کسب مهارت های درک مطلب کنکور ارشد

درک مطلب زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مهمی است که در موفقیت شما در آزمون‌ ارشد و بهبود دیگر مهارت‌ها کمک شایانی می‌کند. کسب مهارت‌های پاسخگویی صحیح و سریع در مبحث درک مطلب زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد تمامی رشته‌ها و یادگیری نکات کنکوری مهم‌ترین هدف از تشکیل این کارگاه بوده است.

person-add 39 نفر
10.00.00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
99,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده (فیلم دوره آنلاین)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کارگاه یک روزه کسب مهارت های درک مطلب

کنکور کارشناسی ارشد

 

مقوله زبان و بخصوص درک مطلب زبان انگلیسی آزمون‌های کنکور ارشد از جمله بخش‌هایی است که شاید در نگاه اول و با توجه به زمان بر بودن، به صرفه نباشد در مدت زمان کم پاسخگوی  سوالات این بخش از زبان بود. چنانچه شما داوطلب آزمون کنکور کارشناسی ارشد می‌باشید، بهتر است مطلب ما را تا پایان دنبال کنید به احتمال زیاد نظرتان تغییر خواهد کرد.

 

تکنیک‌های پاسخ‌گویی به درک مطلب زبان انگلیسی

درک مطلب زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مهمی است که در موفقیت شما در آزمون‌ دکتری و ارشد و بهبود دیگر مهارت‌ها کمک شایانی می‌کند. همانطور که شاید از قبل اطلاع داشته باشید، سوالات درک مطلب معمولا ۱۰ تا ۱۵ سوال از درس زبان عمومی آزمون ارشد را به خود اختصاص می‌دهد که به عبارتی حدود ۳۰ تا ۴۵ درصد از مجموع سوالات بخش درک مطلب یا ریدینگ می‌باشد.

از سویی با توجه به این نکته، منطقی به نظر می‌رسد اگر مدت زمانی را برای یادگیری مهارت‌های این بخش از آزمون صرف نماییم، بنابراین به هیچ عنوان نباید این سوالات را نادیده گرفت. چرا که برخی از داوطلبان معتقدند و این تصور را دارند که متن‌ها بسیار طولانی و دشوار هستند و ترجیح می‌دهند وقت خود را صرف سوالات دیگر درس زبان و یا دروس دیگر دفترچه کنند. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، کمی تأمل کنید و عجله ننمایید، از آنجا که بیشتر داوطلبان آزمون دکتری در درس زبان ضعیف هستند، نبایستی این شانس و فرصت  بسیار خوب را که می‌تواند موجب پیشی گرفتن از داوطلبان دیگر شود را از دست داد.

 

کسب مهارت‌های لازم درک مطلب با کارگاه یک روزه  

در راستای پاسخگویی هر چه بهتر سوالات درک مطلب زبان کنکور و  نیز در جهت آشنا شدن و کسب مهارت‌های مورد‌نظر برای درس زبان انگلیسی،  تیم کاری ما گرد هم جمع شده‌اند تا راه‌حلی اصولی برای این بخش از آزمون کارشناسی ارشد بیابند.  تصمیم بر آن شد، ما با استفاده از اساتید مطرح در بخش زبان انگلیسی، همه آن نکاتی که در کسب مهارت لازم در پاسخ‌گویی بهتر و البته در کمترین زمان برای مبحث درک مطلب زبان وجود دارد را طی کارگاه یک روزه در اختیار شما قرار دهیم و در ادامه با حل تست‌های فراوان، روند تثبیت و یادگیری آن را در روز آزمون برای شما مهیا سازیم. بدین ترتیب ما با در نظر گرفتن تمامی مواردی که گفته شد، در این کلاس مهارت محور به تشریح و تدریس مهارت‌های لازم جهت پاسخ به سوالات درک مطلب زبان از آزمون ارشد می‌پردازیم و توصیه می‌کنیم به داوطلبان که این کلاس را  برای کسب نتیجه مطلوب در کنکور کارشناسی ارشد از دست ندهند و برای درس زبان انگلیسی بخصوص مبحث درک مطلب آن حساب ویژه‌ای بنمایند.

کسب مهارت های درک مطلب کنکور ارشد

درک مطلب زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مهمی است که در موفقیت شما در آزمون ارشد و بهبود دیگر مهارت‌ها کمک شایانی می‌کند. همانطور که شاید از قبل اطلاع داشته باشید، سوالات درک مطلب معمولا ۱۰ تا ۱۵ سوال از درس زبان

عمومی آزمون ارشد را به خود اختصاص می‌دهد که به عبارتی حدود ۳۰ تا ۴۵ درصد از مجموع سوالات بخش درک مطلب یا ریدینگ می‌باشد.

از سویی با توجه به این نکته، منطقی به نظر می‌رسد اگر مدت زمانی را برای یادگیری مهارت‌های این بخش از آزمون صرف نماییم، بنابراین به هیچ عنوان نباید این سوالات را نادیده گرفت. چرا که برخی از داوطلبان معتقدند و این تصور را دارند که متن‌ها بسیار طولانی و دشوار هستند و ترجیح می‌دهند وقت خود را صرف سوالات دیگر درس زبان و یا دروس دیگر دفترچه کنند. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، کمی تأمل کنید و عجله ننمایید، از آنجا که بیشتر داوطلبان آزمون ارشد در درس زبان ضعیف هستند، نبایستی این شانس و فرصت  بسیار خوب را که می‌تواند موجب پیشی گرفتن از داوطلبان دیگر شود را از دست داد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام استاد خسته نباشید برای رسیدن به درصد 50 زبان که هیچ بیسی ندارم برای وزارت بهداشت ممکنه؟؟ لطفا راهنمایی فرمایید

مشاهده بیشتر