©
فیلم آموزشی نکته و تست الکترومغناطیس - 7010

دانلود فیلم آموزشی فشرده نکته و تست الکترومغناطیس کنکور ارشد ویژه دانشجویان رشته های مهندسی با تضمین کسب حداقل 70% نمره درس الکترومغناطیس و پوشش کامل سرفصل های این درس

person-add 5 نفر
20 ساعت
1 روز ضمانت بازگشت وجه
250,000 225,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

سرفصل های فیلم آموزشی نکته و تست الکترومغناطیس

حل سوالات 10 سال اخیر به همراه تدریس موضوعی و بیان نکات هر سوال، و ارایه روش  حدی

این دوره برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق (گرایش‌های مخابرات و الکترونیک)، فیزیک و فوتونیک که تا به حال موفق نشدند درس الکترومغناطیس را مطالعه کنند و یا در این درس از تسلط خوبی برخوردار نیستند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین برای داوطلبانی که این درس را مطالعه نمودند (به صورت فیلم آموزشی و یا کتاب های تست) و اکنون بدنبال جمع‌بندی کامل این درس هستند بسیار توصیه می‌شود.

فیلم آموزشی نکته و تست الکترومغناطیس مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. مطالعه الکترومغناطیس برای دانشجویان می تواند از دو جنبه اهمیت و مزیت زیادی داشته باشد، یکی درصد اشتباه کم در طرح سوالات و حل آن بواسطه مفاهیم فیزیکی و شرایط حدی (در کنار ابزار ریاضی) و دومی اینکه درس الکترومغناطیس انحراف معیار بالایی دارد بدین معنی که شما با همان سواد دبیرستان و آشنایی با روش های حل ما در این دوره کوتاه، براحتی قادر به کسب درصد حداقل 30 در گرایش الکترونیک (با پاسخ به 5 سوال)، درصد 40 در گرایش مخابرات سیستم (با پاسخ به 6 سوال) و در گرایش مخابرات میدان درصد بالای 60 (با پاسخ به حداقل 8 سوال) خواهید بود و بدین طریق تراز علمی بالایی در کنکور کسب خواهید کرد.

در این دوره نیز مشابه دوره اصلی الکترومغناطیس، تمام مفاهیمی که داوطلب برای حل سوالهای ده سال اخیر این درس نیاز دارد با بیانی ساده و بصورت کاملا مفهومی و جذاب در زمان کوتاهتری تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید. در کنار این موضوع، شمارو با ابزار قدرتمند روش حدی (استفاده هوشمندانه و ترکیبی از مفاهیم فیزیکی) آشنا میکنیم تا لذت حل طیف وسیعی از سوالای الکترومغناطیس در کمتر از یک دقیقه را بچشید (سوال هایی که با حل های عادی شاید بیشتر از 3 دقیقه وقت نیاز داشته باشد). باید اشاره کنیم که همین وسواس در آموزش مفهومی باعث شده که دانشجویانی که به هر دلیلی این درس براشون جذابیت نداشته و یا بخاطر ضعف آموزشی از این درس فرار میکنن، با مطالعه این دوره به اعتماد به نفس بالایی رسیده و براحتی مسایل رو حل می کنند (برای همین موضوع شما رو دعوت میکنیم به مشاهده نظرات دانشجویانی که از دوره الکترومغناطیس لایوآموز استفاده کردند). با هر پایه آموزشی که داشته باشید،  شما با مطالعه این دوره و آشنایی با روش های حل سریع سوالای الکترومغناطیس قادر خواهید بود به تسلط بالایی از مطالب الکترومغناطیس رسیده و شانس کسب درصد بالا رو خواهید داشت.

برای داوطلبین گرایش مخابرات میدان که درس الکترومغناطیس مهمترین درس آنها در کنکور با ضریب 4 می باشد، این دوره می تواند برای مرور سوالهای ده سال اخیر به همراه جمع بندی تمام مفاهیم و آشنایی با روش های حل سریع مفید واقع بشه و کمک زیادی در کسب درصد بالای این درس انجام دهد.

برای داوطلبین گرایش های الکترونیک و مخابرات سیستم که تا الان درس الکترومغناطیس را مطالعه نکردند، اگر در دروس ضریب 2 مانند الکترونیک و سیگنال، احساس می کنید نمی توانید خود را به درصد بالاتر برسانید و یا به یه حد اشباع رسیدید که با مطالعه بیشتر یا صرف زمان اضافی میانگین درصدتان رشد نمیکند پس حتما روی درس الکترومغناطیس و دوره نکته و تست 7010 حساب باز کنید.

برای داوطلبین رشته های فیزیک و فوتونیک که درس الکترومغناطیس جزو دروس اصلی آنها محسوب می شود، این دوره یک جمع بندی بسیار مناسبی برای آنها خواهد بود.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

این دوره کی آماده خرید هستش

سلام، این دوره برای سال بعد آماده خواهد شد. به احتمال زیاد پاییز تهیه میشه...

مشاهده بیشتر