دوره نکته و تست مدار الکتریکی 7010 به بررسی سوالات ده سال اخیر درس مدار الکتریکی و نکات و روش های حل و درجه سختی آن می پردازیم. دوره نکته و تست مدار الکترکی 7010 مختص آن دسته از دواطلبانی که تا کنون شروع به مطالعه ننموده اند هم می باشد.

person-add 68 نفر
20 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
250,000 187,500 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 20 و 22 خرداد ساعت 18
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزش نکته و تست مدار الکتریکی 7010

در دوره نکته و تست مدار الکتریکی 7010 حداقل 60 درصد مطالب درس مدار الکتریکی را مرور وجمع بندی خواهیم کرد. در این دوره با حل و تجزیه و تحلیل 10 سال کنکور ارشد برق اگر مطالب را ناقص مطالعه نموده اید و یا حتی مطالعه نکرده اید می توانید  با تمرین و تکرار و مشاهده این دوره حداقل 50 یا 60 درصد از سوالات کنکور را پاسخ صحیح دهید.

روش تجزیه و تحلیل سوالات مدار الکتریکی 

در دوره نکته و تست مدار الکتریکی 7010 سوالات سال به سال سوالات کنکور ارشد درس مدار را بررسی خواهیم کرد. یعنی برای مثال کنکور سال 90 را برای شما باز می کنیم و درجه سختی سوالات را  مشخص و در نتیجه روش های حل سوالات را به صورت دقیق بررسی خواهیم کرد.  البته با این فرض که شما تاکنون این درس را مطالعه نکرده اید. 
نکته ای که در دوره نکته و تست مدار الکتریکی 7010 جود دارد این است که اگر حس کردید نیاز به تکرار و تمرین و تسلط بیشتری دارید لازم است آن مبحث را از روی جزوه یا دوره مدار الکتریکی کامل مطالعه نمایید یا از سوالات سال های قبل یا تست های تالیفی را مطالعه نمایید.با این دوره حداقل 50 یا 60 درصد سوالات را می توانید پاسخ دهید مشروط به این است که دقیفا نکات و مطالب را خوب درک کنید و در همان زمینه تمرین تکرار را انجام دهید. برای مثال اگر فکر می کنید در مبحث لاپلاس ضعف دارید و یا فکر میکنید نیاز به حل مثال های بیشتری دارید می توانید با مراجعه به جزوه این دوره یا مطالعه ویدئو کامل این مبحث را کامل تر فرا بگیرید.

دوره نکته و تست مدار الکتریکی 7010 مختص چه کسانی است؟

دوره نکته و تست مدار هم برای افرادی که درس را کامل خوانده اند جهت جمع بندی بسیار مفید است و هم برای دانشجویانی که هنوز شروع نکرده اند بسیار مفید است زیرا سریع تر و خلاصه تر می توانند دروس را مطالعه کنند.
همچنین دوره نکته و تست مدار برای افرادی که تمایل دارند در آزمون استخدامی شرکت کنند بسیار مفید است و می توانند بسیار سریع این دروس را مطالعه کنند و به نتیجه مطلوب خود برسند.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
بیشتر

نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (5)

سلام ببخشید من نکته و تست مدارو امار خریدم ولی کد فعالسازی برام نیومده چکار کنم؟

سلام دوره نکته و تست مدار الکتریکی تخفیف نمیزنید ی مقدار قیمتش بالاس

بابت تدریس عالی مدار -الکترونیک - معادلات تشکر میکنم

سلام، ببخشید این دوره برای دانشجویان کنکور دکترا هم میتونه مفید باشه. آیا سوالات کنکور دکتری هم حل میشه؟
ممنون

کلاستون انلاینه؟چن جلسه مونده ،یا به صورت فلم ضبط شده هست قابل دانلود باشه؟

مشاهده بیشتر