کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 (کد3)

کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کد 3 برای داوطلبان کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد و دکتری با تدریس بهترین اساتید روانشناسی است این درس به صورت تحلیلی و کامل بیان شده است که شما بعد از شرکت در این کلاس مهارت لازم جهت پاسخگویی به سوالات را کسب خواهید کرد.

person-add 96 نفر
40 ساعت
1,000,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 27 آذر پنج شنبه ها ساعت ۱۳ الی ۱۷
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درس آمار و روش تحقیق یکی از دروس مهم برای کنکور ارشد و دکتری روانشناسی است. کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 کد 3 برای گرایش های روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان دارای ضریب 1 است. شما با  شرکت در این دوره قادر خواهید بود درصد مطلوبی از این درس مختص کد 3 کسب نمایید.

سایر کلاس آنلاین روانشناسی  را می توانید از طریق لینک زیر خریداری نمایید:

کلاس کنکور ارشد روانشناسی1400

کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400مخصوص چه کسانی است؟

کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 مختص داوطلبان کنکور کارشناسی، دانشجویان ارشد، داوطلبان ارشد و دکتری است.

 طریقه مطالعه همزمان با کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق

جهت موفقیت در کنکور کارشناسی یا دکتری نیاز به مطالعه تحلیلی این درس می باشد. این درس دارای محاسبات ساده ای است که با شرکت در این کلاس ها به سادگی آن را فرا خواهید گرفت همچنین تصور عده ای از دانشجویان این است که محسابات بسیار پیچیده ای دارد اما می توان گفت مطالعه تحلیلی این درس بسیار مهم است. کاری که لازم است انجام دهید در کنار کلاس آنلاین تمرین و تکرار زیادی را در حیطه موضوعات مطرح شده در کلاس داشته باشید.

تفاوت کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 کد3 با کتاب

یکی از مهم ترین تفاوت های کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 و دیگر منابع کنکور مانند کتاب این است که شما نیاز به منبع دیگری ندارید و تنها با شرکت در این کلاس توانایی پاسخ به سوالات کنکور را خواهید داشت. همچنین قادر خواهید بود یک کلاس تعاملی داشته باشید. یکی از مهم ترین تفاوت ها یا مزایای این نوع کلاس ها قابلیت مشاهده ویدئو بازپخش کلاس است.

تفاوت کلاس حضوری و کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق 1400

کلاس آنلاین و کلاس حضوری دارای تفاوت های عمده ای است ازجمله تفاوت های کلاس حضوری و کلاس آنلاین را می توان در زیر خلاصه کرد:

  • صرفه جویی در هزینه ها
  • کاهش زمان رفت و آمد و...
  • امکان تعامل دو طرفه با استاد
  • پشتیبانی کلاس
  • تاثیر گذاری زیاد

آیا بدون هیچ پیش زمینه ای می توان در این کلاس شرکت کرد؟

درس آمار و روش تحقیق کد3 یک درس تحلیلی است که داوطلبان و دانشجویان با داشتن اندک دانش ریاضی  یا آمار قادر خواهند بود به سوالات این درس در کنکور پاسخ دهند. جهت شرکت در کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق کنکور 1400 شما نیاز به هیچ منبع یا کتاب دیگری نخواهید داشت زیرا مطالعه کتب دیگر داوطلب را گمراه می کند اگر تمرکز شما روی جزوه یا فیلم باشد نتیجه مطلوبی کسب خواهید کرد.

تفاوت کلاس آنلاین آمار و روش تحقیق لایوآموز نسبت به دیگر موسسات چیست؟

کلاس های آنلاین لایوآموز نسبت به کلاس سایر موسسات دارای مزیت های زیادی است از جمله مهم ترین مزیت های این کلاس ها استفاده از اساتید مطرح و برند در رشته هایی مانند روانشناسی مهندسی برق و... است. بعلاوه کیفیت عالی تدریس و استفاده منظم از جزوه و پشتیبانی آنلاین و تلفنی همچنین رفع اشکال اساتید است.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)