کلاس آنلاین استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1400 (درس و تست) کد1

کلاس آنلاین درس و تست استعداد تحصیلی ویژه داوطلبان کنکور دکتری 1400 شامل 44 ساعت طرح درس فشرده و بیان نکات طلایی جهت موفقیت در آزمون دکتری ارائه شده است.

person-add 172 نفر
44 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
700,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 23 شهریور یکشنبه ها ساعت 17 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1400 (درس و تست)

کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی با تدریس حرفه ای استاد عرفانیان جهت موفقیت داوطلبان کنکور دکتری ارائه می شود. این درس یکی از دروس موثر در مقطع دکتری است.

بنابر اعلام سنجش پزشکی از سال گذشته به آزمون دكتري رشته های وزارت بهداشت ،هوش و استعداد تحصیلی به دروس آزمون دوره های دکتری تخصصی و پژوهشی اضافه شد. کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی کنکور 1400 مطابق با سوالات سازمان سنجش آزمون دکتری برنامه ریزی شده است . این دوره یکی از مهم ترین دوره هاست که شامل بخش های درک مطلب، بخش منطقی، کمیتی تجسمی، تحلیلی است. این مباحث به صورت کامل در کلاس آنلاین استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1400 شرح داده خواهد شد. این درس شامل چهار فصل زیر است:

فصل اول: درک مطلب

فصل دوم: منطقی

فصل سوم: تحلیلی

فصل چهارم: کمیتی

تفاوت کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی کنکور 1400 و کتاب

درس هوش و استعداد تحصیلی یک درس مفهومی است و دارای نکات زیادی است. این درس در قالب کتاب های پرفروش زیادی ارائه می شود اما شما با حجم انبوهی از نکات مواجه خواهید شد که مطالعه و مرور آن به شدت دشوار است لذا برای یادگیری نکات در سریعترین زمان و مرور مجدد لازم است در این کلاس شرکت

فرق کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی و فیلم آموزشی هوش و استعداد تحصیلی چیست؟

کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی نسبت به فیلم آفلاین استعداد تحصیلی دارای مزیت های زیادی است ازجمله این مزایا دسترسی به استاد عرفانیان از بهترین اساتید این درس در هرجای ایران است. امکان پرسش و پاسخ از استاد و تعامل دوطرفه همچنین آپدیت نکات جدید و کنکوری سال جاری است. استاد عرفانیان یکی از اساتید مطرح است که مولف پرفروش ترین کتاب های این درس است.

تفاوت کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی و کتاب هوش و استعداد تحصیلی

استاد عرفانیان مولف اولین و پرفروش ترین کتاب هوش و استعداد تحصیلی ویژه وزارت بهداشت، سوالات هوش و استعداد تحصیلی را در چهار بخش مورد بررسی تخصصی قرار میدهد و با ارائه نكات آموزشی و حل تست هاي متنوع وزارت بهداشت و علوم پزشکی و  دامپزشکی سعی می کند شما را برای شرکت هرچه بهتر و با آمادگی بالاتر برای موفقیت در درس هوش و استعداد تحصیلی در آزمون دکتری مهیا کند. شما می توانید در کنار کلاس آنلاین استعداد تحصیلی استاد عرفانیان کتاب و نکات مربوطه را مطالعه نمایید.

کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی لایوآموز چه تفاوتی با سایر منابع دارد؟

لایوآموز یکی از بزرگترین برگزار کننده های کلاس آنلاین در مقطع ارشد و دکتری است و تنها با اساتید مطرح و برجسته کنکوری همکاری می کند. استاد عرفانیان یکی از بهترین اساتید کنکوری درس هوش و استعداد تحصیلی است.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)