مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 15 آبان چهارشنبه ها ساعت 18 الی 22

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی یوسفی
هادی یوسفی

سوابق کاری:  عضو هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ،مدرس دانشگاه شریعتی و صدرا

مدرس: معماری کامپیوتر، ساختمان داده و طراحی الگوریتم ، ساختمان گسسته،

سابقه تدریس: 20 سال

هادی یوسفی
هادی یوسفی

در دوره مسئله و تست حل مي شود و آموزش براساس فيلم و كتاب است. اگر قصد شركت در كلاس آنلاين داريد حتما ترم پاييز در اين نوع كلاس ها شركت كنيد. 

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره ،تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

کلاس آنلاین ریاضی گسسته
 

ریاضی گسسته یا ساختمان گسسته یکی از درسهای  مهم مربوط به رشته های مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر است. کلاس آنلاین ریاضی گسسته توسط استاد یوسفی برگزار میشود، تمامی مباحث مربوط به ریاضیات گسسته مطابق با سرفصل های وزارت علوم را پوشش میدهد. کلاس آنلاین ساختمانهای گسسته یا ریاضیات گسسته برای افرادی که از پایه نیاز به یادگیری مباحث دارند، بصورت ساده برگزار داده خواهد شد.

ضریب درس ریاضیات گسسته برای کنکور ارشد مهندسی نرم افزار 2 می باشد و برای گرایش مهندسی فناوری اطلاعات ضریب 4 را دارد که نشان از اهمیت بالای این درس برای رشته کامپیوتر می باشد.

ماهیت کلاس آنلاین ریاضی گسسته، برگزاری جلسات بصورت آنلاین و همزمان، رفع اشکال و تمرین می باشد که استاد و دانشجو همزمان حضور دارند. بنابراین، با توجه به هزینه های بالای کلاس های حضوری و صرفه جویی در زمان، استفاده از کلاس های آنلاین ساختمان گسسته بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شما با شرکت در کلاس آنلاین درس ریاضی گسسته با بیان شیوای استاد یوسفی قادر خواهید بود مطالب را به صورت ساده فرا بگیرید. و با درک مفاهیم در این درس، به درصد بالایی از پاسخ های صحیح در کنکور ارشد دست پیدا کنید.
 

لایو آموز مسیر موفقیت را برای شما هموارتر خواهد ساخت.

لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.