فیلم آموزش GRE General

با مشاهده ی فیلم آموزش GRE جی آر ای جنرال با تدریس استاد رستمی، شما برای شرکت در آزمون GRE General، آماده خواهید شد. این آموزش شامل هر سه بخش آزمون GRE می باشد.

person-add 15 نفر
15 ساعت
170,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش GRE General (جی آر ای جنرال)

 

GRE مخفف  Graduate Records Examination است. این آزمون برخلاف آیلتس و تافل، صرفا یک آزمون زبان نیست و علاوه بر مهارت زبان، قدرت تحلیل و تا حدی ریاضیات شما را نیز میسنجد.

آزمون جی آر ای عمومی، شامل سه بخش ریاضی، واژگان و نگارش است.

بخش ریاضیات، چیزی بیش از ریاضی دبیرستان نیست و با یک دانش پایه ی ریاضیات میتوان به سوالات آن پاسخ داد.

بخش واژگان شامل دومجموعه سوال و مجموعا 40 سوال درک واژگان است. برای پاسخگویی به هرکدام از دومجموعه سوال، 30 دقیقه زمان خواهید داشت.

بخش نگارش یا همان رایتینگ نیز شامل 2 انشا است که برای نوشتن هرکدام، 30 دقیقه زمان دارید.

جهت اطلاعات بیشتر، بخش محتوا و سرفصل‌ها را مشاهده کنید.

 

اهمیت فیلم آموزش GRE General (جی آر ای جنرال)

 

از اهمیت موفقیت درآزمون GRE می توان به این نکته توجه کرد که با نگاهی به دانشگاه های برتر جهان، می توان متوجه شد که بیش از نیمی از آن ها در آمریکا هستند  و در همه این دانشگاه ها نمره GRE برای درخواست پذیرش الزامی می باشد. در فیلم آموزش GRE تمامی نکات مربوط به بخش ریاضی GRE واژگان و نگارش معرفی می شود و در قالب حل مثال های بسیار متنوع، کاربرد تمامی این نکات تشریح می گردد. با صراحت و اطمینان می توان گفت که با یادگیری تمامی نکات مطرح شده در این آموزش، کسب نمره عالی در بخش های آزمون GRE برای شما رقم خواهد خورد

 

نکته ی مهم: حتما هنگام خرید، گزینه ی ارسال پستی را انتخاب نموده و آدرس پستی خود را به دقت وارد کنید. این آموزش فقط به شکل فیزیکی ارائه می‌شود.

GRE General فیلم آموزش

 

با مشاهده ی فیلم آموزش جی آر ای جنرال، شما برای شرکت در آزمون جی آر ای، جهت شرکت در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارج (بیشتر آمریکا و کانادا) آماده خواهید شد.

این آزمون دارای سه بخش مختلف شامل ریاضی، واژگان و رایتینگ است.

در این فیلم آموزشی، تمامی بخش های آزمون GRE General توسط استاد مسعود رستمی تدریس خواهد شد.

 

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)