زبان عمومی EPT,MSRT

آزمون‌های زبان انگلیسی EPT,MSRT چندین بار در سال برگزار می‌شوند. داوطلبان کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری برای بهبود زبان انگلیسی خود و کسب گواهینامه در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. برای کسب رتبه قبولی و بهبود سطح زبان انگلیسی خود می‌توانید در این دوره شرکت کنید و نکات و راهکارهای پاسخگویی به سوالات را به خوبی فراگیرید.

person-add 4 نفر
۱۰۰ ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
2,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : به زودی اعلام می شود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین زبان عمومی EPT, MSRT
 

 آشنایی با آزمون زبان MSRT

Msrt مخفف Ministry of Science, Research and Technology و به عبارتی آزمون زبانی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود. این آزمون از 100 سوال تشکیل شده است که تعداد 30 سوال گرامر  (دستور زبان انگلیسی)، 40 سوال درک مطلب و 30 سوال بخش لغات را شامل می‌شود که لغات در قسمت درک مطلب سوال می شود. این آزمون برای کسانی مفید خواهد بود که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند. هر چند سایر افراد هم که به دلایل گوناگون قصد شرکت در این آزمون را دارند می‌توانند در سایت https://msrt-exam.saorg.ir/ ثبت نام نمایند؛ منتها بیشتر مخاطبان این آزمون افرادی هستند که یا در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند یا برای داشتن مدرک آن در روز مصاحبه دکتری برای اینکه تأثیر مثبتی در دید مصاحبه کننده داشته باشند نیازمند می‌شوند. این آزمون دربرگیرنده سوالات زبان انگلیسی ازجمله گرامر و لیسینگ(listeningو درک مطلب و کسب نمره قبولی در این آزمون برای اکثر دانشگاه‌ها 50 می باشد البته شاید برخی دانشگاه‌ها نمرات 60  به بالارا هم مد نظر قرار می‌دهند.

 

آشنایی با آزمون زبان EPT

آزمون زبان EPT یا English Proficiency Test  که این آزمون توسط دانشگاه آزاد اسلامی تقریباً هر ماه برگزار می‌شود. این آزمون از 100 سوال تشکیل شده است که  40 سوال گرامر  (دستور زبان انگلیسی)، 30 سوال درک مطلب و 30 سوال بخش لغات را شامل می‌شود. لازم بذکر است که این آزمون بخش شنیداری ندارد و حداقل نمره قبولی در این آزمون 50 می باشد. برای ثبت‌نام در این آزمون بایستی به این سایت english.iau.ac.ir/ept مراجعه نمایید.

معرفی دوره آنلاین- آمادگی برای آزمون  EPT, MSRT:


 طبق جدول بودجه بندی تمام منابع مورد نیاز از صفر تا صد که شامل دو جلد کتاب و 27 حلقه دی وی دی پک کامل آموزشی در اختیار دانشجویان محترم قرار می گیرد.

قسمت گرامر از پایه تدریس می شود و دانشجویان محترم با کمترین نیاز به ترجمه قادر به پاسخ گویی همه سوالات خواهند بود.

مبحث لغات به صورت پک آموزشی FULL HD به همراه تلفظ صحیح کلمات و همچنین مرور واژگان به همراه مترادف تقدیم دانشجوبان محترم می شود.


در قسمت درک مطلب مهارت های پاسخ گویی به سوالات درک مطلب بر اساس دو آزمون معتبر تافل و آیلتس به دانشجوبان محترم آموزش داده می شود بدین طریق بدون نیاز به بررسی و ترجمه کل متن در کمترین زمان ممکن قادر به پاسخ گویی سوالات خواهید بود.

به طور منظم هر هفته برنامه مطالعاتی و تست های مختلف بر اساس موارد تدریس شده در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
در طول دوره سه آزمون جامع بر اساس آزمون های اخیر EPT , MSRT از دانشجویانگرفته می شود.   

