وبینار بررسی آزمون آیلتس

در این وبینار به بررسی جامع آزمون آیلتس می‌پردازیم تا با این آزمون بیشتر آشنا شوید.

person-add 45 نفر
02:00
رایگان
زمان برگزاری همایش : شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰، ساعت ۱۹
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

در این دوره نکات پایه ای گرامر مورد نیاز در آزمون IELTS به طور کامل تدریس میشود و نگرانی دوستان در این حوزه را بر طرف میکنیم. همچنین واژگان ضروری در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت و با برنامه ارائه شده در کلاس دانش پژوهان عزیز اقدام به یادگیری واژه ها خواهند کرد. 
در ادامه کلاس چهار مهارت اصلی یعنی writing, reading, speaking و listening را بطور کامل تدریس میکنیم. 
برای تدریس این مطالب تماما از به روز ترین سایتهای آموزشی و برای تمرین بیشتر از کتاب ها و جزوات بینظیر و انحصاری این دوره استفاده خواهد شد.
جهت حضور در کلاس ، تمامی دانش پژوهان کوشا و پر تلاش حتی اگر احساس ضعف میکنند میتوانند در این دوره شرکت کنند.  همچنین شایان ذکر است که در این دوره هم عزیزان متقاضی مهاجرت و هم دوستانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند میتوانند شرکت کنند جون در هر دو گروه  موضوعات مربوط به آنها بطور کامل تدریس خواهد شد. 
البته دوستانی که سطح پایینتر از intermediate هستند باید تلاش مضاعفی داشته باشند تا بهترین نتیجه را بدست بیاورند.
سر فصل های دوره :
- آموزش گرامر ضروری از صفر تا صد
- ارائه و پیگیری یادگیری واژگان کلیدی و ضروری در آزمون IELTS 
- تدریس چهار مهارت آزمون IELTS بدین ترتیب که ابتدا مهارت writing تدریس میشود. مهارت listening همزمان با آموزش writing با استفاده از بهترین کتاب آموزش این مهارت شروع میشود و هر جلسه رفع اشکال خواهد شد. 
دو مهارت دیگر هم با توجه به پیشرفت کلاس به دانش پژوهان تدریس خواهد شد. البته دلیل این امر فرصت دادن به دوستان حاضر در کلاس برای تقویت واژگان هست که در reading و listening از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)