مشاوره رایگان

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد - - - -
محمدعلی عالم زاده
محمدعلی عالم زاده

مقاطع تدریس:

ارشد و دکترا
موسسه آموزش عالی پارسه
موسسه آموزش عالی ماهان
موسسه آموزش عالی آکادمی معماری
سنجش و دانش
موسسه آموزش عالی نوآوران
موسسه آموزش عالی فن آوری نوین

١٨ سال سابقه تدریس

برگزارکننده ٢٠ دوره کارگاهای نکته و تست در مقاطع ارشد و دکترا در تهران ، تبریز ، شیراز ، رشت 

مولف هفت عنوان کتاب در مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

در این دوره با آموزش مهارت‌های ویژه پاسخگویی به سوالات بخش زبان انگلیسی کنکورهای دکتری تخصصی به داوطلبان توانایی شناخت نکات کلیدی و کنکوری و افزایش سرعت‌العمل در پاسخگویی به تست‌ها داده خواهد شد.

کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری

 

موضوع شرکت در کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری، می‌تواند برای شما حکم سکوی پرتاب را داشته باشد. از آنجایی که درس زبان انگلیسی در مقطع دکتری، نقش تعیین کننده‌ای در جابجایی رتبه شما در کنکور داشته و خواهد داشت. لذا بهتر است از هم اکنون درس زبان دکتری را تا زمان برگزاری کنکور به روش صحیح حل تست در برنامه مطالعاتی خود بگنجانید، لذا ما پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه در مدت زمان یادگیری و کسب نتیجه مطلوب ، عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارید، بهترین کار آن باشد که در کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری شرکت بنمایید. چرا که این کلاس نگرش قبلی شما را به شیوه پاسخگویی سوالات تا حدود بسیاری دگرگون خواهد ساخت. برای مثال برای پاسخگویی به سوالات ضرورت ندارد که حتما معنی جملات یا کلمات را  بدانید. از طرفی به هیچ وجه نیاز نیست مدت زمان بسیاری را به صرف پاسخ دادن به سوالات لغت بیهوده تلف نمایید، چرا که بخش گرامر و درک طلب می‌تواند مهم‌تر از بخش لغات باشد. از این‌رو شما در این کلاس یاد می‌گیرد اگر مهارت‌های حل تست‌ها را به خوبی فراگرفته باشید،  به راحتی می‌توانید در کسری از ثانیه پاسخگوی سوالات زبان دکتری باشید و درصد بالایی را کسب نمایید.

 

مزیت شرکت در کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری

یکی از مزیت‌های کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری آن است که، این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست‌های سال‌های اخیر کنکور دکتری ، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر و درک مطلب تدریس می‌شود. از طرفی سوالات حل شده در کلاس از میان تست‌های مهم کنکور سالهای اخیر، و نیز مورد بعدی آنکه متد این کلاس با هیچ یک از کلاس‌های زبان انگلیسی که با نام مشابه برگزار می‌شوند، شباهتی ندارد. شرکت کنندگان در این کارگاه پس از یادگیری اصول پاسخگویی به سوالات زبان کنکور دکتری می‌توانند حداقل 20 تا 30 درصد به میزان پاسخگویی خود بیافزایند.

با شناخت نکات کنکوری تست‌های زبان و تشخیص سطح سختی سوالات در این کارگاه آموزش داده می شود و با یادگیری این مباحث می‌توانید تا حد قابل توجهی سرعت‌العمل پاسخگویی خود را افزایش دهید.

 

جزئیات بیشتر کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری

در مبحث کارگاه آنلاین نکته و تست زبان دکتری این دوره، تست‌ها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. بدین ترتیب اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای سال 92 تا 97 است و نکات گرامر و درک مطلب تدریس می‌شود.

 

مدرس دوره: استاد عالم زاده، استاد برتر زبان انگلیسی در سراسر کشور است.

لیست ویدیوها نظرات (1) رفع اشکال - -

بخش شماره 1 : نمونه تدریس کلاس آنلاین

نمونه تدریس کلاس آنلاین

1
جلسه 1-1 نمایش رایگان
2
جلسه 2-1 نمایش رایگان
3
جلسه 3-1 نمایش رایگان
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

پشتیبانی بسیار غیر مسئولانه عمل کرد بطوریکه من نتونستم فایل رو مشاهده کنم

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.