کلاس آنلاین ریاضی گسسته

در کلاس آنلاین ریاضی گسسته، استاد یوسفی به حل تست و حل مسائل ریاضیات گسسته در طی 36 ساعت خواهد پرداخت.کلاس آنلاین ساختمان گسسته تمامی سرفصل های وزارت علوم را پوشش خواهد داد.

person-add 128 نفر
36 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
288,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 15 آبان چهارشنبه ها ساعت 18 الی 22
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین ریاضی گسسته
 

ریاضی گسسته یا ساختمان گسسته یکی از درسهای  مهم مربوط به رشته های مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر است. کلاس آنلاین ریاضی گسسته توسط استاد یوسفی برگزار میشود، تمامی مباحث مربوط به ریاضیات گسسته مطابق با سرفصل های وزارت علوم را پوشش میدهد. کلاس آنلاین ساختمانهای گسسته یا ریاضیات گسسته برای افرادی که از پایه نیاز به یادگیری مباحث دارند، بصورت ساده برگزار داده خواهد شد.

ضریب درس ریاضیات گسسته برای کنکور ارشد مهندسی نرم افزار 2 می باشد و برای گرایش مهندسی فناوری اطلاعات ضریب 4 را دارد که نشان از اهمیت بالای این درس برای رشته کامپیوتر می باشد.

ماهیت کلاس آنلاین ریاضی گسسته، برگزاری جلسات بصورت آنلاین و همزمان، رفع اشکال و تمرین می باشد که استاد و دانشجو همزمان حضور دارند. بنابراین، با توجه به هزینه های بالای کلاس های حضوری و صرفه جویی در زمان، استفاده از کلاس های آنلاین ساختمان گسسته بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شما با شرکت در کلاس آنلاین درس ریاضی گسسته با بیان شیوای استاد یوسفی قادر خواهید بود مطالب را به صورت ساده فرا بگیرید. و با درک مفاهیم در این درس، به درصد بالایی از پاسخ های صحیح در کنکور ارشد دست پیدا کنید.
 

لایو آموز مسیر موفقیت را برای شما هموارتر خواهد ساخت.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)