فیلم آموزش شرح درس آمار و روش تحقیق

فیلم آموزش شرح درس آمار و روش تحقیق محتص داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه روانشناسی جلسات اول به صورت رایگان شامل 28 ساعت فشرده مرور سریع، نکات طلایی و نمونه تست های پرتکرار در لایوآموز *کلیک کنید*

person-add 116 نفر
28 ساعت
450,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : توضیحات مطالعه شود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

فیلم آموزشی شرح درس آمار و روش تحقیق یک منبع کامل برای مرور سریع و بیان نکته و تست‌هایی که در سال‌های متمادی تکرار شده است می‌باشد. فیلم آموزشی شرح درس آمار و روش تحقیق  یکی از بهترین فیلم آموزش روانشناسی است.

در این دوره 28 ساعت به بررسی نکات طلایی درس آمار و روش تحقیق می‌پردازیم. با توجه به همپوشانی سوالات کنکور ارشد و دکتری این دوره برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری (همه گرایش‌ها) مناسب است. با توجه به سرفصل‌های ارائه شده در وزارت علوم مشاهده فیلم آموزش شرح درس آمار و روش تحقیق با توجه به تعداد سوالات هر سرفصل برای دکتری و ارشد لازم است.

 

تمایز فیلم آموزشی شرح درس آمار و روش تحقیق با سایر منابع

با یک حساب سرانگشتی اگر بخواهیم تعداد صفحات بهترین منابع نکته و تست آمار و روش تحقیق را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که حدودا 800 صفحه کتاب باید مطالعه شود اما در فیلم آموزش شرح و درس آمار و روش تحقیق نهایتا با 28 ساعت آموزش  تمامی نکات کاربردی و طلایی را فرا خواهید گرفت.

 

اهمیت مطالعه نکته و تست آمار و روش تحقیق

یکی از نکات پر اهمیت در مورد فیلم آموزشی شرح درس آمار و روش تحقیق این است که شما پس از مطالعه این دوره در رقابت شدید با سایر داوطلبان قرار خواهید گرفت. از آنجایی که بسیاری از داوطلبان درصد مناسبی را کسب می‌کنند لذا مشاهده این دوره به همه شما توصیه می‌شود. زیرا زدن درصد بالا در این درس رتبه را به صورت قابل قبولی بالا خواهد برد.

 

پیشنیاز مشاهده فیلم آموزشی شرح درس آمار و روش تحقیق

اگر شما قبل از مشاهده دوره نکته و تست آمار و روش تحقیق فیلم آموزش آمار و روش تحقیق را به خوبی مشاهده کرده باشید دانشجو با مشاهده این دوره چیزی بیشتر از نیازهای کنکور را مشاهده نموده است. از آنجایی که سوالات کنکور هرسال سخت‌تر و محاسباتی‌تر می‌شود لازم است از سطح کنکور فراتر رویم  اگر دانشجویی این دوره را مشاهده نماید قطعا قادر است به بالاترین درصد برسد. زیرا این درس یک درس نکته‌ای و تحلیلی است

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

سلام خیلی خوب وحرفه ای بود ممنون

کلاس عالی و فوق العاده

کلاس عالی فوق العاده بود

مشاهده بیشتر