وبینار تخصصی برق - گام پنجم (استاد توسلی و دهقانی)

وبینار تخصصی برق گام پنجم مختص داوطلبان کنکور 1400 در رشته برق گرایش های مهندسی پزشکی و الکترونیک با حضور استاد توسلی و دهقانی برگزار می شود. در این دوره شما به هرآنچه برای برنامه ریزی و موفقیت در کنکور نیاز دارید پرداخته می شود.

person-add 101 نفر
02:00
رایگان
زمان برگزاری همایش : 6 شهریور ساعت 18
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

وبینار برق گام پنجم مختص داوطلبان کنکور 1400 رشته های برق گرایش الکترونیک و مهندسی پزشکی با حضور پررنگ استاد توسلی و دهقانی ارائه می شود. در این وبینار برق الکترونیک و مهندسی پزشکی به پاسخ سوالاتی از جمله این که از کجا شروع کنم؟ چطور در کنکور موفق شوم و ... دست خواهید یافت. در این وبینار تمامی اصول برنامه ریزی جهت دروس تخصصی و عمومی و راه های رسیدن به موفقیت دست خواهید یافت. در این دسته از وبینارها تمامی اصول برنامه نویسی را یاد خواهید گرفت. اعضای شرکت کننده در این وبینارها برنامه ریزی اصولی را برای گرایش های مهندسی برق الکترونیک و مهندسی پزشکی فرا خواهند گرفت.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام خدمت شما عزیزان.من کارشناسی الکترونیک از دانشگاه ازاد دارم و ارشد ممز(mems ) از دانشگاه سراسری اورمیه.بنده می خواهم کنکور دکتری بدهم ولی چون معدلم کم است زیاد دست و دلم گرم نمی شود.معدل کارشناسیم 13.83 و معدل ارشدم هم 14.12می باشد .خیلی دوس دارم که دکتری را در یکی از دانشگاه های خوب تهران باشم ولی با این شرایط ایا می توانم در صورت کسب رتبه خوب در ازمون دکتری برای دانشگاه های تهران امیدوار باشم .ممنون از زحماتتون

1399-07-05

با سلام و وقت بخیر برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر