مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 30 مهر سه شنبه ها ساعت 18

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد گروه تلگرام این درس - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

برای آموزش درس الکترونیک 1 شما نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای غیر از ویدیو و جزوه ای که ما به شما میدیم ندارید. تمام پیشنیازهای مداری در خلال این درس آموزش داده شده است. تمام تست های ارشد و دکتری تحلیل شده اند و حتی سوالات تالیفی و احتمالی هم با شما کار میکنیم که احتمال طرح مشابه این سوالات در کنکور سال های آینده زیاد است. بهتر است جزوه را دانلود کنید و پرینت کنید و پس از آموزش، برای حل تست ابتدا خودتان حل کنید و سپس حل فیلم را مطالعه کنید. برای دور دوم و سوم فقط سوالات جزوه را از روی جزوه حل کنید.

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل جزوات - - -

 

ویژگی های فیلم آموزش الکترونیک ۱

الکترونیک یکی از دروس مهم رشته مهندسی برق است. در کلاس آنلاین الکترونیک 1 همانند کلاس آنلاین الکترونیک 2 مباحث به صورت کاملا مفهومی و از پایه تدریس شده است. در این دوره به جای حل مسائل به سبک کتاب های مرجع، که کمی سخت و پیچیده به نظر می رسند، از روش های ابداعی و ابتکاری استاد توسلی استفاده شده است. علاوه بر این محتوا، فیلم آموزش الکترونیک 2 و فیلم آموزش الکترونیک 3 نیز در لایوآموز موجود می باشد. همچنین استاد هادی توسلی دوره نکته و تست الکترونیک در یک روز را نیز ارائه کرده اند.

 

اهمیت درس الکترونیک 1

مبحث درس الکترونیک از جمله دروسی است اگر کمی زمان صرف کنید و منبع مناسبی را مطالعه کنید، به طور حتم درصد بالایی در کنکور از آن می‌توانید کسب نمایید. از طرفی دوستانی که در حال حاضر مخاطب ما هستند به این نکته اذعان دارند که درس الکترونیک یکی از دروس مهم و مطرح مهندسی برق است و در عین حال هر مهندس برقی می‌بایست در رابطه با این علم، دانش کافی را داشته باشد. در نتیجه همان طور که شاید اطلاع داشته باشید، این درس در کنکور کارشناسی ارشد برای تمام گرایش‌ها ضریب قابل توجهی دارد، به خصوص برای گرایش الکترونیک ، مخابرات و کنترل از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشد.

 

معرفی و آموزش مبانی درس الکترونیک 1

در روند معرفی دوره آموزش الکترونیک 1 و از سویی در جریان ارائه فیلم آموزشی الکترونیک برای کنکور ارشد، در نگاه اول  یک سری سوال مطرح می‌شود از جمله آن که، آیا طرح و برنامه‌ای برای این درس درکنکور پیش رو برای خود در نظر گرفته‌اید؟ آیا منابع مناسب را می‌شناسید؟ متاسفانه مسئله‌ای که همواره دانشجویان با این درس دارند این است که معمولاً با کتاب های کنکور نامناسب تلاش می‌کنند مسائل را به صورت فرمالیته یاد بگیرند. به طور مثال، برای محاسبه بهره ولتاژ سعی میکنند روابط را حفظ کنند. از این رو ما به اتفاق جمعی از اساتید و کارشناسان دانشگاهی که سابقه فراوان در امر تدریس دارند و با این گونه مشکلات و مسائل دانشجویان بهتر آشنا هستند، به دنبال ارائه راهکار برآمدیم. به همین منظور یک سری تمهیدات برای شما در نظر گرفتیم، مژده‌ای که ما برای شما در این بخش داریم آن است که در این دوره ما ابتدا مباحث را به صورت تشریحی و آکادمیک توسط اساتید مطرح این درس برای شما تدریس می‌کنیم و در ادامه جنبه‌های عملی آن موضوع را در مدارات الکترونیک با ذکر مثال‌های متعدد برایتان شرح می‌دهیم و سپس با ارائه روش‌های مبتنی بر مفاهیم با ذکر مثال‌های فراوان از کتاب‌های مرجع مانند میکروالکترونیک رضوی و مدار مجتمع خطی کاملا مفهومی آموزش می‌دهیم.

