کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre Basic

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre Basic برای کسانی در نظر گرفته شده است که در ابتدای سطح B1 کمبریج با نمره OPT بین 21 تا 25 هستند. فیلم آموزش آیلتس IELTS-Pre Basic در ادامه کلاس های آنلاین این دوره ارائه می شود. که توسط استاد با تجربه و دارای 15 سال سابقه تولید شده است.

person-add 7 نفر
44 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
480,000 384,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره در مرحله پیش ثبت نام و تکمیل ظرفیت قرار دارد

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre Basic برای چه کسانی مناسب است؟

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre Basic برای کسانی در نظر گرفته شده است که در ابتدای سطح B1 کمبریج با نمره OPT بین 21 تا 25 هستند. این دوره شامل 29 جلسه کلاس 90 دقیقه ای می باشد. به منظور هماهنگ سازی متد آموزشی این دوره و دوره های دیگر دقیقا متناسب با سیلابس مصوب و تعیین شده ی گروه مدرسین اتاق آیلتس موسسه آموزش داده می شوند و مدرسین و داوطلبان دوره ها موظف به رعایت این طرح درس و روش آموزشی می باشند.

برای تقویت مهارت های Reading و Speaking از کتاب Active Reading intro و برای تقویت مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ از کتاب Headway Acadmic Skills Listening & Speaking 1  استفاده می شود. در دوره های Pre Basic هیچ بحث گرامری وجود ندارد. در نتیجه زبان آموزان این دوره باید حتما در کارگاه گرامر مقدماتی Basic Grammar Workshop شرکت کنند و گرامر مورد نیاز را در آن کلاس فرا بگیرند. متقاضی این دوره در هنگام ثبت نام متناسب با جدول زمانی دوره های Pre و گرامر مقدماتی بطور موازی هر دوره را می گذراند. بدیهی است امکان شرکت متقاضی در هر یک از کارگاه های گرامر موجود در جدول که از لحاظ زمانی برای متقاضی مناسب است وجود دارد.

تست آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج

از طریق لینک زیر وارد سامانه بین المللی تعیین سطح دانشگاه کمبریج شوید و برای مدت زمان 10 دقیقه تست آنلاین را کامل بزنید.

ورود به سایت دانشگاه کمبریج برای تست آنلاین تعیین سطح

پس از حصول نتیجه از نتیجه آزمون با موبایل خود یک اسکرین شات بگیرید.

تصویر را از طریق واتساپ به شماره 09131007416 ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)