مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

سجاد نظمی
هادی توسلی
هادی توسلی

همایش به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره ،تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

موضوعات مورد بررسی در همایش آنلاین کنکور ارشد و دکتری 99 رشته های فنی و مهندسی

 

در همایش آنلاین کنکور ارشد دکتری 99 ویژه رشته های فنی و مهندسی به موراد زیر می پردازیم:

 

معرفی منابع ارشد و دکتری

در همایش آنلاین ارشد و دکتری 99  به بررسی رشته شما و آینده شغلی شما خواهیم پرداخت. در این همایش اساتید مورد نظر برای شما کلیه منابع را معرفی خواهند کرد و شما دانشجویان با مطالعه درست این منابع به موفقیت خواهید رسید.

 

هدف از ارشد و دکتری

در این همایش آنلاین ارشد و دکتری یک چشم انداز از دلایل افراد موفق برای شرکت در آزمون ارشد و دکترا نمایش خواهیم داد سپس شما به این نتیجه خواهید رسید که کدام هدف را مد نظر بگیرید.

 

نحوه برنامه ریزی درسی برای داوطلبان

در همایش آنلاین ارشد و دکتری  به شرح یک برنامه ریزی کلی برای دانشجویان خواهیم پرداخت. به طوری که این برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف  دانشجویان انجام خواهد شد باید توجه کنید بدون تلاش و برنامه هیچ شخصی موفق نخواهد شد. لذا توصیه ما این است که قبل از ورود به همایش کنکور ارشد دکتری 99 تمامی دروس را مورد بررسی قرار دهید.

 

دلایل انتخاب دانشگاه های برتر

در همایش آنلاین کنکور ارشد دکتری به بررسی دلایل انتخاب دانشگاه های تهران برای دانشجویان و مزیت قبولی در این دانشگاه ها خواهیم پرداخت. دانشجویان در نتیجه همایش مشاوره ای آنلاین انگیزه بهتری برای قبولی در این دانشگاه ها به دست خواهند آورد.

مشاوره فردی

می دانیم که ویژگی های هر شخص با شخص دیگر متفاوت است لذا در این همایش قصد داریم  به بررسی و مشاوره بپردازیم. همه متقاضیان کنکور ارشد برای کسب رتبه برتر  مشکلات یکسانی دارند در این همایش به بررسی مشکلات مشترک میپردازیم.

 

هدایت تحصیلی 

در هدایت تحصیلی به بررسی علاقه و استعداد و توانایی دانشجویان خواهیم پرداخت، سپس آینده رشته و مشاغل مورد نظر دانشجویان و کمک به هدایت دانشجویان در گرایش های مختلف ارشد و دکتری بر اساس سیاست های داخلی و خارجی کشور خواهیم پرداخت.

 

لیست ویدیوها نظرات (2) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

لينک دانلود همايش مشکل داره لطفا بررسي کنيد ممنون

سلام
لطفا فایل ها و فیلم همایش رو تو این بخش بذارید
بخاطر اینکه همه امکان شرکت در همایش آنلاین رو ندارند
تشکر

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.