فیلم آموزش فیزیک کنکور (دوازدهم)

فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم 99 رشته های ریاضی و تجربی با تدریس استاد فرخی شامل نکات ویژه و تست های بسیار کاربردی کنکور برای شمایی که می خواهد رتبه های عالی را کسب نمایید آماده شده است.

person-add 11 نفر
16 ساعت
360,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی های فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم

فیلم آموزش فیزیک دوازدهم برای افراد پشت کنکوری جز منابع  کنکورسراسری  بسیار مهم است که توسط مجموعه لایو آموز تهیه شده است و تمامی مطالب و سرفصل های سال دوازدهم را پوشش می دهد. این دوره شامل 16 ساعت ویدئو است. در ویدئو آموزش فیزیک دوازهم لایو آموز ضمن ارائه نکات تستی و مطالب درسی، تست و سوالات کنکور سال های قبل ارائه می شود. در این دوره آموزشی  منابع مختلفی که باعث می شود دانش آموزان درصد بالایی کسب کنند را ارائه خواهیم داد. در فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم  به حل تست های تکمیلی خواهیم پرداخت و مروری کلی بر محتواهای کتاب فیزیک دوازدهم خواهیم داشت و نکات تستی را ارائه خواهیم داد.

فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم برای آن دسته دانش آموزانی است که با پیچیدگی و دشواری و حجم بالای مطالب این درس روبه رو هستند تهیه و تولید شده است. فیلم آموزش فیزیک کنکور برای حل تست های کنکور و رقابت در کنکور سراسری در رشته های ریاضی یا تجربی آماده شده است. از آنجایی که بیشتر دانش آموزان این درس را سخت می دانند. هدف از تهیه فیلم آموزش فیزیک دوازدهم تدریس  فیزیک به روشی است که قابل درک و فهم باشد در این دوره آموزشی با تدریس استاد فرخی تمامی مباحث با استفاده از سر فصل های فیزیک رشته ریاضی تدریس خواهد شد.

 فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم برای داوطلبان کنکور ریاضی یا تجربی مناسب است؟

فیلم آموزش فیزیک دوازدهم رشته ریاضی، شامل شش فصل و فیزیک دوازدهم رشته ی تجربی شامل چهار فصل است.  فیلم آموزش کنکور سراسری تجربی این درس در چهار فصل تنظیم شده است که هر چهار فصل رشته ی تجربی را پوشش می دهد. ولی فصل های پنجم و ششم کتاب رشته ی ریاضی نیز در فصل چهارم این مجموعه، آموزش داده میشود و استاد بخش هایی که صرفا برای داوطلبان کنکور ریاضی تدریس شده را در خود فیلم ها اعلام میکند.

اهمیت مشاهده فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم

فیزیک کنکور سال دوازدهم جز دورس مهم و تعیین کننده در کنکور کارشناسی است. درس فیزیک جز دروس سرنوشت ساز جهت حل تست های کنکور و کسب رتبه برتر است.از آنجایی که دانش آموزان فکر میکنند این درس جز سخت ترین دروس است ما در فیلم آموزش فیزیک دوازدهم استاد فرخی تمامی مطالب را به صورت کامل برای شما ارائه می دهد. این درس مطابق با سر فصل های کتاب فیزیک ریاضی و به شرینی توضیح داده می شود تا در حافظه دانش آموزان به خوبی تثبیت شود.

 

enlightenedفیلم آموزش فیزیک کنکور شامل آموزش و تست فیزیک پایه دوازدهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری و دانش آموزان ریاضی و تجربی نظام جدید میتوانند از دوره ی «فیزیک دوازدهم» استفاده کنند.

enlightenedبا خرید این دوره ی آموزشی، بسته ی فیزیکی دی وی دی های فیزیک برای شما ارسال می شود.

enlightenedاین دوره شامل بیش از 16 ساعت آموزش در قالب فیلم آموزش فیزیک دوازدهم رشته ریاضی با کیفیت عالی می باشد.

enlightenedشما فیلم های این مجموعه را میتوانید روی هر دستگاه پخش کننده ی ویدیو (مثل کامپیوتر، تبلت و دستگاه های پخش فیلم) مشاهده کنید.

 

سرفصل های فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم

از جمله  مباحثی که در فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم ارائه خواهد شد شامل مفاهیم مبدا مکان، حرکت شناسی، پیدا کردن لحظه عبور از مبدا مکان، معادله حرکت، مکان اولیه و روش بدست آوردن مکان اولیه خواهد بود.

از دیگر مباحث ارائه شده در فیلم آموزش فیزیک کنکور دوازدهم مبدا زمان، بردار مکان، روش بدست آوردن مبدا زمان، بردار جابجایی، بررسی وضعیت بردار جابجایی، مسافت طی شده، معادله مکان زمان یا معادله حرکت درجه دو و درجه یک، سرعت و تندی متوسط، سرعت و تندی لحظه‌ای و معادله سرعت زمان خواهد بود.

لحظه تغییر جهت حرکت متحرک، شتاب متوسط، شتاب لحظه‌ای، معادله شتاب زمان، لحظه تغییر جهت شتاب با برآیند نیروهای وارد بر متحرک از جمله مباحث فیلم اموزش فیزیک کنکور دوازدهم خواهد بود. برای تثبیت این مباحث در ویدئو آموزش فیزیک دوازدهم چند مثال حل خواهد شد و نتیجتا نمونه سوالات کنکور ده سال اخیر برای تسلط دانش آموزان  حل خواهد شد.

 

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم های نمونه ای که در قسمت لیست
فیلم ها قرار گرفته را دانلود و مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)