کارگاه آنلاین پیشرفته تحلیل تکنیکال و بنیادی در بورس

تحلیل تکنیکال و بنیادی بورس را سریع و حرفه ای یاد بگیرید. در این دوره آنلاین تحلیل تکنیکال و بنیادی 20 ساعته، آموزش جامع تابلوخوانی، فیلترنویسی، روش های تحلیل تکنیکال و بنیادی را توسط اساتید مجرب دپارتمان بورس لایوآموز فراخواهید گرفت.

person-add 17 نفر
20 ساعت
890,000 712,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آبان 99
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

حضور شما در این صفحه به معنی علاقه شما به آموزش بورس است! پس این علاقه را جدی بگیرید و با ما همراه باشید. تمام تلاش لایوآموز فراهم کردن بستری برای ارائه ساده ترین روش معامله در بورس به شماست. هر چه بیشتر برای آموزش بورس وقت صرف کنید، نتیجه بهتری بدست خواهید آورد.

آموزش گام به گام بورس

در نگاه اول به بورس ممکن است با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه شوید که نتیجه ای جز سردرگمی ندارد. اما تکنیک های معامله در بورس را به راحتی میتوان فراگرفت. شرکت در دوره های آنلاین آموزش بورس لایوآموز که توسط اساتید با تجربه و متخصص در زمینه بازار سرمایه تشکیل می شود شما را به یک معامله گر حرفه ای تبدیل خواهد کرد. اساتید مجرب مؤسسه اعتباری راد، تجربه و تخصص سال ها فعالیت در تالار بورس تهران را با شما به اشتراک خواهند گذاشت. یکی از ویژگی های برجسته دوره های آنلاین لایوآموز، پشتیبانی حین دوره و پس از آن است. حتی پس از اتمام دوره ها شما می توانید از تیم پشتیبانی لایوآموز به صورت رایگان بهره ببرید تا آموزش شما به صورت کامل به سرانجام برسد.

بورس چیست؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت، بورس یکی از جذاب ترین بازارهای معاملاتی در جهان است. هر کشوری به تناسب خود اقدام به راه اندازی این بازار کرده است. در واقع بورس، یک گردهمایی بزرگ از شرکت ها می باشد که با سرمایه های خرد و کلان، بخش عظیمی از اقتصاد یک کشور را تشکیل می دهند. بورس ایران که به بورس تهران شهرت دارد، شامل انواع شرکت ها و کارخانجات صنعتی، خدماتی، کشاورزی، تولیدی و... است که هر کدام بخشی از اموال و دارایی خود را از عموم مردم و از طریق بورس بدست آورده اند.

بورس چگونه کار می کند؟

شرکت های بزرگ و کوچک برای ادامه فعالیت خود نیاز به سرمایه نقدی دارند. یکی از راه های تأمین این سرمایه استفاده از نقدینگی در دست مردم است. اما اعتماد مردم چگونه جلب شود؟ مراجعه شخص به شرکت ها برای سرمایه گذاری خیلی مورد قبول سرمایه گذاران نخواهد بود. اینجاست که بازاری متشکل از شرکت ها و کارخانجات و با حمایت و اعتبار دولت پدید می آید و مردم می توانند با مراجعه به این بازار، بخشی از سهام شرکت مورد نظر خود را خریداری کنند و در ادامه فعالیت آن کارخانه شریک باشند. طبیعتاً نحوه فعالیت آن صنعت منجر به افزایش یا کاهش ارزش سهام خود خواهد شد و سهامداران سود یا زیان خود را دریافت می کنند. پس می توان گفت بورس، برای تزریق نقدینگی مردم به صنعت و تولید بصورت هوشمند و کاملا هدف گذاری شده ایجاد شده است.

چرا در بورس سرمایه گذاری کنیم؟

پس انداز کردن، ابتدایی ترین تکنیک اقتصادی و رایج ترین روش سرمایه داری در دنیاست. در کشور ما بدلیل تفکر اقتصادی رایج بین مردم، پس انداز کردن اهمیت بالایی دارد. تورم های سنگین و مداوم باعث شده تا پس انداز به شیوه سپرده گذاری در بانک ها به سرعت منسوخ شود و روش هایی مانند خرید زمین، خودرو، طلا و ارز به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. تبدیل پول به این اقلام منجر به حفظ ارزش پول می شود. در حقیقت افزایش قیمت طلا و دلار و خودرو، سود به حساب نمی آید و صرفاً حفظ ارزش پول شما را موجب می شود. یکی از روش های سرمایه گذاری که اخیراً بین مردم رایج شده حضور در بورس است. از مزایای سرمایه گذاری در بورس مانند مشارکت در رونق تولید و افزایش قدرت صنعت کشور که بگذریم، تبدیل شدن سریع به پول نقد بسیار قابل توجه است. کمتر سرمایه گذاری در کشور می توان یافت که به محض اراده شما، قادر به تبدیل سرمایه به پول نقد باشد. یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در بورس، تنوع بالای شرکت ها و صنایع است. شما می توانید سرمایه خود را بین شاخه های مختلفی از صنایع و کارخانجات مانند صنایع خودرویی، فلزی، سیمانی، دارویی، شرکت هایی بانکی، صندوق های سرمایه گذاری، شرکت های بیمه ای، صنایع کشاورزی و... تقسیم کنید. در این صورت اگر در بخشی از سرمایه خود متضرر شدید، در بخش دیگر سود خواهید کرد و این کار ریسک سرمایه گذاری شما را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

بورس، شغل دوم، درآمد اول!

