کلاس حضوری مدار الکتریکی کامپیوتر

کلاس حضوری مدار الکتریکی کامپیوتر مدت زمان دوره 52 ساعت

person-add 8 نفر
52:00:00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
520,000 468,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درس مدار یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید.

این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 4 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط نخواهید رسید و این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس‌ها و حل تمرین فراوان حاصل شود این درس یکی ازدروسی است که زمان بیشتری را برای یادگیری می‌طلبد و شما باید برای آن سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهید. بدیهی است که پایه مدار الکتریکی 2 همین درس می باشد و اگر شما با روش‌های مرسوم سایر منابع این درس را نکته‌وار یاد بگیرید در مدار 2 به مشکل جدی بر‌می‌خورید.

با انواع آموزش های آنلاین ، حضوری، دانلودی و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

کلاس حضوری مدار الکتریکی 1

مبحث درس مدار الکتریکی 1 با توجه به اهمیتی که در کنکور کارشناسی ارشد دارد، می‌توان با اندکی دقت و درایت بیشتر به دنبال منبع و مرجع مناسبی بود تا نتایج مطلوبی بدست آورد. حال ممکن است در این لحظه  این سوال مطرح ‌شود که کدام منابع و مؤسسات می‌توانند برای کسب نتایج مورد نظر در این درس مفید واقع شوند، چرا که ممکن است خیلی کتاب‌ها و مؤسسات این ادعا را بنمایند که به طور مثال کتاب x یا y می تواند شما را به هدفی که به دست آوردن درصد و رتبه قابل توجه در کنکور ارشد می‌باشد یاری رساند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که درس مدار الکتریکی 1 به هیچ عنوان نیاز به حفظ فرمول یا رابطه‌ای نیست. بنابراین لطفاً در اول راه ذهن تان را با این مسائل درگیر نفرمایید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)