فیلم کلاس آنلاین نکته و تست علم النفس

کلاس آنلاین و فیلم آموزشی نکته و تست علم النفس استاد دست انبویه شامل 10 ساعت نکات مهم و طلایی برای موفقیت در آزمون کنکور ارشد می باشد برای مشاهده دموی رایگان کلیک کنید.

person-add 31 نفر
10 ساعت
200,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها


فیلم آموزشی نکته و تست علم النفس

درس علم النفس جز آن دسته از دروسی است که در برخی از گرایش های کنکور ارشد دارای ضریب 1 است. لایوآموز با ارایه فیلم آموزش نکته و تست علم النفس شما را برای این آزمون مهم آماده می‌سازد.

سوالات درس علم النفس بین ۱۵ و ۲۰ سوال است. ضریب درس علم النفس برای روانشناسی عمومی و بالینی همانند دروس فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان و آمار و روش تحقیق، یک می باشد.

فیلم آموزش نکته و تست علم النفس مناسب دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دوره دکتری است که برای  کنکور ارشد و دکتری بسیار کاربردی است.

 

مزیت فیلم آموزش نکته و تست علم النفس نسبت به سایر منابع

یکی از مزایای این دوره نسبت به سایر فیلم آموزشی روانشناسی اختصاص زمان کم داوطلبان به این درس و دیگری سخت به نظر رسیدن آن است که داوطلبان با مشاهده فیلم آموزش علم النفس قادر خواهند بود به راحتی تراز بالاتری کسب کنند و به رتبه مطلوب دست یابند. دیگر مزیت فیلم آموزشی علم النفس  حجم کم مطالب است که بسیار کم تر از دروسی مانند آسیب شناسی روانی است  در نتیجه با مشاهده این ویدئو آموزشی علم النفس متوجه خواهید شد که این درس ارزش سرمایه گذاری زمانی را دارد.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام وقت شما بخیر من ثبت نام کردم ولی فیلم کلاسها برای من باز نمی شود لطفا مرا راهنمایی کنید. باتشکر

مشاهده بیشتر