این اصطلاح را بتازگی زیاد شنیده اید. قطعاً حضور در بازاری که فقط طی 10 سال حدود 1750 برابر سود به سهامداران خود داده است، شایسته چنین تعاریفی خواهد بود! اما بهتر است بدانید حضور در بورس زمانی بازدهی مناسبی برای شما خواهد داشت که با آگاهی کامل و طی کردن آموزش های لازم وارد این حوزه شوید. پیشنهاد ما حضور در دوره های آنلاین بورس لایوآموز است. این دوره ها که با تدریس اساتید مجرب و برجسته فعال در بازار سرمایه تشکیل می شوند، شما را تا رسیدن به قله های موفقیت در بورس همراهی می کنند.

شما در این دوره با مهم ترین اصول سرمایه گذاری در بورس آشنا خواهید شد.

آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادی (جامع)

مهم ترین اصل موفقیت در بازار سرمایه توانایی شما در تشخیص خرید و فروش سهام های با ارزش است. اما این سهام ها چگونه خود را در بازار نشان می دهند؟ شناسایی سهام ارزشمند به چند روش انجام می شود که یکی از روش های اصولی و اثبات شده، استفاده از تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال (بنیادی) است. شما در بخش تحلیل تکنیکال این کلاس آنلاین بورس خواهید دید که چگونه روند قیمت سهام شرکت مورد نظرتان را از منظر نموداری تحلیل کنید. نقاط شروع سقوط یا صعود قیمت را تخمین بزنید و انواع الگوریتم ها را بر روی نمودار اعمال کنید. آنچه در بخش تحلیل بنیادی فرا خواهید گرفت، چگونگی تحلیل اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت یا کارخانه مورد نظر شماست. هر خبر و اتفاقی بدون تردید در قیمت سهام مورد نظر شما تأثیرگذار خواهد بود پس اگر شما قادر باشید تا زودتر از دیگران به این اخبار دسترسی پیدا کرده و آن ها را تحلیل کنید، قبل از افزایش یا کاهش قیمت سهام قادر به خرید یا فروش آن خواهید بود.

آموزش مدیریت ریسک و سرمایه

یکی از اصول موفقیت در هر معامله ای توانایی کنترل هیجان و پذیرش ریسک بازار است. شما باید به این نتیجه برسید که هر خرید و فروشی ممکن است به همان اندازه که سود داشته باشد، ضرر هم داشته باشد. نتیجه هیچ معامله ای را در بورس با قاطعیت نمی توان پیش بینی کرد. اما با آموزش های لازم در حوزه مدیریت ریسک و کنترل سرمایه می توانید به بهترین شکل ممکن، تصمیمات مناسبی را در مواجهه با تغییرات ناگهانی بازار بگیرید.

آموزش مقدماتی فیلترنویسی

از قابلیت های ویژه ای که در سامانه های معاملات آنلاین بورس وجود دارد، فیلترنویسی هوشمند است. به بیان ساده تر، فیلترنویسی مانند تنظیم زنگ هشدار گوشی شماست که به محض رسیدن به زمان دلخواه، هشداری را خواهید شنید. به کمک این ویژگی شما برای خرید یا فروش سهم ها نیازی به آنلاین بودن بصورت تمام وقت نخواهید داشت و اگر اتفاق خاصی برای سهم رخ داد سیستم بصورت خودکار معامله را برای شما انجام می دهد. اما کار با فیلترها به همین سادگی نیست و اگر آموزش لازم را ندیده باشید، سرمایه شما به راحتی از بین خواهد رفت. در این آموزش بورس بصورت تخصصی اصول فیلترنویسی را فرا خواهید گرفت.

آموزش مقدماتی تابلوخوانی در بورس

قدیمی ترها زمانی که برای خرید و فروش سهام به تالار بورس تهران مراجعه می کردند، با یک تابلوی بزرگ مواجه می شدند. بر روی این تابلوی غول پیکر، حروف و اعدادی با رنگ های قرمز و سبز نشان داده می شدند و بصورت لحظه ای تغییر می کردند. این اطلاعات در واقع نام نمادهای شرکت های بورسی به همراه قیمت آن ها بود. با رایج شدن سامانه های معاملات آنلاین، این تابلوی بزرگ به گوشه ای از صفحه نمایش سیستم یا گوشی همراه شما منتقل شد و اطلاعات بیشتری نیز به آن اضافه شد. هر معامله گر لازم است تا با چیدمان این تابلو و اطلاعات روی آن آشنایی کامل پیدا کند. در واقع شما لازم است تا تسلط کافی بر جزییات تابلو داشته باشید. به این کار تابلو خوانی می گویند.

اصول روان شناسی بازار

همانطور که در بخش کنترل هیجان در معاملات مطرح شد، هر معامله گر نیاز دارد تا به بهترین شکل ممکن بر احساسات خود کنترل داشته باشد. با این وجود نمی توانید به احساسات دیگران کنترل داشته باشید! و همین هیجان های کاذب ممکن است در مواردی منجر به افزایش یا کاهش ارزش سبد سهام شما شود. همین هیجانات می تواند فرصت عالی برای ورود به سهم یا خروج از آن باشد. اگر شما تسلط کافی بر شناخت هیجانات روانی بازار داشته باشید، قادر خواهید بود بهترین نتیجه را از رفتار اشتباه دیگران گرفته و اصطلاحاً از آب گل آلود ماهی بگیرید!

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

کی شروع میشه 3 مهر شد

1399-07-06

با سلام تعداد افراد باید به حد نصاب برسه

مشاهده بیشتر