با خرید فیلم آموزشی آیلتس و تافل، مطالبی که این آزمون‌ها و همچنین امتحانات مشابهی مثل MSRT اهمیت بالایی دارند را در مباحث reading و گرامر در فیلم آموزش ریدینگ IELTS و TOEFL آموزش خواهید دید.

person-add 17 نفر
17 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
100,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی فیلم آموزش IELTS و TOEFL

 

با خرید فیلم آموزش IELTS و TOEFL ، مطالبی که در آزمون‌های آیلتس و تافل و همچنین امتحانات مشابهی مثل MSRT اهمیت بالایی دارند در مباحث reading و گرامر را آموزش خواهید دید.

این آموزش ها که در دو بخش ریدینگ و گرامر تهیه شده، برای هر دو آزمون تافل و آیلتس قابل استفاده هستند.

 

اهمیت خرید فیلم آموزش مهارت‌های IELTS و TOEFL

یکی از علت های موفقیت در یک آزمون شناخت ساختار و روش آزمون است.از جمله اقداماتی که باید در آزمون IELTS و TOEFLانجام دهید دانستن نوع سوالات در آزمون؟ نوع پاسخ دهی شما در آزمون و زمان لازم برای پاسخ دهی شما و مدیریت زمان و همچنین نمره بر اساس چه فاکتورهایی تعیین خواهد شد؟ همچنین دام ها و گره های سوالات بسیار مهم می باشد. این شناسایی به شما کمک خواهد کرد بتوانید در آزمون IELTS و TOEFL موفق شوید که در این دوره تمامی این موارد  در قسمت های گرامر و ریدینگ بررسی خواهد شد.

 

فیلم آموزش ریدینگ IELTS و TOEFL

 

در فیلم  فیلم آموزش مهارت‌های IELTS و TOEFL کسانی که زبان عمومی کار می کنند و تمایل دارند تعدادی از استانداردهای مکالمه خود را افزایش دهند می توانند استفاده نمایند. آیلتس و تافل جز امتحانات بسیار حساس بین المللی هستند که بسیاری از مهاجران برای کار و یا ادامه تحصیل، نیاز دارند که نمره حد نصاب درخواست شده کشور مقصد از این امتحان را حتما دریافت نمایند. هدف از این آزمون کسب اطمینان کشور مقصد از عدم مواجه شدن داوطلب با مشکل برقراری ارتباط در جامعه مقصد به خصوص در حین تحصیل در دانشگاه و یا گفتگو در محیط کار می باشد. بنابراین شما در فیلمآموزش ریدینگ IELTS و TOEFL این مهارت ها را به نحواحسنت فرا خواهید گرفت.

 

جهت خرید، حتما دکمه ی ارسال پستی را هم انتخاب کنید و آدرس پستی خود را به دقت وارد کنید.

اگر از خرید این دوره مطمئن نیستید، ابتدا نمونه‌های رایگان قرار گرفته در بخش پایین را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)