کلاس آنلاین رایتینگ جی آر ای GRE

کلاس آنلاین ‌جی آر ای Analytical Writing in GRE دوره بین المللی مهم برای پذیرش اقامت و تحصیل در دانشگاه های مطرح جهان است. آزمون GRE با آزمون های IELTS و تافل متفاوت است. منطق و توانایی تحلیل شما در آزمون GRE مورد ارزیابی قرار میگیرد.

person-add 11 نفر
20 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
535,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 7 مرداد شنبه و سه شنبه ساعت 18 تا 20
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین رایتینگ جی آر ای ‌( Analytical Writing in GRE)

آزمون GRE چه کاربردی دارد؟

یکی از مراحل مهم برای پذیرش در دانشگاه هاروارد یا سایر دانشگاه های مطرح خارجی شرکت در کلاس آنلاین رایتینگ تحلیلی جی آر ای (GRE) لایوآموز است. نمره قبولی در آزمون gre به شدت در اخذ اقامت در کشورهای خارجی موثر است. یکی از پارامترهای حرفه ای بودن شما در موسسات آموزشی بین المللی قبول شدن در همین آزمون است. در نظر داشته باشید زمانی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر میکنید، لازم است تا برای افزایش تجربه و همچنین بهبود موقعیت حرفه ای خود به کسب و کاری مشغول شوید. قبولی در آزمون GRE باعث میشود تا موقعیتهای شغلی بسیاری برای شما پدید آید. یکی از عوامل مهم و اثرگذار برای اخذ بورسیه تحصیل (fund) داشتن مدرک آزمون بین المللی جی آر ای است.

 

منابع آزمون GRE کدام است؟

آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل، PTE و همچنین GRE بدلیل اهمیت بالای خود دارای منابع مطالعاتی گسترده و متنوعی هستند. برای آیلتس و تافل دوره ها و کلاس آنلاین آیلتس  و تافل متنوع زیادی در کشور وجود دارد اما آنچه لایوآموز را نسبت به سایر مؤسسات آموزشی متمایز کرده است ارائه منبع مطالعاتی جامع تحت عنوان کلاس آنلاین رایتینگ جی آر ای GRE می باشد. این دوره به صورت اختصاصی به آموزش مهارت رایتینگ در شما می پردازد و قدرت شما را در زمینه Analytical Writing in GRE  افزایش میدهد.

 

زمان برگزاری آزمون GRE

آزمون بین المللی GRE در اکثر کشورهای جهان برگزار میشود. آزمون جی آر ای از جمله آزمون هایی است که به دفعات برگزار میشود. نکته قابل توجه این که این آزمون بیشتر به صورت کامپیوتری برگزار میشود. یعنی شما به محل آزمون مراجعه میکنید و به کمک رایانه های موجود، اقدام به حل سوالات آزمون خواهید کرد. به این صورت که شما در مدت 5 سال می توانید 21 مرتبه در این آزمون شرکت کنید. توجه کنید که ثبت نام شما به منزله شرکت در آزمون بوده و لغو ثبت نام تأثیری در حذف آزمون ندارد.

 

محل آزمون GRE در ایران

نسخه general این آزمون تقریبا هفته ای یک بار و نسخه subject آن هر 4 ماه یکبار در ایران زیرنظر سازمان سنجش برگزار میشود. شما میتوانید از طریق سایت ETS سازمان سنجش نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام کنید. آزمون عمومی هر 21 روز یکبار برای شما قابل دسترسی خواهد بود. توجه کنید که بیش از 5 بار در سال نمیتوانید در آزمون gre شرکت کنید.

شما میتوانید حداکثر تا 4 روز قبل از برگزاری آزمون، تاریخ آزمون مورد نظر خود را تغییر دهید.

 

قیمت آزمون GRE در ایران

این آزمون مانند سایر آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی تعرفه جهانی دارد. در حال حاضر هزینه شرکت در آزمون GRE general 205 دلار و آزمون GRE subject 105 دلار است. همه ساله سازمان سنجش تعرفه شرکت در این آزمون را اعلام میکند. تعویض و یا تعویق آزمون هزینه اضافه 50 دلاری دارد.

 

شرایط شرکت در آزمون GRE

برای بسیاری از داوطلبان این سوال مطرح میشود که چه کسانی میتوانند در آزمون GRE شرکت کنند؟ بهتر است بدانید کلیه افرادی که از تسلط نسبی در زبان انگلیسی برخوردار هستند و مدرک لیسانس به بالا دارند میتوانند در این آزمون شرکت کنند. به این نکته توجه داشته باشید که درک سؤالات نیاز به سطح متوسط به بالای زبان انگلیسی دارد.

اگر پس از پذیرش در دانشگاه های کشورهای خارجی قصد دارید تا فعالیت کاری داشته باشید این آزمون برای شما بسیار حیاتی خواهد بود.

پس با توجه به متن فوق، حداقل سن برای شرکت در این آزمون 21 سال تمام است.

نکته مهم اینکه قبل از شرکت در این آزمون از نیازسنجی دانشگاه یا شرکت مقصد مطمئن شوید. ممکن است آنها نیازی به مدرک GRE نداشته باشند.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)