 از طرفی مورد بعدی آن است که، تیم کاری ما  آیتم پشتیبانی علمی و رفع اشکال درسی در برنامه کاری خود را گنجانده تا برای افرادی که  احیاناً بخشی یا مبحثی را متوجه نشدند، جای هیچگونه نگرانی نباشد، ما با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌‌دهیم شما می‌توانید پس از ثبت‌نام و استفاده از فیلم آموزشی الکترونیک 1 می توانید با ارسال عکس و فایل صوتی سوالات خود را مطرح کنید تا استاد مربوطه در اسرع وقت پاسخ‌گوی شما در آن موضوع بخصوص باشد. مهمترین مسئله آن است که در 24 ساعت شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل  این مجموعه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.  

 

فیلم آموزشی حل تست درس الکترونیک

در جهت حل تست برای درس الکترونیک، در کلاس آنلاین الکترونیک 1 و فیلم آموزش الکترونیک 1 همان‌طور که در نظر گرفته شده است، در پایان هر مبحث هم یک یا چند جلسه حل تست برای آن موضوع خواهیم داشت که تمام تست‌‌های کنکور ارشد و دکتری را در برمی‌گیرند همراه با دانشجویان تجزیه و تحلیل می‌کنیم. لذا با خواندن  مطالب فوق پی می‌برید، که سرمایه‌گذاری برای این درس بی‌نتیجه نخواهد بود. زیرا درس الکترونیک 1 جز دروس راحت در کنکور ارشد و دکتری و سایر آزمون‌هاست به شرطی که به روش مناسبی یاد بگیرید  و درنتیجه خروجی آن داشتن درصد بالای این درس خواهد بود. 

بدین ترتیب ما در راستای ارائه خدمات بهتر برای داوطلبان عزیز، فیلم‌ آموزشی و کلاس‌ آنلاین الکترونیک 1 را در این بخش مهیا ساختیم و از آنجایی که بازخورد خیلی خوبی از سوی داوطلبان کلاس‌های حضوری این دور‌ه‌ها  داشتیم، بر آن شدیم تا به صورت سراسری برای افرادی هم که به هر دلیلی امکان حضور در کلاس‌ها را ندارند به صورت آنلاین و غیر حضوری بدون صرف هزینه‌های اضافی و البته حفظ زمان تا کنکور از این دوره بهره کافی را ببرند.

 

معرفی دوره و فیلم آموزش الکترونیک 1 

دوره آموزش الکترونیک1  80 ساعت است که شامل 20 ساعت آموزش و مفاهیم درس الکترونیک می‌شود و مابقی  همانطور که در مطلب فوق، مختصر بدان اشاره شد به حل تمرین و حل تست های کنکور ارشد و دکتری و سوالات تالیفی استاد توسلی پرداخته شده است.

 

