کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre1

کلاس آنلاین آیلتسIELTS-Pre1 برای افرادی که در آزمون OPT نمره ای بین 25 تا 30 کسب کنند برگزار می شود. بعد از برگزاری کلاس آنلاین آیلتس pre1 فیلم آموزش آیلتسIELTS-Pre1 برای شما روی سایت لایو آموز قرار خواهد گرفت.

person-add 6 نفر
44 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
480,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره در مرحله پیش ثبت نام و تکمیل ظرفیت قرار دارد

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre1

 

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre1 برای کسانی در نظر گرفته شده است که در آزمون OPT نمره ای بین 25 تا 30 کسب کنند و بر اساس آزمون شفاهی در سطح دوم B1 قرار میگیرند. این دوره شامل 29 جلسه کلاس 90 دقیقه ای برای آموزش ریدینگ، لغت، اسپیکینگ و لیستنینگ می باشد. به منظور هماهنگ سازی متد آموزشی دوره pre1  آیلتس و دوره های دیگر دقیقا متناسب با سیلابس مصوب و تعیین شده ی گروه مدرسین اتاق آیلتس موسسه آموزش داده می شوند و مدرسین و داوطلبان دوره ها موظف به رعایت این طرح درس و روش آموزشی می باشند.

 

 

در کلاس آنلاین آیلتسIELTS-Pre1 برای تقویت مهارت های Reading و Speaking از کتاب Active Reading 1 و برای تقویت مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ از کتاب Headway Acadmic Skills Listening & Speaking استفاده کنید.در ادامه فیلم آموزش آیلتس IELTS-Pre1 هیچ بحث گرامری وجود ندارد. در نتیجه زبان آموزان این دوره باید حتما در کارگاه گرامر پیشرفته Advanced Grammar Workshop شرکت کنند و گرامر مورد نیاز را در آن کلاس فرا بگیرند. متقاضی این دوره در هنگام ثبت نام متناسب با جدول زمانی دوره های Pre و گرامر مقدماتی بطور موازی هر دوره را می گذراند. بدیهی است امکان شرکت متقاضی در هر یک از کارگاه های گرامر موجود در جدول که از لحاظ زمانی برای متقاضی مناسب است وجود دارد.

 

تست آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج

از طریق لینک زیر وارد سامانه بین المللی تعیین سطح دانشگاه کمبریج شوید و برای مدت زمان 10 دقیقه تست آنلاین را بدهید.

ورود به سایت دانشگاه کمبریج برای تست آنلاین تعیین سطح

پس از حصول نتیجه از نتیجه آزمون با موبایل خود یک اسکرین شات بگیرید.

تصویر را از طریق واتساپ به شماره 09131007416 ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)