کلاس آنلاین لیسنینگ(کد104)

کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس IELTS Listening مناسب برای داوطلبان آزمون آیلتس شامل 12 ساعت طرح درس فشرده و بیان نکات طلایی ویژه کشب حداکثر نمره در آزمون IELTS است. در کلاس آنلاین لیسنینگ مهارت های گوش دادن را فرا خواهید گرفت. در این کلاس کتاب IELTS Tactics for Listening تدریس میشود.

person-add 16 نفر
12 ساعت
698,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از21 اردیبهشت 1401 شنبه ها و چهارشنبه هاساعت 20 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس تمامی نکات مربوط به بخش لیسنینگ آزمون آیلتس  را بررسی می کند و برای بخش لیسنسنگ  در دو آزمون آکادمیک و جنرال مناسب است این دوره توسط آقای برقی تدریس داده می شود که از مولفان و مدرسان برتر در آموزش زبان آیلتس می باشد و با گذراندن این دوره با آسودگی کامل برای آزمون آیلتس آماده میشوید در صورت نیاز به دوره های کلاس آنلاین آیلتس به لایوآموز مراجعه کنید
دسته بندی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس پس از بازبینی صورت گرفته به دو شکل آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در آمده است آیلتس آکادمیک مناسب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مناسب می باشد و آیلتس جنرال برای مهاجرت برای کشورهای بریتانیا و کسانیکه قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند مناسب می باشد.

مدت اعتبار مدرک آزمون آیلتس

موسسات برگزاری آزمون آیلتس معمولا پس از مدت 2 سوال دیگر اعتبار مدرک را قبول نمیکنند مگراینکه متقاضی خلاف این موضوع را  با نشان دادن توانایی خود ثابت کند.

بررسی آزمون لیسنینگ

به طور کلی در این قسمت شنیداری در چهار قسمت صوتی را میشنوید و سپس از هر قسمت 10 سوال مطرح میشود که در مجموع 40سوال میشود که 30 دقیقه زمان دارد نحوه برگزاری به این صورت است که ابتدا به داوطلبان یک فرصت کوتاه برای دیدن  سوال ها داده میشود و سپس فقط یک بار فایل صوتی آزمون پخش میگردد و در انتهای آزمون 10 دقیق زمان برای وارد کردن جواب ها داده میشود. شما با شرکت در کلاس آنلاین آیلتس لایوآموز می توانید به نتیجه مطلوب برسید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)