فیلم آموزشی شیمی کنکور یازدهم

فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم برای داوطلبان رشته های ریاضی و تجربی با تدریس استاد مهدی اسکندری شامل نکته و تست شیمی یازدهم می باشد که بعد از شرکت در این دوره و گوش دادن به توصیه استاد قادر خواهید بود درصدی بالاتر از 50 کسب نمائید.

person-add 9 نفر
18 ساعت
350,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین | نظام جدید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

مشخصات فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم

فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم با تدریس استاد اسکندری همه نکات تستی و مفهومی و روش های میانبر و هم چنین حل نمونه سوالات کنکور سراسری ارائه می شود. این فیلم در صورتی موثر واقع خواهد شد که دانش آموز علاوه بر مشاهده فیلم ها از مرور و تکرار غافل نشود. اما شیمی از آن دسته از دروس شیرینی است که با یک یا دو دور تکرار هم می توان نتیجه مطلوبی را کسب نمود.

از آنجایی که درس شیمی یکی از دروس پایه طبیعت بوده که  به بسیاری از سوالات انسان در این زمینه پاسخ می دهد. دانستن درس شیمی برای اکثر انسان ها لازم است اما بحث مفهومی آن را می توان با فیلم آموزش شیمی یازدهم یاد گرفت. دزس شیمی انقدر شیرین است و  شیرین بیان شده که برای هر مجهول و سوالی پاسخ شیرینی دارد.

فیلم آموزش شیمی جز فیلم های پر نکته و مسئله مجموعه فیلم آموزش کنکور سراسری است زیرا شیمی یکی از دروس نکته ای و پر مسئله است. شیمی یازدهم  برای تقویت ذهن و مهارت های شما به برخی سوالات پاسخ داده شده است. لذا دانش آموزان با استفاده از فیلم آموزش شیمی یازدهم می توانند عمقی مطالب را یاد بگیرند و به این درس برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر علاقه مند شوند.

با خرید  فیلم آموزشی کنکور کارشناسی ریاضی فیزیک یا کنکور کارشناسی تجربی از تخفیفات 10 الی 30 درصدی ما به صورت پلکانی بهره مند شوید.

مزیت استفاده از فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم

فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم برای دانش آموزان کلاس یازدهم و افراد پشت کنکور سراسری بسیار مناسب است. مزیت استفاده از فیلم آموزش شیمی یازدهم نکته ای بودن و یادگیری روش های میانبر برای دانش آموزان است. دانش آموزان مقطع یازدهم که به صورت دقیق و نکته ای مطالعه می‌کنند می‌توانند با تهیه و مشاهده این دوره نکات تستی و روش های میانبر را یاد بگیرند و کنکوری این درس را بخوانند. سپس در کنکور درصد بالایی کسب کنند. از آنجایی که شیمی در کنکور برای رشته تجربی و ریاضی دارای اهمیت زیادی است فیلم آموزشی شیمی یازدهم می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی مناسب است؟

فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم برای رشته‌های ریاضی-فیزیک و تجربی بسیار اهمیت دارد. و از آنجایی که دانش آموزان و کسانی که قصد دارند در رشته های پزشکی و داندانپزشکی یا دارو سازی قبول شوند درس شیمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شیمی دهم و یازدهم در کنکور جز امتیاز آورترین دروس می باشند. شما با مشاهده فیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم که 13 الی 16 سوال به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از آن داده می شود می توانید خود را برای موفقیت و کسب درصد بالا از این درس در کنکور ریاضی  یا تجربی آماده کنید.

 

سرفصل‌های فیلم آموزش شیمی یازدهم کنکور

enlightenedفیلم آموزش شیمی کنکور یازدهم شامل بیست و سه جلسه ضبط شده و بیش از 18 ساعت آموزش کنکوری شیمی یازدهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری ریاضی و تجربی نظام جدید می‌توانند از دوره‌ی شیمی یازدهم کنکور استفاده کنند.

enlightenedبا خرید این دوره ی آموزشی، بسته ی فیزیکی دی وی دی های شیمی یازدهم برای شما ارسال می‌شود.

enlightenedفیلم آموزش شیمی کنکور شامل بیش از 18 ساعت آموزش در قالب فیلم با کیفیت عالی می‌باشد.

 

توجه هنگام خرید، ارسال پستی را انتخاب کنید و آدرس خود را به طور دقیق وارد کنید.

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم نمونه‌ای که قرار گرفته را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)