 

همترازی نمرات آزمون های ملی و بین المللی


برگزاری کلاس‌های آنلاین- آمادگی برای آزمون  EPT, MSRT

برای شرکت در جلسات آنلاین در خصوص آمادگی برای آزمون‌های EPTMSRT کافی است با کامپیوتر یا گوشی موبایل و حداقل سرعت اینترنت 128 کیلو بایت بر ثانیه با دریافت لینک ورود به کلاس اقدام کنید
تمام جلسات ضبط ویدیویی می‌شود و در صورتی که نتوانید به صورت آنلاین در کلاس حضور داشته باشید  این امکان برای شما وجو دارد تا 24 ساعت پس از برگزاری کلاس فیلم جلسه برگزار شده را دانلود کنید.

 همان‌طور که در مطالب فوق اشاره شد، آزمون MSRTکه از آزمون‌های زبان انگلیسی داخلی در ایران به شمار می‌رود به عنوان یک آزمون تافل کوچک نیز آن یاد می‌شود، لذا دانشجویان برای آمادگی در این آزمون، منابع آزمون تافل را می‌خوانند. این آزمون اغلب ویژه دانشجویان دکتری و همچنین ویژه دانشجویان مقطع لیسانس و فوق لیسانس می‌باشد که جهت خروج از کشور و برای ادامه تحصیل می‌بایست تا نمره مورد نظر را از آزمون دریافت نمایند. مدرک این آزمون زبان مورد تأیید وزارت علوم است و آزمون آن تقریباً هر ماه به صورت منظم برگزار می‌گردد. کلیه دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، این مدرک را حین مصاحبه دکتری معتبر می‌دانند.

کلام آخر، برای اینکه بتوانید نتیجه مورد نظر خود را در آزمون های زبان عمومی EPT,MSRT به دست آورید. ما به شما این کلاس ها را پیشنهاد می‌کنیم.

پرداخت قسطی و نقدی برای خرید دوره امکان پذیراست 
 

شرایط پرداخت : 

  1. به صورت نقدی،   ( با احتساب 500 هزار تومان تخفیف) مبلغ قابل پرداخت دو میلیون و پانصد هزار تومان
  2. به صورت اقساط ، در 6 قسط قسط اول هنگام ثبت نام

      قابل ذکر است که اقساط به صورت 5 فقره چک در وجه استاد محمد علی عالم زاده پرداخت می گردد

 

آزمون زبان EPT یا English Proficiency Test  که این آزمون توسط دانشگاه آزاد اسلامی تقریباً هر ماه برگزار می‌شود. این آزمون از 100 سوال تشکیل شده است که  40 سوال گرامر  (دستور زبان انگلیسی)، 30 سوال درک مطلب و 30 سوال بخش لغات را شامل می‌شود. Msrt مخفف Ministry of Science, Research and Technology و به عبارتی آزمون زبانی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود. این آزمون نیز از 100 سوال تشکیل شده است که 30 سوال گرامر  (دستور زبان انگلیسی)، 40 سوال درک مطلب و 30 سوال بخش لغات را شامل می‌شود بخش شنیداری آزمون  Msrt از سه قسمت ده سوالی تشکیل شده است که مهارت های پاسخ گویی به این سه تیپ سوال بر اساس آزمون های تافل و Msrt آموزش داده می شود

  1. a
  2. b
  3. c
  • a
  • b
  • c
a  
b  
c  
بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

با سلام من خواجه ای هستم. جزییات کلاس. Msrt سوال داشتم در شیراز ساکن هستم وکلاس حضوری درتهران برایم امکان پذیر نیست. شهریه کلا س برای حالت مجازی چند هست و چگونه پرداخت می شود و تا چه زمانی کلاس طول می کشه و چه روزهایی هست با تشکر

سلام خانم خواجه ای کارگاه آنلاین رایگان ۲۲ اسفند ماه ساعت ۸ تا ۱۰ برگزار می شود پرداخت به صورت نقد و اقساط هست

مشاهده بیشتر