کلاس آنلاین مدار منطقی و معماری کامپیوتر

در کلاس آنلاین مدار منطقی و کلاس آنلاین معماری کامپیوتر معماری ، استاد یوسفی طی 52 ساعت به حل تست مدار منطقی و معماری کامپیوتر می پردازد دانشجویان بعد از مطالعه هر قسمت از کلاس می توانند در این دوره حضور یابند.

person-add 125 نفر
52 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
416,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی کلاس آنلاین مدار منطقی و معماری کامپیوتر

 

درس مدار منطقی یا معماری کامپیوتر جزو دروس مهم رشته های کامپیوتر یا برق می باشد. لذا از آنجایی که این درس پیشنیازهایی مانند معماری و ریزپردازنده دارد می توان با شرکت در کلاس آنلاین  مدارمنطقی و معماری کامپیوتر  می توانید درصد بالایی از این درس را در کنکور بزنید. این درس برای شما بسیار می تواند رتبه بیار باشد.

 

اهمیت کلاس آنلاین مدار منطقی

 

از آنجایی که کلاس آنلاین مدارمنطقی استاد یوسفی جز کامل ترین دوره ها است و دارای ضریب 4 می باشد لازم است این درس را در صدر درس های قابل مطالعه قرار دهید.  رتبه های بین 200 تا 300 کنکور ارشد این درس را نزدیک به صد زده اند . بنابراین جهت کسب رتبه های دو رقمی یا سه رقمی کسب نمایید.  شما برای کسب رتبه بهتر می توانید این درس را صددرصد بزنید کنار گذاشتن و یا مطالعه کم دروس اصلا عاقلانه نیست و شما باید طبق سر فصل های ارائه شده توسط استاد این دوره این درس را صد بزنید.

تفاوتی بین کلاس آنلاین مدار منطقی و دوره های حضوری این دوره وجود ندارد بنابراین کنار گذاشتن این درس اصلا عاقلانه نیست و شما می توانید با فهمیدن مطالب عمقی پی به اهمیت این درس ببرید. یکی از مزیت های دیگر کلاس آنلاین مدار منطقی قیمت مناسب نسبت به کلاس های حضوری است که شما می توانید با شرکت در این کلاس از اساتید برند و با تجربه استفاده نمایید.

سر فصل های کلاس آنلاین مدار منطقی و معماری کامپیوتر

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)