مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : پاييز دوشنبه ها 18 الی 21

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
استاد مقدم
استاد مقدم

رتبه ۱ کنکور روان شناسی بالینی
۱۹ سال سابقه تدریس 
مولف ۵۶ عنوان کتاب در زمینه روان شناسی، مشاوره و مدیریت آموزشی
۱۸ سال استاد انحصاری موسسه پارسه

استاد مقدم
استاد مقدم

برای استفاده بهینه از دوره آموزشی، مرور منظم مطالب به صورت پیش مطالعه و پس مطالعه، و تست زنی کافی داشته باشند

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره ،تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

کلاس آنلاین و فیلم آموزش روانشناسی رشد

 

برای شروع و شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی رشد نیازی به مطالعه قبلی وجود ندارد و تمام مطالب از پایه تدریس میشود. در این دوره نکات مهم تمام منابع اصلی و سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی ارائه خواهد شد.بعد هر کلاس آنلاین آن را به صورت فیلم آموزش روانشناسی رشد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کلاس آنلاین روانشناسی رشد مختص داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی بالینی، روان شناسی عمومی، روان شناسی سلامت، روان شناسی تربیتی، روان شناسی کودکان استثنایی، آزمون استخدامی، آزمون حرفه ای سازمان نظام روان شناسی است.

 ضریب این درس برای کنکور کارشناسی ارشد 2 و برای کنکور دکتری 4 است. بنابراین درس روانشناسی رشد یکی از دروس مهم کنکور می باشد و دانشجویانی که در کلاس آنلاین روانشناسی رشد شرکت می کنند تا 90 درصد می توانند به تست های کنکور پاسخ دهند. و از خواندن منابع اصلی متعدد بی نیاز می شوند.

 

ویژگی متمایز کلاس آنلاین روانشناسی رشد با سایر منابع

 

 کسانی که تا الان هیچ مطالعه ای در این درس نداشته اند که مانند لوح سفیدی هستند همچنین دانشی در زمینه روان شناسی ندارد  می توانند در این دوره شرکت کنند و  از این کلاس بهره لازم را ببرند. داوطلب با دو بار مرور مطالب و محتوای دوره به تسلط لازم برای تست زنی در کنکور خواهند رسید. ارائه نکات مهم تمام منابع اصلی و سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی تمایز کلاس آنلاین روانشناسی رشد با سایر دوره ها و منابع می باشد.

در کنار کلاس آنلاین و فیلم آموزشی روانشناسی رشد می توانید  مطالعه کتاب جامع و کتاب 1000 نکته 1000 تست روان شناسی رشد تالیف فاطمه صفرزاده مقدم را انجام دهید. دانشجویان لازم است جهت کسب تسلط بیشتربرای استفاده بهینه از دوره آموزشی، مرور منظم مطالب به صورت پیش مطالعه و پس مطالعه، و تست زنی کافی داشته باشند

فیلم آموزش روانشناسی رشد

در کلاس آنلاین روانشناسی رشد که در انتهای هر کلاس فیلم آموزش روانشناسی رشد در اختیار دانشجویان قرار می گیرد  به سر فصل های زیر خواهیم پرداخت:

  1. مفاهيم بنيادي در روانشناسي رشد و تاریخچه آن
  2. نظريه‌هاي رشد
  3. رشد پیش تولدی تا مرگ
  4. مفاهيم بنيادي در روانشناسي رشد و تاریخچه آن
  5. نظريه‌هاي رشد
  6. رشد پیش تولدی تا مرگ
لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.