فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل کنکور ارشد 1401

فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل استاد عباس نژاد شامل 55 ساعت طرح درس طلایی به همراه گروه رفع اشکال درسی ویژه داوطلبان کنکور ارشد 1401. با روش های ابداعی استاد عباس نژاد در حل معادلات مرتبه اول و دوم، تبدیل لاپلاس و روش سری توانی قادر خواهید بود بسیاری از سوالات این مباحث را به آسانی و در کمترین زمان (نسبت به روش های معمول در کتب آموزشی) حل کنین. (جهت دریافت جزوه کامل و عضویت در گروه تخصصی معادلات دیفرانسیل به آی دی تلگرام استاد @frhda پیام بدین.)

person-add 293 نفر
55 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم ضبط شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

در این دوره آموزشی تمامی مباحث مربوط به ریاضیات پایه مورد نیاز در قالب 7:30 ساعت آموزش کامل با روش های ابداعی استاد عباس نژاد به همراه سرفصل های زیر تدریس شده است.

بخش اول: ریاضیات پایه و محاسبات سریع

بخش دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

بخش سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم

بخش چهارم: حل معادلات به کمک تبدیل لاپلاس  

بخش پنجم: حل معادلات به روش سری های توانی (در حال ضبط)

روش تدریس در این دوره به این شکل است که برای هر موضوع، ابتدا مفاهیم و درسنامه به همراه بیان نکات و روش های ابداعی آموزش داده می شود. سپس برای آشنایی با روش حل موضوع مورد نظر، چندین تست از سوالهای رشته های مختلف (برق، مکانیک، عمران، ریاضی، مواد، معدن، نقشه برداری، نفت، نساجی و ...) در قالب مثال تحلیل می شوند. در بخش بعدی که خودآزمایی می باشد، دانشجو باید روش و قدرت تحلیل خود را در چندین سوال طرح شده محک بزند. در قدم آخر هم تست های متنوعی از رشته های مختلف در قالب تست ارزیابی می شوند. بطور متوسط در هر فصل بالای 100 نمونه تست از کنکورهای رشته های مختلف تحلیل شده است که خواننده را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند. این روند تدریس و طبقه بندی صحیح تمرین و تست در هر موضوع (مشابه دوره آمار و احتمال مهندسی)  باعث افزایش فراگیرایی مطالب توسط دانشجو و جلوگیری از سردرگمی می شود. در انتهای هر فصل خلاصه مباحث آن بصورت جدولی ارائه شده (All equation in one shot) که مناسب برای مرور مطالب فصل است.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (7)

یکی از بهترین منبع برای کسی که بخواد از صفر شروع کنه،
مخصوصا بخش پیشنیاز که کمک زیادی در فهم مسائل بعدی میکنه،
امیدوارم همیشه سلامت باشید.

باسلام . استاد عزیز بگونه ای درس میدهند که هر پایه ای داشته باشید مطلب رو عالی یاد میگیرد و مسائل رو براحتی یاد میگیرید . استاد شما عالی هستید

بهترین دوره معادلات دیفرانسیل با تدریس کاملا مفهومی و فوق العاده و هرپایه ای هم دارین باعث میشه تو این دوره پایه ریاضیتون هم قوی بشه و واقعا براتون حل معادلات اسون میشه از استاد عباس نژاد عزیز ممنونم واسه دوره فوق العادشون

مهمترین ویژگی دوره معادلات استاد عباس نژاد از نظر من توانمند ساختن دانشجو به مهارتهای شناختی برای رویارویی با مسائل و حل مسئله به صورت مفهومی می باشد. روش های جدیدی در حل معادلات با روش تغییر متغیر و معادلات برنولی دیدم . جا داره از زحماتشون تشکر کنم

با سلام وخسته نباشید خدمت استاد محترم و مجموعه خوب لایو آموز بسیار دوره جامع وکاملی تهیه فرموده اید که درآن به خوبی وبازبانی بسیار مفهوم وگویا پیچیده ترین مسائل درس مهم معادلات دیفرانسیل را آموزش می دهید.ممنون.

باسلام و احترام دوره بسیار مفید و باکیفیتی است. به همه کسانی که دنبال درصد گرفتن از این درس هستن پیشنهاد میکنم.

سلام مرسی استاد از دوره بسیار عالیتون .توصیه میکنم به همه کسایی که دنبال مرجع مناسب وعالین ازاین دوره کامل ومناسب استفاده کنند.

مشاهده بیشتر