فیلم آموزشی نکته و تست آمار و احتمال 7010

دوره فشرده نکته و تست آمار و احتمالات 7010 ویژه داوطلبان کنکور ارشد مهندسی برق با پوشش 100% سرفصل های آمار و احتمال و کسب درصد بالا با تدریس خوب استاد عباس نژاد

person-add 102 نفر
5 ساعت
1 روز ضمانت بازگشت وجه
450,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش نکته و تست آمار و احتمال
فیلم آموزشی نکته و تست آمار و احتمال برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق (همه گرایش‌ها) که تا به حال موفق نشدند درس آمار و احتمال را مطالعه کنند و یا در این درس از تسلط خوبی برخوردار نیستند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین این ویدئو آموزشی برای داوطلبانی که این درس را مطالعه نمودند (به صورت فیلم آموزشی و یا کتاب های تست) و اکنون بدنبال جمع‌بندی کامل این درس هستند بسیار توصیه می‌شود. در کنار سایر فیلم آموزشی کنکور ارشد برق این دوره بسیار کاربردی و موثر می‌باشد.

فیلم آموزشی نکته و تست آمار و احتمال  مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. درس آمار و احتمال در مقایسه با دروس دیگر مجموعه ریاضی که حجم مطالب زیاد و مفاهیم پیچیده تری دارند شامل 5 سوال از 15 سوال در کنکور مهندسی برق می باشد، لذا با توجه با سادگی مطالب این درس و تنوع موضوع کمتر از بقیه دروس و توجه به این نکته که سوالات این درس بسیار ساده بوده و هر ساله سوالات تکراری زیادی دیده می شود، شما می توانید با صرف زمان کوتاهتری در درس آمار و احتمال نتیجه ای بهتر کسب کنید. در این دوره سعی کردیم که مفاهیم اصلی این درس به منظور کسب آمادگی حداکثری در این زمان محدود با بیانی ساده و با حل کامل سوالهای ارشد این درس در آزمون سال‌های اخیر توضیح داده شود. اگر دوره اصلی آمار و احتمال را دیده باشید متوجه دقت و نظم موجود در انتقال و تدریس مفهومی حتی ساده ترین نکات خواهید شد و برعکس بعضی از دوره های موجود در بازار از فرمولی کردن مفاهیم و حفظ آنها پرهیز شده تا دانشجو با درک مفاهیم بتواند نگران فراموشی مطالب نباشد.  باید اشاره کنیم که همین وسواس در آموزش مفهومی باعث شده که دانشجویانی که به هر دلیلی این درس براشون جذابیت نداشته، با مطالعه این دوره به اعتماد به نفس بالایی رسیده و براحتی مسایل رو حل می کنند (برای همین موضوع شما رو دعوت میکنیم به مشاهده نظرات دانشجویانی که از دوره آمار و احتمال لایوآموز استفاده کردند). در این دوره تمام مفاهیمی که داوطلب برای حل سوالهای ده سال اخیر این درس نیاز دارد با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند با مشاهده فیلم‌های این دوره و تسلط بر نکاتی که گفته می‌شود در زمانی محدود به سطح آمادگی قابل قبول برای آزمون کارشناسی ارشد دست یابند. در این دوره علاوه بر توضیح نکات لازم برای حل سوالهای این درس در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد چند سال اخیر تمام این سوالها بصورت کامل حل خواهند شد.

آیا با پایه ضعیف هم می‌توان در این دوره شرکت کرد و چقدر این دوره مفید خواهد بود؟

بله مطمئناً فیلم آموزشی نکته و تست آمار و احتمال مناسب داوطلبانی است که می­خواهند از ابتدا این درس رو بخوانند و نیازی به مطالعه هیچ کتابی نیست. به نظر بنده خواندن کتاب­های دیگر داوطلب را گمراه می­کند و اگر تمام تمرکزشان بر روی جزوه و فیلم­های آموزشی باشد می­توانند بهترین نتیجه را بگیرند.

سرفصل فیلم آموزشی آمار و احتمالات

فصل اول: آنالیز ترکیبی
فصل دوم: احتمال
فصل سوم: متغیرهای تصادفی
فصل چهارم: امید ریاضی
فصل پنجم: توزیع های آماری گسسته و پیوسته

در کنار فیلم آموزشی نکته و تست آمار و احتمال چه کتاب هایی باید مطالعه شود؟ آیا اصلا نیازی هست؟

دوره یا کتاب دیگری پیشنهاد نمی‌شود تنها می­توان توصیه کرد که بعد از تسلط به مباحث گفته شده در دوره نکته و تست درس آمار و احتمال سعی کنند آمادگی‌شان را در حل سوالهای آزمون کارشناسی ارشد سالهای قبل‌تر (که در این دوره حل نشده است) محک بزنند. مطمئنا شرایط حل بسیاری از سوالهای ارشد سالهای قبل‌تر را خواهند داشت.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام و تشکر از استاد بابت تهیه این دوره عالی،
زمان کم خصوصا ۵ ساعته این دوره که در نتیجه میشه چندین بار فیلم‌های دوره رو مجدد دید،
پوشش تمام سرفصل‌ها،
حل ده سال کنکور برق که خیلی مهمه،
سوابق تدریس و تخصص استاد که باعث میشه راحت به هر آنچه تدریس میشه اعتماد کنی و یاد بگیری،
این‌ها همه انگیزه من برای تهیه این دوره در این زمان بود.
من آمار رو از مطالعه حذف کرده بودم ولی از الان تصمیم گرفتم با مطالعه این دوره برای تست‌های آمار تایم صرف کنم.

سلام، با تشکر از شما
تلاش شده چه تو این دوره کوتاه و چه تو دوره اصلی مطالب به شکل کاملا مفهومی و با بیان ساده منتقل بشه تا خواننده از خوندن مطالب لذت ببره و با یکبار مطالعه و دیدن فیلم کامل موضوع رو متوجه بشه...

مشاهده بیشتر