کلاس آنلاین درس و تست استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1400 (کد2)

گروه 2 از کلاس آنلاین استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1400 (درس و تست) - این دوره آموزشی تمام مبحث های استعداد را پوشش داده که خیال دانشجو را برای کسب درصد بالا در این درس راحت میکند. مدرس این دوره استاد عرفانیان، استاد برند دوره های آنلاین استعداد و GMAT می باشد.

person-add 446 نفر
44 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
700,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 16 آذر یک شنبه ها 18 الی 22
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

یکی از درس‌های بسیار مهم و پر چالش برای اکثر دانشجویان در تمامی گروه‌های آموزشی دکتری استعداد تحصیلی است. لایوآموز برآن شد کلاس آنلاین هوش و  استعداد تحصیلی را برای متقاضیان دکتری برگزار کند. و در ادامه فیلم آموزش استعداد تحصیلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در سال‌های گذشته درس هوش و استعداد تحصیلی در چهار قالب مورد آزمون قرار گرفت. درک مطلب، بخش منطقی همچنین تحلیلی و کمیتی جز چهار بخشی بود که در تمامی گروه‌های آزمایشی بجز فنی مهندسی مورد آزمون قرار گرفت. سوالات این بخش‌ها به نسبت مساوی در کنکور مطرح می‌شوند و تقریبا هر بخش یک چهارم سوالات درس استعداد تحصیلی را در بر می‌گیرد.

ضریب درس استعداد تحصیلی

درس استعداد تحصیلی در کنکور دکتری دارای ضریب یک است. از نظر شما ممکن است این درس کم اهمیت جلوه کند اما از آنجایی که کم‌تر فردی به مطالعه این درس اهمیت می‌دهد و احساس میکنند این درس چالش برانگیز است کسب درصد بالاتر در این درس امتیاز محسوب می‌شود.

ویژگی متمایز دوره استعداد تحصیلی

در دوره آموزش استعداد تحصیلی بدون داشتن هیچ زمینه تحصیلی و مطالعه و بدون کوچکترین پیشفرض ذهنی دانشجو می‌توانید موفقیت خود را در این درس تضمین کنید. خواهشمند است قبل از شرکت در دوره آنلاین استعداد تحصیلی پیش فرض‌های ذهنی خود را پاک نمایید و بعد از مطالعه یا مشاهده تست‌ها تصمیم به اخذ استراتژی در مورد مطالعه این درس کنید.

در آخر می‌توان گفت ممکناست در مسیر به سختی‌هاوچالش‌های زیادی برخورد کنید.اما شیرینی رسیدن به هدف بسیار لذت بخش است.

مزیت های کلاس آنلاین هوش و  استعداد تحصیلی

  • پوشش تمام نکات لازم برای شرکت در درس هوش و استعداد تحصیلی آزمون دکتری
  • سابقه کاری درخشان استاد عرفانیان در آموزش این درس
  • صرفه جویی در وقت
  • عدم خستگی زیاد 

پیش نیاز شرکت در دوره

در این دوره به دلیل بیان تمامی نکات، نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید و با خیال آسوده در این دوره شرکت کنید.

کلاس آنلاین استعداد تحصیلی

آزمون استعداد تحصیلی دکتری در گروه های مختلف آزمایشی وزارت علوم (به جز گروه فنی و مهندسی و وزارت بهداشت) شامل چهار بخش درک مطلب، منطقی، تحلیلی و کمیتی می باشد سرفصل های گروه فنی و مهندسی عبارتند از: درک مطلب، کمیتی، تحلیلی و تجسمی. بدین ترتیب، بطور کلی آزمون استعداد تحصیلی در کنکور دکتری شامل بخش های درک مطلب، منطقی، تحلیلی، کمیتی و تجسمی میشود که تمامی این بخش ها در فیلم آموزشی هوش و استعداد تحصیلی به تفصیل بیان می‌گردد.

سرفصل های درس هوش و استعداد تحصیلی

  1. درک مطلب
  2. منطقی و تجسمی
  3. تحلیلی
  4. کمی

1.بخش درک مطلب

همانطور که مستحضر هستید درک مطلب در آزمون‌های ورودی دکتری شامل متون تخصصی است که با توجه به گروههای آزمایشی متفاوت به صورت تخصصی مورد بحث قرار می گیرد در این فصل کتاب با تکنیک‌های مشروحی در حل انواع متون تخصصی بیان شده اند. این بخش شامل دو متن فارسی می باشد که در انتهای هر کدام، 4 سوال مطرح می شود. یعنی عملا 8 تست را در بردارد. در این بخش، می بایست مهارت ها و تکنیک های درک مطلب را آموخت 

2.بخش منطقی و تجسمی

فصل استدلال منطقی در تمامی گروه‌های آزمایشی به جز فنی مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تمامی کلاس‌های آنلاین و فیلم ‌آموزشی استعداد تحصیلی تمامی نکات و مثال‌ها برای کسب درصد مناسب حل خواهند شد و در مورد استدلال منطقی بحث خواهد شد. این بخش شامل 7 سوال می باشد در هر سوال یک متن نسبتا کوتاه ارائه شده و در انتها یک پرسش مطرح می شود.

3.تحلیلی

در بخش تحلیلی به بررسی نکات چند قانونی و تکنیک‌های میانبر ترسیم هوشمندانه مدل‌های اولیه برای پاسخگویی به سوالات کنکور خواهیم پرداخت.بخش تحلیلی شامل دو قسمت چهار سوالی می باشد در هر پک، اطلاعاتی ارائه می شود و سپس 4 سوال در خصوص این اطلاعات مطرح می شود. اغلب دانشجویان این بخش را دشوار می دانند که با شرکت در دوره فیلم آموزشی قادر خواهید بود به تمامی سوالات پاسخ دهند.

 از نظر اغلب دانشجویان شرکت کننده در کنکور دکتری، بخش تحلیلی دشوارترین بخش آزمون به شمار می‌رود.

4. کمیتی

کمیتی یکی از بخش‌های مهم درس هوش و استعداد تحصیلی است. پیش زمینه این قسمت بررسی سوالات پایه‌ای ریاضی است. در این قسمت تمامی سوالات و نکته‌های ریاضی از پایه بررسی خواهند شد. در کلاس آنلاین هوش تمامی تست‌های طبقه‌بندی بخش کمیتی با ترفندهای خاص حل خواهند شد.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام وعرض ارادت محصراستاد گرانقدر امیدواریم در معیت بااستاد گرانقدر نهایت بهره وافی وکافی را ببریم

مشاهده بیشتر