کلاس آنلاین هوش مصنوعی (تابستان)

در کلاس آنلاین هوش مصنوعی مدرس یلمه در طی 30 ساعت به آموزش مباحث هوش مصنوعی می پردازند. در این کلاس آنلاین استاد یلمه به نکته و تست و حل مسایل هوش مصنوعی خواهند پرداخت. و در ادامه فیلم آموزش هوش مصنوعی روی سایت قرار خواهد گرفت.

person-add 16 نفر
30 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
300,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : شنبه ها 18 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین هوش مصنوعی برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات از اهمیت خاصی برخوردار است.  هوش مصنوعی از دروس پر اهمیت در مقاطع ارشد و دکتری است. علاوه بر کنکور این درس جز پراهمیت ترین دروس  کارشناسی کامپیوتر می باشند.

نوع و طرح درس هوش مصنوعی به گونه ای است علاوه بر دانشجویان مثاطع ارشد ودکتری برای کسانی که علاقه دارند می تواند مفید باشد.

کلاس آنلاین هوش مصنوعی برای دانشجویانی که قصد دارند در گرایش هوش مصنوعی درس بخوانند بسیار پراهمیت می باشد.از آنجایی که گرایش هوش مصنوعی در مقاطع ارشد ورودی بیشتری از سایر گرایش ها دارد  این موضوع باعث شده است تا ویدئو آموزش هوش مصنوعی بعد از کلاس آنلاین هوش مصنوعی ارائه شود. در این کلاس تمامی نکات و تست های درس هوش مصنوعی بدون نیاز به هیچ منبع دیگری گفته خواهد شد.

 

تعداد سوالات و ضرایب هوش مصنوعی

درس هوش مصنوعی در کنکور ارشد کامپیوتر یا فناوری اطلاعات برای گرایش هوش مصنوعی ضریب 4 و سایر گرایش ها ضرایب 1 تا 3 دارد. از این درس در کنکور ارشد کامپیوتر ۹۷ و ۹۸ هفت تست مطرح شد، ولی با توجه به تغییرات به وجود آمده در کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ حدس زده می‌شود که در کنکور ارشد کامپیوتر ۹۹ از این درس ۵ تست مطرح شود. ضریب درس هوش مصنوعی در کنکور ارشد هوش مصنوعی ۴ است، که این ضریب این درس را به یکی از مهم ترین دروس کنکور ارشد هوش مصنوعی تبدیل می‌کند. این درس را باید با استفاده کلاس آنلاین هوش مصنوعی و فیلم اموزش هوش مصنوعی خوب مطالعه بفرمایید زیرا علاوه براینکه برای کنکور ارشد مفید است برای مقطع ارشد هوش نیز مفید است.

سر فصل های کلاس آنلاین هوش مصنوعی

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)