آنچه در دوره آموزش الکترونیک 1 کسب خواهید کرد

در فصل اول آموزش الکترونیک 1 مقدمات و پیش نیازهای مدار و سپس مبحث دیود مورد بررسی قرار گرفته است. با مثال های ساده عملکرد دیود  توضیح داده شده است. وجه تمایز فیلم آموزش الکترونیک 1 با سایر دروس  در آن است که برخلاف مراجع رایج، با راهکارهای اصولی که توسط استاد توسلی آموزش داده می شود، در حل سوالات با فرض اول، به فرض صحیح خواهید رسید.
مبحث بعدی دوره آموزش الکترونیک 1 مشخصه های انتقالی است که به جای حل تشریحی سوال، با تکنیک رد گزینه قادر خواهید بود جواب درست را پیدا کنید.
در ادامه مبحث زنر را مورد بررسی قرار می دهیم که با مدل جریان آب عملکرد آن به خوبی تشریح شده است. در نهایت این فصل با حل سوالات تالیفی و تست های کنکور به پایان می رسد.
در فصل بعدی ترانزیستور را به صورت مفهومی مورد بررسی قرار می دهیم. در ادامه با حل مثال هایی، نواحی عملکرد ترانزیستور آموزش داده می شود. همچنین در این فصل تحلیل دی سی و ال سی در این فصل مورد بررسی قرار گرفته است.
وجه تمایز این دوره روش ابداعی استاد در تحلیل LC است که با یادگیری آن در مدت زمان کوتاهی قادر خواهید بود تست های کنکور را حل کنید.
در فصل بعدی به مبحث AC  پرداخته شده است. ابتدا مانند کتاب های مرجع مدل سیگنال کوچک تدریس شده. است اما در ادامه یک مدل سیگنال کوچک ذهنی آموزش داده شده که به کمک آن دیگر نیاز به حفظ فرمول های این مبحث نخواهید داشت. با این روش قادر خواهید بود سوالات کنکور ارشد و دکتری را خیلی راحت تر و سریعتر حل کنید.
مبحث بعدی مبحث ترانزیستورهای ماسوت است که با ارائه فرمول های راحت و کاربردی قادر به تحلیل دی سی ماسوت و حل سوالات کنکور خواهید بود. در فصل پایانی به مبحث تحلیل سیگنال کوچک ترانزیستورهای ماسوت خواهیم پرداخت که همانند فصل قبل به کمک یک مدل ذهنی قادر خواهید بود سوالات مرجع و تست های کنکور را حل کنید.

 

با انواع فیلم آنلاین، فیلم ها و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

هدیه لایوآموز به شما

فیلم آموزشی رایگان الکترونیک - دیود

 

فیلم آموزش الکترونیک 1 

 

در دوره آموزش الکترونیک 1 پیشنیازهای مداری برای درس الکترونیک و تمام سرفصل‌های آموزش الکترونیک 1 برای کنکورکارشناسی ارشد، استخدامی و امتحانات دانشگاه به صورت تشریحی و تستی پوشش داده شده است. کلاس آنلاین و تهیه فیلم آموزش الکترونیک1 دارای سرفصل های جامعی است که به صورت تیتروار در ادامه بازگو می‌شود تا بیشتر با جزئیات دوره آشنا شوید:


سرفصل های فیلم آموزشی الکترونیک 1

 • مقدمه نیمه هادی ها
 • معرفی دیود و مدل آب برای آموزش دیود
 • مدارات دیودی
 • روش ابتکاری برای تحلیل مدارات دیودی
 • روش ابتکاری برای تحلیل مشخصه انتقالی مدارهای دیودی
 • سیگنال کوچک دیود
 • مدارات چندبرابر کننده ولتاژ
 • مدارات برش 
 • پل های دیودی 
 • معرفی دیود زنر
 • مدل آب برای معرفی زنر
 • تحلیل مدارات زنر

 

 • معرفی انواع ترانزیستور
 • معرفی ترانزیستور bjt 
 • مدل آب برای فهم عملکرد ترانزیستور
 • تحلیل dc ترانزیستور
 • نواحی کار ترانزیستور
 • تحلیل سیگنال کوچک ترانزیستور bjt 
 • محاسبه بهره و مقاومت معادل
 • معرفی مدل ابتکاری برای تحلیل ac بدون حفظ کردن فرمول
 • چند نکته برای حفظ نکردن روابط پارامترها
 • حل تست های کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق و ابزار دقیق

 

 • معرفی ماسفت و فت
 • عملکرد ماسفت و فت با مدلسازی با آب
 • نواحی کار ماسفت و فت
 • تحلیل دی سی مدارات ماسفتی
 • چندتا تست تالیفی برای مدارات ماسفت با خازن
 • تحلیل ای سی مدارات ماسفت 
 • حل تست کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق 

 

ویژگی های منحصر به فرد فیلم آموزش الکترونیک 1

یکی از نقاط قوت دوره های لایو آموز فیلم برداری آنلاین از کلاس های آنلاین الکترونیک و تمامی دروس است که برگزار می شود. در این کلاس ها بحث و گفتگو های علمی بین دانشجو و استاد شکل میگیرد که علاوه بر جذابیت در آموزش، به سوالات احتمالی شما نیز پاسخ داده خواهد شد.

