کارگاه آنلاین لغت آیلتس - vocabulary for ielts

کارگاه لغت آیلتس - vocabulary for ielts شامل 15 ساعت تدریس کتاب Cambridge vocabulary for IELTS می باشد که شما با شرکت در این کارگاه آنلاین با لغات آیلتس آشنا خواهید شد همچنین خود را برای موفقیت در این آزمون بزرگ آماده خواهید ساخت.

person-add 95 نفر
20 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
595,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فعلا برگزار نمیشود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کارگاه آنلاین لغت آیلتس یکی از دوره‌های کاربردی و مناسب برای همه‌ی داوطلبان برای شرکت در آزمون آیلتس می‌باشد کارگاه آنلاین لغت آیلتس به طور تخصصی نکات لازم برای واژگان را بررسی میکند. شرکت در این دوره لغت آمادگی شما را در بخش‌‌های رایتینگ و لیسنینگ تقویت میکند این دوره لغت آنلاین توسط یکی از برجسته ترین اساتید زبان کشور که سابقه چشمگیری در آموزش زبان دارد تدریس میگردد.

 

کارگاه آنلاین لغت آیلتس - vocabulary for ielts و فیلم کارگاه لغت آیلتس

یکی از ضروری ترین نیازهای زبان آموزان دوره های سطوح بالا و به‌خصوص کلاس آنلاین آیلتس IELTS نیاز به سطح واژگان انگلیسی قابل قبول برای اسپیکینگ و ریدینگ است. گرچه در خود دوره های Pre-IELTS بخوبی بر روی این مهارت تمرکز شده است ولی باز هم تقاضای بیشتر برای این بخش در بین زبان آموزان وجود دارد.

مدت زمان کلاس آنلاین لغت آیلتس

طول این دوره 3 ماه و مدت جلسات این کلاس 42 است. از آنجایی که این دوره ها تعاملی نیستند و استاد دروس را به صورت انفرادی شرح می‌دهد بسیار کارآمد و مقرون و به صرفه است. در دوره های آنلاین تمام تمرینات در کلاس به اشتراک گذاشته و چک ‌می‌شود.

روش یادگیری لغات در آزمون مهارت vocab

یکی از مهمترین بخش های زبانی درآیلتس  یادگیری لغات است که بر روی  دیگر بخش ها از جمله رایتنیگ و لیسنینگ اثر گذار است ودر روانخوانی متن به شما کمک می کند .یکی از روش های مرسوم یادگیری لغات انگلیسی از طریق متن خوانی است.کتاب کمبریج vocab برای آیلتس از مجموعه  کتابهای معتبری ست که با تمرکز بر اموزش لغات جدید از طریق ریدینگ و لیسنینگ از بهترین کتاب های موجود در بازار شناخته شده است.

مزایای برگزاری کارگاه آنلاین لغت آیلتس - vocabulary for ielts

گروه زبان فرگویان با همکاری موسسه لایوآموز برای پاسخ دادن به این نیاز متقاضیان کارگاه لغت آیلتس را در نظر گرفته است. در این کارگاه لغت یکی از بهترین کتاب های موجود در بازار یعنی کتاب Cambridge Vocabulary for IELTS intermediate می باشد در 13 هفته 90 دقیقه ای تدریس می شود. زبان آموزان کلیه دوره های B2 به بالا (Pre2 به بالا) می توانند در این کارگاه بسیار مفید شرکت کنند. در کارگاه لغت آیلتس-  vocabulary for ielts سعی بر آن شده است که با استفاده از امکانات تصویری و پاورپوینت آموزش لغت بصورت مؤثر صورت پذیرد.

شرکت کنندگان در این دوره با انجام یک سری تمرین های رایتینگ و اسپیکینگ بخوبی می توانند وازگان فرا گرفته خود را تثبیت کنند. در این دوره علاوه بر آموزش لغات کاربردی بر روی نحوه صحیح پاراگراف نویسی و استفاده از لغات در رایتینگ هم تمرکز شده است.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (7)

سلام ....میخواستم بدونم این کلاس قبل از عید تموم میشه؟

سلام ...می خاستم بدونم این دوره تا قبل از عید تموم میشه؟

دوره بعدی کلاسها از چه تاریخی هست؟ من می خوام ثبت نام کنم اما چند جلسه اش گذشته.

سلام. برای مشاهده فیلم ها باید عضو سایت باشیم یا در دوره ثبت نام کرده باشیم؟

سلام
چند جلسه کلاس گذشته؟ و چه روزهایی هست؟ ایا روز ان تغییری داشته؟
تشکر

1399-07-06

با سلام تاریخ شروع ذکر شده است

با سلام
چون من با استاد برقی روزهای شنبه و چهارشنبه کلاس دارم . آیا امکان دارد روزهای فرد کلاس تشکیل بشه .
با تشکر

سلام، روز بخیر ، متاسفانه لینک دانلود دچار مشکلی می باشد.

سلام مشکلی نداره مجدد امتحان کنید حجم فایل زیاده زمان میبره پلی بشه

مشاهده بیشتر