نکته و تست بررسی سیستم های قدرت

شاید بتوان جمع بندی را مهم‌ترین مرحله هر کنکوری دانست. در دوره نکته و تست بررسی سیستم های قدرت نکات مهم و کاربردی در یک روز جمع بندی می شوند. این دوره برای داوطلبان کنکور ارشد برق توصیه می شود.

person-add 102 نفر
12 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
79,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده (فیلم دوره آنلاین)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

چرا باید در دوره  دوره نکته و تست بررسی سیستم های قدرت شرکت کنیم؟

دوره نکته وتست درس بررسی سیستم های قدرت یا تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی به صورت آنلاین تشکیل شده و فیلم ضبط شده آن برای شما قرار گرفته است. در کنکور ارشد برق از این درس 5 سوال مطرح خواهد شد که اهمیت این درس علاوه بر کنکور ارشد در دوران کارشناسی ارشد نیز هست که به جرات می توان گفت داوطلبی که گرایش قدرت را برای ادامه تحصیل انتحاب کرده بدون تسلط بر این درس، در دوران کارشناسی ارشد به مشکل بر خواهد خورد چرا که این درس پایه گرایش قدرت است .

بررسی سیستم های قدرت شامل 7 فصل است که نکته قابل توجه این درس 3 فصل اول آن است که معمولا 80 درصد سوالات را به خود اختصاص می دهد. با شرکت در این دوره آموزش می توان درصد بسیار خوبی در این درس کسب کرد.

کسانی که تا الان هیچ مطالعه ای در این درس نداشتند و پایه چندان قوی هم ندارند، در این دوره می توانند شرکت کنند؟

در این دوره هم داوطلبینی که این درس را شروع نکرده اند و هم کسانی که این درس را به اتمام رسانده اند در نظر گرفته می شوند پس مطالب از پایه گفته می شوند که برای کلیه ی داوطلبین این دوره مفید باشد.

در دوره یک روزه دوره نکته و تست بررسی سیستم های قدرت واقعا چه چیزهایی می توان یاد گرفت؟

بازه زمانی در نظر گرفته شده برای این دوره یک روز است که زمان مناسبی برای این درس است و کلیه ی فصول در این دوره تدریس خواهند شد. هدف یاد گیری و تسلط داوطلبن است؛ به همین جهت از فصل ها به سادگی گذر نخواهیم کرد.

محتوای دوره نکته و تست بررسی سیستم های قدرت نکته و تست ماشین های الکتریکی چیست؟

فصل اول این درس مربوط به مفاهیم ابتدایی است که سوالات مطرح شده در این درس به صورت مستقیم و غیر مستقیم به این درس مربوط می شوند.

فصل دوم مربوط به محاسبه ی پارامتر های خط انتقال است که معمولا یک سوال مستیقم از این فصل مطرح می شود که سوال ساده ای است.

فصل سوم که مهم ترین فصل این درس است مربوط به مدل خط انتقال است که فصل بسیار مهمی است که گاهی 60 درصد از سوالات این درس را به خود اختصاص می دهد و به دلیل اهمیت این فصل ما نیز زمان بیشتری را صرف آموزش این فصل می کنیم.

از چهار فصل باقیمانده معمولا یک سوال مطرح می شود که مربوط به فصل پخش بار می شود که این فصول نیز بررسی خوهند شد . با شرکت در این دوره می توان به درصد عالی در این درس رسید.

 

سرفصل‌های نکته و تست بررسی سیستم های قدرت

تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی (بررسی سیستم های قدرت) یکی از مهمترین منابع رشته مهندسی برق قدرت است تسلط بر این درس لازمه ی ورود به مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت است و بدون خواندن این درس عملا در مقطع ارشد قدرت موفق نخواهید شد. این درس 5 سوال از 15 سوال باکس قدرت را بخود اختصاص می‌دهد و نکته مثبتی که در این درس وجود دارد 4 سوال از 5 سوال که در این درس مطرح میشود مربوط به سه فصل اول می شود که مهمترین بخش این درس فصل مدل خطوط انتقال است که در این دوره زمان زیادی از کل دوره صرف این فصل مهم می شود که گاها 3 سوال از 5 سوال این درس را به خود اختصاص می دهد که اهمیت این فصل را به وضوح مشخص می کند.

در این دوره کل مباحث بصورت فشرده گفته می شود و با توجه به ارزش سوالی هر فصل زمان مربوط به هر کدام متفاوت است. داوطلبینی که فکر می کنند فرصت خواندن این درس مهم را ندارند می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و تنها در یک روز آن را بطور کامل جمع کنند. دوره نکته و تست بررسی سیستم های قدرت فرصت مرور این درس برای داوطلبینی که مشکل مرور دارند را محیا می‌کند.

 

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (13)

سلام من قصد خرید دوره نکته و تست درس بررسی سیستم های قدرت را دارم لطفا اگر امکان دارد مثل سایر دوره های موجود درسایت نمونه فیلم این دوره را در سایت قرار دهید با تشکر

سلام نمونه برای نمایش نداره ولی میتونید خرید کنید و تا یک هفته امکان انصراف دارد

سلام وقت بخیر
این دوره برای آزمون استخدامی مناسبه یا باید دوره اموزش تکمیلی رو تهیه کنیم
پاسخ لطفا

1398-02-29

سلام.وقت شما هم بخیر
برای آزمون های استخدامی که از این درس هم سوال مطرح میشه مناسبه

جزوه فصل 2 و3 در سایت قرار نگرفته..لطفا اقدام شود.

سلام
انتهای سوالات فصل ۱ درسنامه و سوالات فصل ۲ و ۳ هست

بعد از شرکت توی دوره موفق نکته و تست ماشین از ثبت نام توی دوره بررسی مطمئن بودم...بعد از پایان دوره بازم فقط میتونم تشکر کنم بابت این دوره فوق العاده...مثل همیشه حل سوالات با بیان ساده و مرحله به مرحله و خلاصه های مفید اول هر فصل.................خیلی خیلی ممنون

بررسی خیلی عالی بود

فیلم درس نامه فصل سوم در سایت قرار نگرفته است...فایل فیلم درس نامه و تست فصل سوم مشابه است...لطفا سریعا اصلاح کنید

باسلام
درسنامه و حل تست فصل سه هردو یکی هستند ،لطفا اصلاح بفرمایید.

سلام من انلاین ندیدم دوره رو، فصل اول رو نداشتیم ؟

1398-01-14

سلام
فصل اول امروز در سایت بارگذاری میشه

درسنامه فصل سه چرا دانلود نمیشه

اگه ممکنه جزوه دوره هم بذارین

سلام
لینک دانلود بخش درسنامه فصل3 مشکل داره

سلام
چرا فیلم های کلاس نیست؟؟

سلام خسته نباشین
اگه امکان داره یکم قیمتو بیارین پایین دست و بالمون تو این وقت سال خالیه 🙏🙏🙏

سلام از این هم پایینتر؟ واقعا ممکن نیست

مشاهده بیشتر