کلاس آنلاین اسپیکینگ (کد111)

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Speaking مهارت Speaking شامل 15 ساعت طرح درس جامع و فشرده است شما بعد از شرکت در این دوره ها می توانید ویدئو و فیلم آموزشی آیلتس IELTS-Speaking را دانلود و استفاده نمایید. در این دوره کتاب The Key To IELTS Speaking تدریس میشود.

person-add 10 نفر
15ساعت
850,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 22 مرداد 1401شنبه و چهارشنبه ها ساعت 18 الی 19/30
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس شما را برای رسیدن به توانایی لازم برای پاسخ گویی می رساند و برای بخش اسپیکینگ در دو آزمون آکادمیک و جنرال مناسب است این دوره توسط استاد برقی تدریس داده می شود که از مولفان و مدرسان برتر در آموزش زبان آیلتس میباشد و با گذراندن این دوره با آسودگی کامل برای آزمون آیلتس آماده می شوید
دسته بندی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس پس از بازبینی صورت گرفته به دو شکل آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در آمده است آیلتس آکادمیک مناسب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند مناسب می باشد و آیلتس جنرال برای مهاجرت برای کشورهای بریتانیا و کسانیکه قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دارند مناسب می باشد.

مدت اعتبار مدرک آزمون آیلتس

موسسات برگزاری آزمون آیلتس معمولا پس از مدت 2 سوال دیگر اعتبار مدرک را قبول نمیکنند مگراینکه متقاضی خلاف این موضوع را  با نشان دادن توانایی خود ثابت کند.

بررسی آزمون اسپیکینگ آیلتس

این قسمت از آزمون از 3 بخش تشکیل شده است در بخش اول به معرفی کامل مشخصات خود و علاقه هایی که دارید در حدود 4 الی 5 دقیقه صحبت میکنید در بخش دوم مصاحبه کننده به شما یک کارتی با موضوع نامشخص میدهدکه وسپس به شما فرصت میدهد درباره موضوع فکر کنید و سپس باید درباره کارت صحبت کنید و در نهایت مصاحبه کننده از شما سوالاتی میپرسد در بخش آخر یک گفت‌وگوی دو طرفه بین شما و مصاحبه گر انجام میپذیرد و این مرحله نیز به اتمام میرسد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
1
جلسه ‌1 نمایش رایگان
بیشتر show-more


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)