فیلم آموزشی لغات 504

فیلم آموزش 504 واژه با تدریس بینظیر استاد شما را برای هر آزمونی که در آن زبان انگلیسی اهمیت دارد آماده میکند. دانلود ویدیوی آموزش لغات 504، خرید فیلم آموزش 504 واژه ی ضروری انگلیسی تنها با خرید پستی امکان پذیر است.

person-add 15 نفر
حدود 9 ساعت
100,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش لغات 504 زبان انگلیسی

فیلم آموزش 504 واژه با تدریس استاد تقی زاده شما را برای یادگیری این لغات مهم با تصویر سازی و مهارت های زبان آموزی به شما یادگیری لغات 504را آسان تر می سازد. اگر دانشجو یا پشت کنکوری هستید یادگیریاین لغات در دوره دانشگاه و حتی آزمون ارشد می تواند برای شما بسیار حیاتی باشد.

چه بخواهید در کنکور شرکت کنید، چه کنکور ارشد، چه کنکور دکتری، چه آزمون‌های زبان ازجمله تافل و آیلتس و ام اس آر تی، چه بخواهید مهاجرت کنید، چه نخواهید مهاجرت کنید (!) یادگیری لغات 504 توصیه می‌شود.

 

حالا ممکن است بپرسید از بین آموزش‌های موجود، چرا این آموزش را تهیه کنم؟

اولا استاد محسن تقیزاده، از اساتید برجسته ی زبان انگلیسی است، دوما به راحتی میتوانید قسمت هایی از فیلم آموزش504واژه قرار گرفته را به رایگان دانلود و مشاهده کنید تا سپس با خیال راحت از کیفیت آموزش، از فیلم ها استفاده کنید.

 

مزیت فیلم آموزش 504 واژه نسبت به کلاس حضوری:

  • اجباری برای حضور در کلاس، مطابق برنامه ی از پیش اعلام شده ندارید. زمانبندی درس خواندن را مطابق برنامه ی خودتان تنظیم میکنید.

  • اگر به خوبی به یک مبحث مسلط نشدید، میتوانید بخش مربوطه را بارها و بارها مشاهده کنید.

  • معمولا زمان زیادی از کلاس های حضوری و حتی آنلاین به مباحث جانبی و حاشیه ای پرداخته میشود درحالی که همان مباحث در فیلم آفلاین، در زمان کمتری بیان میشود، درواقع بازدهی زمانی در فیلم آفلاین بالاتر است.

  • شما برای مشاهده ی فیلم آموزش504 واژه، محدودیت مکانی ندارید و در هر جایی میتوانید آموزش ببینید.

 

نکته ی مهم: حتما هنگام خرید، در آخرین گام گزینه ی ارسال پستی را انتخاب نموده و آدرس پستی خود را به دقت وارد کنید. این آموزش فقط به شکل فیزیکی ارائه می‌شود.

سرفصل‌های فیلم آموزش لغات 504

تمامی بخش های لغات 504 در این مجموعه ی آموزشی توسط استاد تقی زاده، مدرس باسابقه ی زبان، تدریس شده است.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

من خریدم اما این سایت کلاه بردار هست. نوشته اند مدت زمان فیلم آموزشی 9 ساعت اما 45 دقیقه بود.زنگ زدم به واحد پشتیبانی سایت اول جواب دادند اما بعد که من گفتم چرا 45 دقیقه هست گفتند چند دقیقه دیگر تماس بگیرید و دیگه هرچی تماس گرفتم جواب نمی دهند.

سلام.وقت بخیر .
دوست عزیز داخل باکس توضیحات هم نوشته شده که :
نکته ی مهم: حتما هنگام خرید، در آخرین گام گزینه ی ارسال پستی را انتخاب نموده و آدرس پستی خود را به دقت وارد کنید. این آموزش فقط به شکل فیزیکی ارائه می‌شود.
قسمت اول این دوره فقط جهت دمو قرار داده شده.

مشاهده بیشتر