پشتیبانی علمی و رفع اشکال درسی نیز از نقاط قوت دیگر فیلم آموزش الکترونیک 1 توسط لایو آموز است. پس از ثبت نام در این دوره هر سوالی از محتوای آموزشی دوره داشتید، میتوانید به صورت متن، عکس، ویس و یا ویدئو در قسمت رفع اشکال درسی ارسال کنید تا استاد درس در اسرع وقت به آن پاسخ دهد.

مزیت دیگر دوره های آموزشی لایو آموز، پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته است. پشتیبانان لایوآموز حتی در روزهای تعطیل و ساعت های پایانی شب هم پاسخگو شما خواهند بود.

لیست ویدیوها نظرات (17) رفع اشکال - -

بخش شماره 1 : فيلم آموزشی دیود

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره در فیلم اموزشی این بخش دیود و کلا فصل دیود را به صورت کاملا مفهومی و روش های کاملا منحصر به فرد ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برق آموزش دادم این فصل را می توانید بعدا هم مطالعه کنید و لزومی ندارد که ابتدا با دیود شروع کنید یعنی پس از اموزش ترانزیستور هم می توانید این بخش را شروع کنید این قسمت برای امتحانات دانشگاهی نیز مناسب می باشد.

1
فیلم جلسه اول نمایش رایگان
2
فیلم جلسه دوم نمایش رایگان
3
فیلم جلسه سوم نمایش رایگان
4
فیلم جلسه چهارم نمایش رایگان
5
فیلم جلسه پنجم نمایش رایگان

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره این بخش فیلم اموزشی ضبط شده ی از کلاس انلاین الکترونیک 1 ترم جاری می باشد که مبحث تحلیل DC و تحلیل سیگنال کوچک ( تحلیل AC ) را همرا ه با تعداد زیادی مثال و تست کنکور ارشد و دکتری اموزش دادیم. توصیه می شود الکترونیک را از این بخش شروع کرده و دیود را در خلال اموزش بخش های دیگر به مرور کار کنید.

ایجاد نظر جدید

نظرات شما (17)

Masoud
1398-08-16

با سلام و خسته نباشید جزوه الک 1 فایلش خرابه لطفا اصلاح کنین

محمد مقیمی
1398-07-25

سلام،استاد جزوه جدید رو از کجا دانلود کنیم؟همین جزوه ای که تو قسمت جزوات هستش،جزوه جدیده؟

شبنم .ح
1398-07-07

استاد من خیلی تو قسمت دیود مشکل داشتم الان که فیلم هاشو دیدم به طور کامل یاد گرفتم و خیالم راحت شد ، خیلی ممنون به خاطر تدریس خیلی خوبتون

محمد کاظمی
1398-06-05

سلام استاد من همه این مراحلو رفتم فایله زیپ خرابه و دستور ارور میده به پشتیبانی هم گفتم و تایید کردن که فایله زیپ خرابه و قرار شد اینو به شما اطلاع بدهند وبا نرم افزار winrar هم امتحان کردم نشد اگه میشه قسمت هایه 15 و 16 و 19 و 20 از حالته زیپ در بیارین و مثله قسمت هایه قبلی ما بتونیم براحتی دانلود کنی
م

kamand
1398-06-02

چرا قسمت 14 صوتیه؟

هادی توسلی
1398-06-04

سلام فیلم این جلسه اصلاح شد

محمد کاظمی
1398-05-20

ببخشید قسمت 20 خراب هست نه 21

هادی توسلی
1398-06-04

این قسمت به صورت فایل زبپ است ابتدا دانلود کنید وسپس با نرم افزار winrar اکسترکت کنید

