کلاس آنلاین کنترل خطی (پاییز 99)حذف

کلاس آنلاین کنترل خطی (پاییز 99) برای دانشجویانی که هیچ پیش زمینه ای در این درس ندارند و دانشی نزدیک به صفر دارند توسط استاد سعید دهقانی با ذکر نکات کنکوری و اساسی برگزار می‌شود.

person-add 10 نفر
80 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,200,000 900,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 14 آذر جمعه ها ساعت 9 الی 13
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کنترل خطی یکی از دروس کارشناسی مکانیک و برق است. تسلط به این درس علاوه بر دوره کارشناسی در کنکور ارشد و دکتری بسیار اهمیت دارد. این کلاس آنلاین برای رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مهندسی پزشکی بسیار کاربرد دارد.

ضریب درس کنترل خطی 99 چند است؟

درس کنترل خطی برای گرایش‌هایی مانند مکاترونیک و مهندسی پزشی دارای ضریب 4 است. اگر تمایل دارید در این گرایش‌ها رتبه مطلوب کسب کنید لازم است در این دوره شرکت کنید. دانشجویان رشته های مکاترونیک و و مهندسی پزشکی باید به خوبی این درس را مطالعه نمایند همچنین کسانی که می‌خواهند از سایر گرایش‌ها به این گرایش رجوع کنند باید درس کنترل خطی را به خوبی مطالعه کنند زیرا علاوه بر  کنکور بعد از قبولی باید این درس را به صورت مفهومی یاد بگیرند. مباحث کنترلی در بازار کار این گرایش ها بسیار کاربرد دارد.

مزیت کلاس آنلاین کنترل خطی نسبت به مطالعه کتاب

یکی از مراجع اصلی درس کنترل خطی کتابی است به نام کتاب کنترل خطی اوگاتا است. این کتاب دارای ترجمه‌های زیادی است. اما نکته ای را که باید مد نظر داشت مطالعه کتاب کنترل خطی به تنهایی نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را برای شما به ارمغان بیاورد. دلیل این امر اصل مفاهیم تنها ارائه می‌شود. در حالی که در کنکور از مفاهیم اصلی سوالات مطرح نمی‌شود و صرفا با شرکت در کلاس آنلاین کنترل خطی پاییز 99 می توانید با مفاهیم استثنا آشنا شوید.

علاوه بر موضوعات ذکر شده در  بازار نمی‌توان به کتاب کاملی دسترسی داشت و این یکی از مشکلات بزرگ در مطالعه این کتاب این موضوع است. به شرطی شما قادر خواهید بود به درصد مطلوبی برسید که تعدادی از کتاب های کنترل خطی را با هم بخوانید. اما این کار زمان زیادی از شما را خواهد گرفت.

پس می‌توان گفت تفاوت عمده کلاس آنلاین کنترل خطی 99 با کتاب‌های کنکوری در این حوزه این است که نکات این درس به صورت ساده به دانشجو آموزش داده می‌شود. همچنین در طول کلاس آنلاین بسیاری از نکات آموزش داده می‌شود. به عنوان مثال مباحث نایکوئیست با ساده ترین روش یعنی ده جمله به دانشحو آموزش داده می‌شود و دانشجو می‌تواند با به کارگیری این ده جمله به همه سوالات حوزه نایکوئیست پاسخ دهند. پس در یک کلام استادهای کلاس آنلاین کتاب های مختلف را مطالعه می‌کنند و تمامی نکات موجود در کتب را با ترکیبی از تجربیات خود در کنکور در اختیار دانشجویان خود قرار خواهند داد.کلاس آنلاین کنکور ارشد برقمزیت کلاس آنلاین کنترل خطی نسبت به کلاس حضوری

کلاس آنلاین کنترل خطی نسبت به کلاس حضوری دارای مزیت‌های زیادی است از جمله این که علاوه بر هزینه بسیار کم نسبت به کلاس حضوری کنترل خطی از اساتید برند در هرجای دنیا که باشید می‌توانید بهره ببرید. همچنین با حضور در کلاس آنلاین کنترل خطی پاییز 99 می‌توانید بازپخش ویدئو رو ببینید و نکته برداری نمایید.

مزیت کلاس آنلاین الکترونیک 1و2 پاییز 99 نسبت به فیلم آموزشی کنترل خطی

در قسمت تفاوت کتب با کلاس آنلاین الکترونیک ذکر کردیم که کلاس آنلاین مزیت های زیادی در شیوه تدریس نسبت به سایر روش‌ها دارد. همچنین گفتیم با روش های ساده و مثال های تالیفی قادر خواهیم بود مفاهیم سخت و مشکل زا را برای دانشجویان شرح دهیم. همچنین در کلاس آنلاین تعامل دانشجو و استاد بسیار بیشتر از فیلم آموزشی کنترل خطی به صورت آفلاین است.

آیا کسانی که هیچ دانش و مطالعه ای نداشته اند می توانند در کلاس آنلاین کنترل خطی99 شرکت کنند؟

برای درس کنترل خطی شما نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید و بدون داشتن حداقل دانش ریاضی یا پیش زمینه می توانید در این کلاس آنلاین شرکت کنید. در این کلاس آنلاین مباحثی مانند تبدیل لاپلاس به دانشجویان اموزش داده می شود. بنابراین می‌توان گفت بدون داشتن حداقل دانش ریاضی می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

مزیت کلاس آنلاین‌های لایو آموز نسبت به سایر دوره‌ها در چیست؟

از آنجایی که سایت لایوآموز کاملا تخصصی در زمینه کنکور ارشد برق می باشد و اساتید برند و مطرح کلاس آنلاین را برگزار می‌کنند دارای مزیت های زیادی از جمله جزوه‌های کامل، امکان تعامل با دانشجو و رفع اشکالات و رفع اشکال خصوصی است.

*لازم به ذکر است که دانشجویانی که سال99 فیلم آموزشی دوره ها را خریداری کرده اند می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت دوره فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.

اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  liveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)