مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 17 آبان 98 جمعه ها 16 الی 20

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد - - - -
محمدعلی عالم زاده
محمدعلی عالم زاده

مقاطع تدریس:

ارشد و دکترا
موسسه آموزش عالی پارسه
موسسه آموزش عالی ماهان
موسسه آموزش عالی آکادمی معماری
سنجش و دانش
موسسه آموزش عالی نوآوران
موسسه آموزش عالی فن آوری نوین

١٨ سال سابقه تدریس

برگزارکننده ٢٠ دوره کارگاهای نکته و تست در مقاطع ارشد و دکترا در تهران ، تبریز ، شیراز ، رشت 

مولف هفت عنوان کتاب در مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

این دوره به افراد زیر توصیه می شود


بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره ،تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر

 

کلاس آنلاین زبان عمومی تخصصی کامپیوتر با تدریس استاد عالم زاده برای دانسجویان ارشد و دکتری  مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، آی تی به بررسی اصطلاحات تخصصی رایج در رشته می پردازد. این کلاس آنلاین برای دانشجویان و امتحانات کارشناسی کامپیوتر و آی تی مناسب است.

آموزش درک مطلب و روش مناسب پاسخ دادن در سر جلسه کنکور به صورتی که بتوان موضوعات را با دقت تجزیه کرد و به مناسب ترین پاسخ رسید.

در هر قسمت از کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر به نکات فنی و گرامری در نوشتن مطالب تخصصی اشاره خواهد شد. دانشجو قادر خواهد بود پس از این اقدام متون تخصصی را راحت تر درک نمایید.

نکات ارائه شده در کلاس زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر باعث خواهد شد تا متقاضیان کنکور ارشد کامپیوتر راحت تر بتوانند متون تخصصی را درک نمایند. در نتیجه آنها قادر خواهند بود در مقاطع کارشناسی ارشد و مقاطع تحصیلی با اصول تایپ و نگارش مقالات انگلیسی آشنا شوند و در نتیجه علاوه بر کنکور در مقاطع ارشد و دکتری نیاز شما را برطرف نمایند.

 

کاربرد کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر

کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی مهندسی کامپیوتر  مختص متقاضیان کنکور ارشد کامپیوتر و نرم افزار  و فناوری اطلاعات (آی تی) خواهد بود. در انتهای هر کلاس فیلم آموزش زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت تا بتوانند برای مقاطع ارشد و دکتری استفاده نمایند.

 

پیشنیاز کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر چیست؟

پیشنیاز کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر درس زبان عمومی است. دانشجو بدون داشتن آشنایی با زبان انگلیسی قادر نخواهد بود زبان تخصصی  را درک کنند.

سرفصل های آموزش زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر

شرکت در کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر تاثیر زیادی در نتایج خواهد داشت. اگر شما جز افرادی هستید که پایه زبان انگلیسی قوی ای ندارید با شرکت در جلسات آموزش زبان عمومی تخصصی کامپیوتر  قادر خواهید بود بیشتر تست ها را پاسخ دهید. شما جهت پاسخ گویی به سوالات تنها و تنها با فراگیری یک سری مهارت قادر خواهید بود در قسمت های درک مطلب و پاسخگویی به سوالات مفهومی بدرخشید.  علاوه بر درک مطلب در قسمت های مختلف کلاس و در نتیجه فیلم آموزش زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر می توانید بخش های گرامر، درک مطلب و لغات را با حل و تجزیه و تحلیل سوالات کنکورهای سال‌های گذشته کارشناسی ارشد  را به خوبی پاسخ دهید.

 

شرایط ورود به کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر

جهت ورود به کلاس آنلاین زبان عمومی یا تخصصی کامپیوتر لازم است با یک گوشی یا کامپیوتر سرعت حداقل 128 kb/s می توانید به کلاس از طریق دکمه مربوط به ورود به کلاس آنلاین وارد کلاس شوید.  شما می‌توانید تا 24 ساعت پس از برگزاری دوره آنلاین، فیلم جلسه برگزار شده را دانلود کنید.

 

لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.