مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - تابستان تکمیل می شود

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

برای آموزش این درس شما نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای غیر از ویدیو و جزوه ای که ما به شما میدیم ندارید. تمام پیشنیازهای مداری را هم بهتون در خلال این درس آموزش داده ام. تمام تست های ارشد و دکتری تحلیل شده اند و حتی سوالات تالیفی و احتمالی هم با شما کار میکنیم که احتمال طرح مشابه این سوالات در کنکور سال های آینده زیاد است. بهتر است جزوه را دانلود کنید و پرینت کنید و پس از آموزش، برای حل تست ابتدا خودتان حل کنید و سپس حل فیلم را مطالعه کنید. برای دور دوم و سوم فقط سوالات جزوه را از روی جزوه حل کنید

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

این دوره به افراد زیر توصیه می شود


بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره ،تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

فیلم آموزشی حل المسائل الکترونیک 3


در این دوره شما میتوانید درس الکترونیک 3 را با رویکرد حل مسئله و حل نمونه سوالات و تمرینات به خوبی یاد بگیرید چرا که مدرس این دوره استاد توسلی استاد برجسته کشور در زمینه آموزش الکترونیک با روش های خلاقانه و جدید هستند. 

این فیلم و دوره برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مناسب است و برای دروس الکترونیک 3 و مدار مجتمع مطابقت دارد. بعضی از دانشگاه های کشور سرفصل های الکترونیک 3 را در مدار مجتمع تدریس میکنند و میتواند برای درس مدار مجتمع یا cmos مورد استفاده قرار بگیرد.

 

با آموزش های آنلاین، فیلم ها و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

 

دوره های پیشنهادی ما :

فیلم آموزش الکترونیک ۱

فیلم آموزش الکترونیک ۲

دوره جمع بندی نکته و تست الکترونیک

ویژگی های منحصر به فرد دوره

یکی از نقاط قوت دوره های لایو آموز فیلم برداری آنلاین از کلاس های آنلاین برگزار شده است. در این کلاس ها بحث و کفتگو های علمی بین دانشجو و استاد شکل میگیرد که علاوه بر جذابیت در آموزش، به سوالات احتمالی شما نیز پاسخ داده می شود.

پشتیبانی علمی و رفع اشکال درسی نیز از نقاط قوت دیگر دوره های لایو آموز است. پس از ثبت نام در این دوره هر سوالی از محتوای آموزشی دوره داشتید، میتوانید به صورت متن، عکس، ویس و یا ویدئو در قسمت رفع اشکال درسی ارسال کنید تا استاد درس در اسرع وقت به آن پاسخ دهد.

مزیت دیگر دوره های آموزشی لایو آموز، پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته است. پشتیبانان لایوآموز حتی در روزهای تعطیل و ساعت های پایانی شب هم پاسخگو شما خواهند بود.

لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -

بخش شماره 1 : ماسفت

در این بخش با ساختار ماسفت و تحلیل سیگنال بزرگ (تحلیل dc) آن آشنا میشوید و با حل نمونه سوالات فراوان روی این مبحث مسلط میشوید. فصل اول کتاب cmos طراحی مدار مجتمع رضوی

ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.