کلاس آنلاین گرامر بدون فراموشی آیلتس، تافل و PTE

کلاس آنلاین گرامر مفهومی یک دوره کاربردی برای همه داوطلبان آزمون آیلتس، PTE و تافل است. کلاس آنلاین گرامر مفهومی (بدون فراموشی) به طور تخصصی نکات گرامری لازم برای آزمون را بررسی میکند که خیال شما را برای یادگیری گرامر برطرف می‌کند این دوره توسط یکی از برجسته ترین اساتید زبان کشور که سابقه تدریس درخشانی در سطح کشور را داشته اند تدریس می‌شود.

person-add 161 نفر
12 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
750,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : امکان ثبت نام به زودی فراهم میشود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

کلاس آنلاین گرامر آیلتس یکی از دوره‌های کاربردی و مناسب برای همه‌ی داوطلبان برای شرکت در آزمون آیلتس می‌باشد کلاس آنلاین گرامر آیلتس به طور تخصصی نکات گرامری لازم برای آزمون را بررسی میکند که خیال شما را برای یادگیری گرامر برطرف می‌کند این دوره توسط یکی از برجسته ترین اساتید زبان کشور که سابقه تدریس درخشانی در سطح کشور را داشته اند تدریس می‌شود.

آشنایی با آزمون زبان آیلتس


آزمون آیلتس (IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System)  آیلتس آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر هم ردیف با تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا ومرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

آزمون آیلتس از 4 بخش شنیداری، خواندن، نوشتاری و مکالمه تشکیل شده است. کل آزمون دارای دو مدل آکادمیک Academic و عمومی General Training است که مدل آکامیک ویژه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند و افرادی که به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت فنی و حرفه ای ، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان و یا اروپایی را دارند، بایستی در این آزمون شرکت کنند.

بد نیست بدانید با این وجود که آزمون آیلتس، یک آزمون اروپایی به شمار می‌ آید و مرکز آن در کشور انگلستان قرار دارد، اما دانشگاه‌ های‌ ایالات متحده آمریکا که آزمون تافل برای آن‌ ها متداول است، مدرک این آزمون را نیز از داوطلبان خود می‌ پذیرند. نمره ی آزمون آیلتس در هر مهارت بین اعداد ۰ تا ۹ است

همچنین میتوانید برای شرکت در کلاس آنلاین آیلتس به لایو آموز مراجعه کنید

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (4)

سلام .وقت بخیر . چرا جلسات قبلی دانلود نمیشه ؟

شروع دوره‌ی جدید کی هست؟

سلام لطفا دو جلسه آخری کلاس را آپلود بفرمایید

سلام ببخشید چرا ویدیو جلسه اول رو نمیشه دید؟

1399-07-05

با سلام نمایش رایگان است. شما می تونید با دانلود و پلی کردن مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر