کلاس آنلاین الکترومغناطیس 1401

کلاس آنلاین الکترومغناطیس (پاییز 99) برای داوطلبان کنکور ارشد برق 1400 با تدریس استاد عباس نژاد و امکان پرسش و پاسخ در کلاس و همچنین ارتباط با استاد از طریق تلگرام در لایوآموز برگزار خواهد شد.

person-add 6 نفر
70 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,000,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 3 آبان شنبه ها ساعت 18 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین الکترومغناطیس کنکور 1400 یکی از دوره هایی است که در طی 70 ساعت به صورت مفهومی آموزش داده می شود. اگر تصمیم دارید با مهارت تست زنی آشنا شوید و در کنکور ارشد 1400 نتیجه مطوبی را کسب کنید این دوره می تواند نیاز شما را برطرف کند. از ویژگی هایی که این دوره را از سایر دوره ها متمایز می‌کند درسنامه کامل، سادگی ارائه مفاهیم به صورت کامل و کد گذاری شده و روش های ابتکاری حل تست است.

ضریب درس الکترومغناطیس برای گرایش های مختلف چند است؟

برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری درسی مانند الکترومغناطیس دارای انحراف معیار بالایی است. به زبان ساده اگر شما یک مطالعه سطحی داشته باشید و تمرین های لازم را انجام دهید و در گرایش الکترونیک بتوانید درصد 30 کسب کنید یا در گرایش قدرت بتوانید درصد بالای 40 درصد کسب کنید فاصله زیادی از رقبا کسب خواهید کرد. برای گرایش های مختلف این درس دارای ضرایب مختلفی است. برای گرایش هایی مانند مخابرات و میدان موج، مخابرات نوری این درس دارای ضریب 4 است.

برای گرایش های جز  مهندسی کنترل و علائم، مکاترونیک، مهندسی پزشکی، گرایش کنترل، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی ضریب درس الکترومغناطیس  یک است.

برای سایر گرایش ها دارای ضریب 2 است.

این درس برای  گرایش قدرت این درس ضریب 2 دارد. بنابراین این درس می تواند از دو جنبه دارای اهمیت باشد. اولین نکته می تواند درصد کم اشتباهات در طرح سوالات به دلیل مفاهیم فیزیکی و... است.

دومین دلیل استفاده از یک سری مفاهیم خاص الکترومغناطیس مثل اندوکتانس خودی و متقابل محاسبه خازن، مدارهای مغناطیسی و ... در دروس بررسی سیتم های قدرت و ماشین های الکتریکی است. برای دانشجویان گرایش های الکترونیک همین قضیه بین دروس سیگنال و الکترومغناطیس با ضریب 2 نیز وجود دارد. بررسی کارنامه و نظرات دانشجویان گویای این موضوع مهم است که درصد اشتباه در حل سوال های سیگنال نسبت به الکترومغناطیس بیشتر است.کلاس آنلاین کنکور ارشد برق (ویژه کنکور 1400)مزیت کلاس آنلاین الکترومغناطیس کنکور1400 نسبت به مطالعه کتاب

در کلاس آنلاین الکترومغناطیس  99 با درسنامه ای بسیار ساده و با استفاده از روش های کدینگ و ابتکاری در حل تست ها به بررسی نکات مهم کنکوری در کنار تدریس سرفصل ها خواهیم پرداخت. مزیتی که کلاس آنلاین الکترومغناطیس نسبت به کتاب خواهد داشت از گفتن کلیات و مفاهیمی که ممکن است وقت شما را طلف کند جلوگیری خواهد شد. آموزش در کلاس آنلاین بسیار متفاوت است نسبت به کتابی است که شما به صورت سطحی مطالعه می کنید. این دوره بر مبنای جزوه تدریس می‌شود. در این دوره به زبان ساده و مفهومی و روش های ساده و ابتکاری به خوبی راه حل ها را یاد خواهید گرفت. در این دروه با استفاده از سیستم کدینگ روابط مانند: بردارهای یکه دستگاه، تبدیل المان های دیفرانسیل در آنالیز برداری ، ارائه فرم های جدیدی از میدان الکتریکی، ساختارها با توزیع پیوسته، میدان مغناطیسی، توزیع های پیوسته، میدان مغناطیسی توزیع جریان های مختلف و محاسبه اندوکتانس متقابل با فرمول ها و روش های ابتکاری تدریس خواهیم کرد. در این دوره ها به صورتی فرمول ها را به خاط خواهید سپرد که دیگر نباید نگران فرمول ها سر جلسه کنکور باشید.

در دوره آنلاین الکترومغناطیس علاوه بر موارد ذکر شده روش های تدریس زیر به کار برده می شود:

  • روش های مختلف یادگیری در بیان مفهوم ها به منظور بهتر یاد گرفتن دانشجویان
  • روش های حل تستی و سپس تشریحی سوالات سالهای گذشته و تست های تالیفی
  • آموزش روش های حذف گزینه (بررسی دیمانسیون و قضایای ریاضی مرتبط) و به کاربردن روش های دیگر در کمتر از یک دقیقه برای پاسخ به سوالات.

مزیت کلاس آنلاین سیگنال ها وسیستم ها نسبت به کلاس حضوری

دوره آنلاین الکترومغناطیس نسبت به کلاس حضوری دارای مزایای زیادی است از جمله این مزایا می توان به مواردی چون کاهش هزینه ها، و داشتن لینک بازپخش برای مشاهده بارها و بارها ویدئو کلاس اشاره کرد. الکترومغناطیس جز دروسی است که با تلفیق مباحث ریاضی و فیزیک و سایر فرمول های ریاضی بستر جدیدی در پیشرفت علومی مانند مهندسی مخابرات ایجاد می کند. این دوره به گونه ای برنامه ریزی  شده است که یک دانشجو با مطالعه روزانه دو ساعت در ماه بتواند به تسلط کافی برسد و بتواند به تست ها پاسخ مناسب بدهد. همچنین برای دانشجویان کارشناسی طوری طراحی شده که در بدترین حالت دانشجو که هیچ مطالعه ای در زمینه نداشته بتواند با لذت و بدون پیچیدگی به سوالات کنکور پاسخ صحیح بدهد.

مزیت کلاس آنلاین الکترومغناطیس پاییز 99 نسبت به فیلم آموزشی الکترومغناطیس

این دوره آنلاین نسبت به فیلم آموزشی دارای مزایای زیادی است از جمله این مزایا امکان تعامل بین کاربر و استاد است. شما در این دوره قادر خواهید بود به پرسش و پاسخ بپردازید و جواب سوالات خود را در سریعترین زمان بگیرید. در این دوره از ابزارهای جدید حل سوالات در مباحث تکمیلی استفاده می شود تا نیازی به هیچ منبعی نداشته باشید. همچنین شما با شرکت در دوره الکترومغناطیس 99 قادر خواهید بود با استاد دوره از طریق تلگرام و به صورت مستقیم ارتباط داشته باشید.

جهت بیان سوالات و ابهامات و ارتباط با استاد عباس نژاد و همچینین دریافت جزوه های دوره با فرمت PDF  از طریق ادرس تلگرام زیر اقدام کنید @frhda

تفاوت کلاس آنلاین الکترومغناطیس لایوآموز با سایر پلتفرم ها چیست؟

کلاس های لایوآموز نسبت به سایر پلتفرم‌ها دارای تفاوت چشمگیری است. در لایوآموز از اساتید برند و برجسته استفاده می‌شود که دارای سابقه زیادی در زمینه تدریس کنکوری دارند. ازجمله ویژگی های این دوره ها داشتن جزوه کامل، امکان رفع اشکال، رفع اشکال خصوصی، امکان ارتباط با استاد و جزوه های کامل است.

*نکته قابل توجه این است که دانشجویانی که از سال قبل فیلم های آموزشی دوره را خریداری کرده اند قادر خواهند بود با پرداخت مابه التفاوت دوره فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.
اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  
liveamooz-support پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام خدمت شما
دوره مغاطیش دکتر عباس نژدا به نظر من از بهترین دوره هایی هست که میتونه وجود داشته باشه
درس مغناطیس که همه ازش بیزارن رو با بیانی ساده و مفهومی بیان کردن
کسانی که امسال از این دوره استفاده کردن حداقال درصد ۶۰ رو تونستن کسب کنن
تشکر از اکادمی لایو اموز

مشاهده بیشتر