کلاس آنلاین حقوق تجارت

کلاس آنلاین حقوق تجارت با ارائه و تدریس بی نظیر استاد ارشدی مولف کتب حقوقی ارائه می شود. شما با شرکت در این کلاس می توانید تمامی مقدمات لازم جهت قبولی در آزمون وکالت را کسب نمایید.

person-add 5 نفر
80 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
800,000 720,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از دوشنبه 15 اردیبهشت از 14 الی 20
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

مباحث کلاس آنلاین حقوق تجارت

 

در کلاس آنلاین حقوق تجارت که یکی از دروس مهم آزمون وکالت است به بررسی ماده به ماده قوانین تجارت می پردازیم. در این دوره با حضور اساتید معتبر و درجه یک کشوری استاد ارشدی مولف کتب حقوقی است. این منبع یکی از منابع اساسی کلاس آنلاین آزمون وکالت محسوب می‌شود.

در کلاس آنلاین حقوق تجارت به بررسی ماده به ماده قانون تجارت و قوانین در قالب 80 ساعت ویدئوی آموزشی میپردازیم.

با شرکت در کلاس آنلاین حقوق و تجارت شما از مطالعه هر منبع دیگر در این زمینه بی نیاز خواهید شد. و به راحتی قادر خواهید بود در آزمون وکالت قبول شوید.

شما هرچه از قانون تجارت بگریزید لازم است موبه مو قوانین را بدانید که در این دوره تمامی قوانین ذکر خواهد شد. در این دوره لازم است ابتدا مباحث مربوط به شرکت‌ها را مطالعه و سپس در مورد مباحثی مانند اسناد ورشکستگی و...ارائه می شود.

 

سرفصل های کلاس آنلاین حقوق و تجارت

.تاجر و اعمال تجاری۲ - اعمال تجاری-دفاتر تجاری - شرکت های تجاری - تاسیس و ثبت شرکت سهامی عام - تاسیس و ثبت شرکت سهامی خاص قواعد سرمایه در سهامی عام - و مجمع عمومی و قواعد تبدیل سهام-مجام و سهام-مطالبه بقیه مبلغ اسمی سهام و .. است

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)