حل مسائل الکترونیک 3

در این دوره شما میتوانید درس الکترونیک 3 را با رویکرد حل مسئله و حل نمونه سوالات و تمرینات به خوبی یاد بگیرید چرا که مدرس این دوره استاد توسلی استاد برجسته کشور است

person-add 9 نفر
30:00:00
2 روز ضمانت بازگشت وجه
90,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - تابستان تکمیل می شود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزشی حل المسائل الکترونیک 3


در این دوره شما میتوانید درس الکترونیک 3 را با رویکرد حل مسئله و حل نمونه سوالات و تمرینات به خوبی یاد بگیرید چرا که مدرس این دوره استاد توسلی استاد برجسته کشور در زمینه آموزش الکترونیک با روش های خلاقانه و جدید هستند. 

این فیلم و دوره برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مناسب است و برای دروس الکترونیک 3 و مدار مجتمع مطابقت دارد. بعضی از دانشگاه های کشور سرفصل های الکترونیک 3 را در مدار مجتمع تدریس میکنند و میتواند برای درس مدار مجتمع یا cmos مورد استفاده قرار بگیرد.

 

با آموزش های آنلاین، فیلم ها و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

 

دوره های پیشنهادی ما :

فیلم آموزش الکترونیک ۱

فیلم آموزش الکترونیک ۲

دوره جمع بندی نکته و تست الکترونیک

ویژگی های منحصر به فرد دوره

یکی از نقاط قوت دوره های لایو آموز فیلم برداری آنلاین از کلاس های آنلاین برگزار شده است. در این کلاس ها بحث و کفتگو های علمی بین دانشجو و استاد شکل میگیرد که علاوه بر جذابیت در آموزش، به سوالات احتمالی شما نیز پاسخ داده می شود.

پشتیبانی علمی و رفع اشکال درسی نیز از نقاط قوت دیگر دوره های لایو آموز است. پس از ثبت نام در این دوره هر سوالی از محتوای آموزشی دوره داشتید، میتوانید به صورت متن، عکس، ویس و یا ویدئو در قسمت رفع اشکال درسی ارسال کنید تا استاد درس در اسرع وقت به آن پاسخ دهد.

مزیت دیگر دوره های آموزشی لایو آموز، پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته است. پشتیبانان لایوآموز حتی در روزهای تعطیل و ساعت های پایانی شب هم پاسخگو شما خواهند بود.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)