دوره نکته و تست الکترونیک 7010 دوره جمع بندی و مرور و مخصوص جمع بندی دروس است. دوره 7010 الکترونیک مختص داوطلبانی است که تاکنون مطالعه نکرده اند و یا داوطلبانی که مطالعه کرده اند و نیاز به مرور دارند.

person-add 12 نفر
20 ساعت
199,000 139,300 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : لغو شده است
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش نکته و تست الکترونیک 7010

دوره نکته و تست الکترونیک 7010 با حل و بررسی و تجزیه و تحلیل کنکور ارشد و دکتری 10 سال کنکور ارشد و دکتری به جمع بندی و مرور دروس می پردازد. این دوره برای دانشجویانی که هنوز شروع به مطالعه نکرده اند بسیار مفید می باشد. این ادعا نیست بلکه واقعیت و بسیار منطقی است. زیرا در این دوره با حل سوالات ده سال اخیر کنکور و تجزیه و تحلیل سوالات  ده سال اخیر کنکور به راحتی می توانید به 50 الی 60 درصد سوالات پاسخ درست دهید. اگر نیاز به تمرین بیشتر دارید و در یک زمینه ضعف دارید می توانید با مراجعه به جزوه ما و با حل سوالات به تسلط برسید.شما با مطالعه دوره نکته و تست الکترونیک 7010 در زمان کم  می توانید به نتایج مطلوبی برسید.
دوره نکته و تست الکترونیک 7010 مختص چه کسانی است؟

دوره الکترونیک 7010 یکی از منابع کنکور ارشد برق برای جمع بندی افرادی است که این درس را کامل خوانده اند. همچنین این دوره برای دانشجویانی که هنوز شروع نکرده اند بسیار مفید است.
همچنین برای دانشجویانی که هنوز شروع نکرده اند بسیار مفید است زیرا سریع تر می توانند دروس را مطالعه کنند.
دوره نکته و تست الکترونیک 7010 برای آن دسته از دانشجویانی که تمایل دارند در آزمون استخدامی شرکت کنند بسیار مفید است و می توانند بسیار سریع این دروس را مطالعه کنند و به نتیجه مطلوب خود برسند.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام. این دوره از کی شروع میشه

سلام از هفته دوم اردیبهشت ماه

سلام به صورت افلاین برگزار میشود

مشاهده بیشتر