فیلم آموزشی آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی

فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی با توضیحات کامل و روان استاد کریمی شما را برای آزمون نظام مهندسی برق آماده خواهد کرد و به راحتی قادر خواهید بود نمره 70 را کسب نمایید.

person-add 24 نفر
28:00
1,100,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین به صورت دانلودی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی

 

در سال های اخیر صلاحیت های آزمون نظام مهندسی تفکیک شده است. در فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی تمامی سرفصل ها و سوالات صلاحیت طراحی این آزمون مجزا از سایر صلاحیت ها است.

 فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی همانند یک کلاس درس حضوری شبیه سازی شده است لذا تمام تلاش ما حل پرسش ها و ارائه مطالب به صورت دقیق منظم و با جزئیات کامل می باشد.در حل سوالات و ارائه مطالب سعی بر این است که مطالب با یک ادبیات قوی و متفاوت تر از سایر منابع تدریس شوند.و در فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی تمامی جنبه های مختلف درک مطلب انجام خواهد شد.

در این دوره تمامی پرسش های مربوط به فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی  را از سال 73 تا کنون را حل خواهیم کرد.همچنین این ویدئو آموزشی شامل نکات و پرسش ها و روشهای تستی و میانبر طبق طبقه بندی ارائه خواهد شد تا مطالب برای دانشجویان جا بیفتد.

برای فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی گارانتی و ضمانت در نظر گرفته ایم. در صورتی که داوطلب به هر دلیلی قبول نشود درسنامه و ویدئوهای آپدیت جدید را دریافت خواهد کرد تا کاربر مجبور نشود مجددا دوره را خریداری نماید.

شما با خرید فیلم آموزش آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی قادر خواهید بود نمره 70 را به راحتی کسب نمایید. این دوره شامل تمامی سرفصل های ارائه شده در آزمون نظام مهندسی برق صلاحیت طراحی است و دانشجویان ضمن مطالعه کتب می توانند درصد مطلوبی کسب نمایند.

 

 

سر فصل های آزمون نظام مهندسی صلاحیت طراحی

توان و بار مصرفی

سطح مقطع و افت ولتاژ هادی

منابع انرژی

حفاظت و سیستم زمین

جبران سازی توان راکتیو

تابلو و تجهیزات آن

تنظیم کلیدها

سیستم روشنایی

سيستمهاي جريان ضعيف

آسانسور، پلکان برقي و پياده رو متحرک

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)