محمد کاظمی
1398-05-20

سلام استاد ببخشید قسمت هایه 15و16و21 خراب هست و فیلم بالا نمیاد لطف کنید یه بررسی کنید

هادی توسلی
1398-06-04

سلام تست شده اند به صورت فایل زیپ است ابتدا دانلود کنید و سپس با نرم افزار winrar اکسترکت کنید و اجرا کنید اگه مشکلی داشتید به پشتیبانی خطا یا ارور را اسکرین شات بفرستید تا بررسی کنند

Mohammadreza
1398-02-02

خودآزاری دارید میرید بیرون کلاس با اساتید دیگه؟
نمیتونید راحت توی خونه بشینید با یه شیوه عالی یاد بگیرید؟

زمان رفت آمد، هزینه بالاتر کلاس های بیرون، هزینه رفت آمد ، خیلی اوقات هم که شرایطش نیست کلاس حضوری برید.

درک نمیکنم با وجود استاد توسلی کسی مدار و الکترونیک کلاس دیگه ای بره.

این درصد از رضایت کلا تو ایران توی هیچ مسئله ای نیست.
چرا راهیو که ما بلدیم میخواید خودتون تست کنید؟

هم مدار هم الکترونیک عالی! با این کیفیت و این همه مثال و تشریح انواع موارد با این قیمت، شک در شرکت توی این دوره ها معنی نداره.

ehsanghasemi
1398-01-17

دوره جامع و کامل هست

yunes
1398-01-11

آموزش الکترونیک 1 استاد توسلی بسیار جامع و مفهومی بیان شده ، استاد تمام نکات ریز و درشت رو به صورت کاملا مفهومی و به زبان ساده بیان کرده است جزوه ی الکترونیک ایشون گویای همه چیز است. فقط کافیه که جزوه ی ایشون رو با بقیه ی کتب های بازار مقایسه کنین مطمئنا به نتایج خارق العاده ایی خواهین رسید. من از استاد توسلی به خاطر آموزش فوق العاده شون ممنونم.

محسن رضایی
1398-01-10

واقعا بی نظیر است خیلی عالی و جذاب و کاملا مسلط به مباحث

محسن رضایی
1397-12-28

تسلط بر دورس فوق العاده هست . واقعا عالی ست

abbas6634
1397-12-26

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيازمي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

محسن رضایی
1397-12-21

استاد تدریستون فوق العاده است و اقعا عالی است

mohamad kazem
1397-11-24

سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار .بعد از دوری دوساله از درس واقعا با فیلمهای آموزشی شما و روشهای فوق العادتون تونستم الکترونیک یک رو در سه هفته بدون هیچ اطلاع قبلی به پایان برسونم .از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم براتون..

amirlalshahsavar
1397-10-19

استاد واقعا روش هاتون خیلی عالی و کاربردیه .یجوریه که اگه کسی چیزی هم بلد نباشه یعنی پایش هم ضعیف باشه با روش شما میتونه همه تست هارو بزنه .

سلام استاد توسلی بزرگوار وقتتون بخیر خسته نباشید
استاد هفته گذشته برای خرید بسته های آفلاین مدار1 و2 و الکترونیک 1و2 تخفیف گذاشته بودید به دلیل مشکل مالی نتوانستیم خریداری کنیم الان تخفیف رو برداشتید لطفا اگر امکانش هست این هفته هم تمدید کنید خریداری کنیم ما الان پول قیمت های هفته قبل رو با یک هفته کار کردن به زور جور کردیم دوباره قیمت ها رفت بالا یه لطفی در حق طبقات پایین جامعه هم بکنید استاد امیدمون بعد از خدا به شماست کمکمون کنید به آرزوهای علمی مون برسیم با تدریس های فوق العاده جنابتان با تشکر

همه نظرات

...
پرسش و پاسخ ها


طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.