مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : پنجشنبه | 16 خرداد | ساعت 10 الی 16 ------------------ خرید در همین صفحه.

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
محمدعلی عالم زاده
محمدعلی عالم زاده

مقاطع تدریس:

ارشد و دکترا
موسسه آموزش عالی پارسه
موسسه آموزش عالی ماهان
موسسه آموزش عالی آکادمی معماری
سنجش و دانش
موسسه آموزش عالی نوآوران
موسسه آموزش عالی فن آوری نوین

١٨ سال سابقه تدریس

برگزارکننده ٢٠ دوره کارگاهای نکته و تست در مقاطع ارشد و دکترا در تهران ، تبریز ، شیراز ، رشت 

مولف هفت عنوان کتاب در مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا

محمدعلی عالم زاده
محمدعلی عالم زاده

در دوره جمع بندی زبان کنکور ارشد با کمترین نیاز به ترجمه، نکات کنکوری و مهارت‌های پاسخگویی به سوالات زبان انگلیسی آموزش داده خواهد شد.

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 24 ساعت پس از شرکت در کلاس امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

دوره حضوری جمع بندی زبان کنکور ارشد

گام آخر رو محکم بردارید

 

این دوره با همین محتوا به صورت آنلاین نیز برگزار می شود.

محتوی و شیوه آموزش در هر دو دوره یکسان می باشد.

 

آشنا شدن با شیوه صحیح پاسخگویی به سوالات

در این که آیا شرکت در این دوره حضوری جمع بندی زبان کنکور ارشد  می‌تواند برایتان مفید واقع شود یا نه ؟ بهتر است تا پایان مطلب ما را  همراهی کنید تا خود جواب سوال را بیابید.

با توجه به اینکه امروزه کنکور ارشد به سمتی پیش می‌رود که اگر به سوالات زبان تسلط داشته باشید البته نه بدان مفهومی که تا به حال به ما در پاسخگویی به سوالات آموخته‌اند و گاهی شاید به جرات می‌توان گفت اصلاً کاربردی آنچنان نداشته! چرا که ما بیشتر زمان خود را با خواندن و حفظ کردن طوطی وار لغاتی که بسیار کارکرد کمی دارند پیش بردیم. از طرفی فضا و زمان کنکور جای این کارها نیست.

 بهتر است بدانید بیشتر این لغات از کتاب لغات GRE  بارونز طرح می‌شود، و اگر اطلاع داشته باشید آزمون GRE تا حدودی سخت ترین آزمونی است که توسط ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود و شاید بتوان اینگونه گفت که این لغات بیشتر شبیه لغات کتاب کلیله و دمنه در زبان فارسی ما می‌باشد. لطفا پاسخ صادقانه به این سوال دهید ما که خود فارسی زبان هستیم کدام یک از ما به این کتاب و کلمات آن آشنایی کامل داریم؟ از طرفی گفته و شنیده می‌شود خواندن کتاب 504 واژه برای کنکور ارشد کافی است؛ لطفا به این جوابها اکتفا نکنید ، زیرا شما حتی اگر به کتاب 504 و 1100 واژه هم تسلط کافی داشته باشید  ممکن است 1 الی 2 سوال را پاسخ دهید واقعا به نظرتان به صرفه است؟ البته اگر می‌خواهید در بخش لغات هم پاسخگو باشید ما در این دوره حضوری جمع بندی زبان کنکور ارشد راه حلهایی را به شما می‌گوییم و کتاب مناسب را معرفی می‌کنیم.

لذا قدر زمان پیش رو تا کنکور ارشد را بدانید و مناسب ترین برنامه را برای جمع بندی و مرور خود در نظر بگیرید. اگر واقعاً هدفتان قبولی در کنکور است پس هوشمندانه عمل کنید و از 6 ساعت آموزش کاربردی دوره حضوری جمع بندی زبان کنکور ارشد استفاده کنید.

این نکته را از هم اکنون در نظر داشته باشید که گاهی  بیشتر اینگونه سوالات در بخش لغات ماهیت تله تستی از نظر طراح سوال دارد. در نتیجه دوست عزیز  بهتر نیست در این وقت اندک 30 دقیقه به سراغ سوالات گرامر و درک مطلب بروید تا نتیجه مورد نظر خود را به خوبی دریافت نمایید، چرا که می‌توان با نکاتی که در این دوره حضوری جمع بندی زبان کنکور ارشد بیان می‌شود شما بدون اینکه نیاز به بخش لغات داشته باشید، می توانید 30 تا 35 درصد را هم کسب نمایید.

در دوره جمع بندی زبان کنکور ارشد چه می‌گذرد؟

مرور درک مطلب

بررسی نکات تستی کاربردی

جمع بندی مطالب مهم

بررسی و تحلیل آزمون سالهای اخیر

 

مدرس دوره، استاد عالم زاده، استاد برتر زبان انگلیسی در سراسر کشور است.

 

"امید است شما را در این کلاس حضوری و آنلاین نکته و تست زبان ارشد دیدار نماییم"

 

آدرس : خیابان مطهری

 

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور ارشد، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر و درک مطلب تدریس می‌شود. سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر، و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد.

مبحث گرامر

 بر اساس تست های کنکور سال های گذشته به صورت نکته وار بررسی می شوند که حتی اگر دانشجویی در این زمینه هیچ دانشی نداشته باشد از 5 سوال گرامر حداقل می تواند به سه سوال پاسخ دهد. 

مبحث درک مطلب 

 مهارت های پاسخ گویی به سوالات درک مطلب بر اساس دو آزمون معتبر تافل و آیلتس به دانشجوبان محترم آموزش داده می شود بدین طریق بدون نیاز به بررسی و ترجمه کل متن در کمترین زمان ممکن قادر به پاسخ گویی سوالات خواهید بود.

لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.