کلاس آنلاین حقوق مدنی

کلاس آنلاین حقوق مدنی برای داوطلبانی که قصد دارند در آزمون وکالت یا حقوق رتبه مناسبی را کسب کنند توسط استاد زارعی یکی از برترین اساتید حقوق ارائه میشود. *بهترین دوره حقوق مدنی *

person-add 5 نفر
100 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,000,000 900,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : شنبه 13 اردیبهشت از 9 الی 14:30
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین حقوق مدنی

درس حقوق مدنی یکی از دروس بسیار مهم در در آزمون حقوقی یا وکالت محسوب می‌شود. لایوآموز برای اولین بار اقدام به برگزاری کلاس آنلاین حقوق مدنی نموده است. از آنجایی که درس حقوق مدنی یک درس مهم است و بالاترین ضریب را در همه آزمون‌ها دارد لذا بدون فهمیدن اساسی این درس قادر به پاسخگویی به سایر سوالات حقوق نخواهید بود. درس حقوق مدنی یکی از دروس مهم  در آزمون وکالت می باشد لذا لایو آموز با ارائه کلاس آنلاین آزمون وکالت شما را برای آمادگی در این آزمون آماده می کند.

انتخاب منبع از جمله بین منابع فیلم آموزش حقوق مدنی و کلاس آنلاین حقوق مدنی برای عدم سردرگمی داوطلبان بسیار مهم است. به جرات می توان گفت کلاس آنلاین حقوق مدنی با تدریس بی نظیر استاد زارعی تمامی نیازهای شما در این درس را رفع خواهد کرد.

با توجه به تنوع و گستردگی مطالب و وجود انواع دوره های حقوق مدنی و گوناگونی مطالب و دوره های متنوع اکثر متقاضیان آزمون وکالت برای انتخاب یک منبع کامل و جامع دچار سردرگمی می‌شوند. توصیه ما استفاده از دوره حقوق مدنی لایوآموز است.

 

سرفصل های فیلم آموزش حقوق مدنی

کلاس آنلاین حقوق مدنی شامل حقوق مدنی 1 تا 8، قوانین خاص، آراء وحدت رویه و نظریه های مشورتی است. استاد زارعی در این ویدئو آموزشی حقوق مدنی حاصل از کلاس آنلاین حقوق مدنی از منابع اساسی و معتبر این درس بهره جسته و توانسته است بهترین مطالب را با بهترین بیان برای شما ارائه دهد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

با اجازه شما و با ذکر منبع این مطلب رو در گروه واتس اپ همکارنم ارسال میکنم

مشاهده بیشتر