دوپینگ سیگنال سیستم ویژه کنکور 1401

درس سیگنال برای گرایشهای مخابرات سیستم و مهندسی پزشکی ضریب 4 دارد و برای گرایشهای الکترونیک مخابرات میدان و کنترل ضریب 2 دارد و به دلیل اینکه مباحث تکراری و مشترک زیادی با بقیه دروس دارد و درس بسیار روتینی است که با اندک مطالعه ای با دانستن لم های حل تست می توان درصد قابل توجهی کسب کرد ، ازاین رو برای گرایشهایی که ضریب 2 دارد هم بسیار مهم است و پیشنهاد می شود از دست ندهید .

person-add 37 نفر
06:00
1,198,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 23 اردیبهشت 1401 - 09:00 الی 16:00
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

دانشجویانی که در گروه تلگرامی دوره عضو نیستند برای دریافت لینک گروه و جزوه به آیدی زیر پیام دهند 

@liveamoozbargh

درس سیگنال فرمولهای بسیار زیادی دارد و تشخیص راه حل درست و سریع بسیار سخت است . در این دوره  سعی بر این شده است که لم های حل تست آموزش داده شود .

نکاتی که باید حفظ شود در غالب جزوه ارائه می شود و تشخیص و انتخاب راه حل درست تدریس می شود ، به عبارتی دیگر نشانه های پنهان داخل هر تست برای تشخیص راه حل تدریس خواهد شد .

این دوره مناسب چه کسانی است :

1) تمام دانشجویانی که درس را کامل مطالعه کرده اند و فکر می کنند فراموش کرده اند یا در تشخیص راه حل دچار ضعف هستند ، به دلیل اینکه این دوره طبقه بندی شده است به ذهن در یادآوری کمک کیکند و نظم می دهد .

2) دانشجویانی که این درس را ناقص خوانده اند ، زیرا فصل های مهم و تستهای پرتکرار گفته شده است.اگر در

3) دانشجویانی که این درس را نخوانده اند زیرا طیف بندی سوالات در این دوره باعث میشو حداقل تستهای ساده و متوسط را از دست ندهید و به درصد حداقل 25 برسید .

توصیه استاد دهقانی : اگر درس را کامل خوانده اید و دوره کرده اید هم حتما در این دوره شرکت کنید چون دانشجویان در مرور حدود 400 فرمول را مطالعه می کنند که این دوره برای  بهینه سازی و دسته بندی فرمولها در ذهن دانشجو بسیار مفید است .

جزوه چند صفحه ای را قبل از کنکور دوره کنید هیچ نکته ای را برای کنکور فراموش نمی کنید .

 

ویژگیهای دوره در یک نگاه :

طیف بندی سوالات

جزوه فرمولهای مهم

آموزش لم تشخیص راه حل

آموزش نشانه های پنهان هر تست برای انتخاب راه حل

آشنایی با فصلهای مهم و حل تستهای مهم

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)