هوش و استعداد تحصیلی ویژه آزمون استخدامی

فیلم آموزشی کلاس آنلاین هوش و استعداد تحصیلی برای شرکت در تمامی آزمون های استخدامی مناسب می باشد. در این دوره 24 ساعته شما با نکات طلایی و تست های پرتکرار آشنا خواهید شد.

person-add 40 نفر
24 ساعت
390,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده (فیلم دوره آنلاین)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

هوش و استعداد تحصیلی استخدامی

در آزمون های اخیر ۱۰۰ سوال برای ۷ درس رایج عمومی در نظر گرفته می شود که از این ۱۰۰ سوال به طور متوسط ۲۰ تا ۲۵ سوال سهم درس استعداد شغلی بوده است. استاد در این دوره ضمن ارائه وحل سوالات هوش و استعداد شغلی مطرح شده در آزمون های اخیر به صورت مبسوط به ارائه راهکار برای کسب درصد قابل قبول از این درس اشاره خواهد کرد.

اهمیت هوش و استعداد تحصیلی در آزمون های استخدامی

هوش و استعداد تحصیلی یکی از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی است که داری اهمیت زیادی است چرا که متقاضیان هم باید در مرحله آزمون علمی به سوالات این درس پاسخ دهند، هم در صورت پذیرفته شدن در مرحله کتبی، در مرحله مصاحبه نیز مجددا از مبحث هوش و استعداد تحصیلی از متقاضیان سوالاتی پرسیده می شود. با این حال سوالات هوش و استعداد تحصیلی یک چالش برای بسیاری از داوطلبان آزمون‌های استخدامی است. چرا که تسلط کافی روی سوالات این بخش از آزمون ندارند و معمولا درصد کمی کسب می کنند.

 

هوش و استعداد تحصیلی استخدامی یکی از دروس مهم و کلیدی در آزمون‌های استخدامی میباشد شما با شرکت در این دوره تمامی نکات لازم برای حضور در تمامی آزمون های استخدامی را با روش های بسیار ساده و کاربردی یاد میگیرید

مزیت دوره هوش و استعداد تحصیلی استخدامی

ارائه راهکار و روش تایم بندی مناسب
تاکید بر قسمت های امتیازآور درس
مرور جزوات و مطالب ارائه شده در این درس به تنهایی کافی است برای پاسخ دهی به سوالات

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)