همایش رایگان صفر تا صد بورس

شما در این وبینار رایگان با اساتید مجرب گروه آموزشی راد و زیر نظر مجموعه آموزشی لایوآموز با کلیه اطلاعات مورد نیاز برای حضور موفق در بازار سرمایه آشنا خواهید شد. در این همایش، آموزش گرفتن کد بورسی، اصطلاحات بازار سرمایه، مدیریت سرمایه و کنترل هیجان را فرا خواهید گرفت. با ما همراه باشید.

person-add 63 نفر
2 ساعت
رایگان
برای مشاهده کامل دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

در همایش آنلاین و رایگان صفر تا صد بورس به همه سوالات خود پیرامون این بازار سرمایه پاسخ دهید! اساتید مجرب، متخصص و مسلط گروه آموزشی راد با همکاری پلتفرم آموزش آنلاین لایوآموز اقدام به برگزاری این همایش کرده اند تا گامی مؤثر در ارتقای مهارت های سرمایه گذاری و توانمندسازی شما در معاملات آنلاین بورس بردارند. با ما همراه باشید.

بورس چیست؟

همانطور که از نام همایش پیداست، آموزش در زمینه بورس از پایه آغاز می شود. اطلاعات اولیه مانند تعاریف بنیادی بازار سرمایه به کلیه کابران توضیح داده خواهد شد و به مرور به مباحث تخصصی تبدیل می شود. یکی از این سوالات پایه ای، تعریف بورس است. اساساً بورس یعنی چه؟ تصور کنید اقتصاد کشور ما متشکل از کارخانجات و شرکت های بزرگ و کوچک است که در زمینه های مختلف صنعتی، کشاورزی، مالی اعتباری، فلزی، معادن، شیمیایی  و... فعالیت می کنند. این شرکت ها و کارخانجات، در حقیقت بخشی از دارایی و تجهیزات خود را از سرمایه های مردم تهیه می کنند. اما مردم برای سرمایه گذاری در شرکت ها چگونه می توانند اعتماد لازم را کسب کنند؟ اینجاست که با حمایت دولت در هر کشور، کارخانجات و شرکت ها گرد هم می آیند و بازاری قابل اعتماد برای مردم تشکیل می دهند به نام بورس. مردم می توانند با مراجعه حضوری یا غیرحضوری به این بازار، به میزان دلخواه و با هر اندازه سرمایه (حتی 50 هزار تومان! ) در مجموعه مورد نظر خود سرمایه گذاری کرده و در سود یا ضرر آن مجموعه شریک باشند.

همایش آنلاین بورس

اما آنچه در این همایش فراخواهید گرفت به شرح زیر است:

معرفی بازار بورس و فرابورس

مزایای سرمایه گذاری در بورس

آموزش دریافت کد بورسی

آموزش نرم افزارهای بورسی و معرفی سایت های مورد نیاز

پرسش و پاسخ بورسی

ضمنا به شرکت کنندگان در این همایش، تخفیف ویژه ای برای تهیه دوره های آنلاین بورس شامل دوره مقدماتی و پیشرفته بورس اعطا می شود. برای اطلاع از محتوای دوره های آنلاین بورس به لینک زیر مراجعه کنید.

شرکت در دوره های آنلاین بورس با تخفیف ویژه

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)