فیلم آموزشی مدار الکتریکی ۱ - کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1

فیلم آموزشی مدار الکتریکی1، ضبط شده کلاس آنلاین مدار الکتریکی1 همراه با نکات کنکوری و آموزش درس مدار الکتریکی با روش ابداعی توسط استاد توسلی شما را برای کسب بالاترین درصد آماده می کند. این دوره امکان ارائه و فروش ندارد شما میتوانید از دوره ی زیر برای درس مدار الکتریکی استفاده کنید .

person-add 937 نفر
ویدئو 92 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
450,000 337,500 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : (فایل ضبط شده جلسات آنلاین)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره امکان ارائه و فروش ندارد شما میتوانید از دوره ی زیر برای درس مدار الکتریکی استفاده کنید .

این کلاس آنلاین مدار الکتریکی به پایان رسیده است جهت شرکت در کلاس آنلاین مدار الکتریکی کنکور1402 روی تصویر زیر کلیک کنیدمدار الکتریکی

درس مدار الکتریکی یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 3 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط نخواهید رسید و این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس‌ها و حل تمرین فراوان حاصل شود ولی حالا برای آزمون که وقت کمی دارید فیلم آموزشی مدار الکتریکی لایو آموز با تدریس گویای استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس می‌باشد.

این درس یکی ازدروسی است که زمان بیشتری را برای یادگیری می‌طلبد و شما باید برای آن سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهید. بدیهی است که پایه مدار الکتریکی 2 همین درس می باشد و اگر شما با روش‌های مرسوم سایر منابع این درس را نکته‌وار یاد بگیرید در مدار 2 به مشکل جدی بر‌می‌خورید. 

معرفی دوره مدار الکتریکی 1

در دوره آموزش مدار الکتریکی1 ابتدا مفاهیم به صورت تشریحی آموزش داده شده است و با سوال پرسش از دانشجویان کلاس مدار الکتریکی 1 به سوالات احتمالی شما در فیلم مدار پاسخ داده خواهد شد. مجموعا بیش از 90 ساعت می‌باشد که :

مدت زمان آموزش تشریحی: حدود 20 ساعت

مدت زمان حل تمرین و مثال و تست کنکور: 80 ساعت

 

کیفیت فیلم آموزش مدار الکتریکی

به جرات می‌توانم بگویم بهترین منبع آموزش مدار الکتریکی در این چند سال بودیم نه به خاطر تبلیغات بلکه به خاطر کیفیت و تبلیغات دهان به دهان که باعث شده دانشجویان ما در آزمون‌ها به خوبی از پس این درس برآیند. انقدر مطمئنیم که ما برای این دوره بیمه تضمین کیفیت آموزش گذاشتیم اگر تا 1 هفته پس از تهیه به هر دلیلی راضی نبودید می‌توانید هزینه پرداختی خود را کامل پس بگیرید. خوشبختانه تاکنون حتی یک نفر ناراضی نداشتیم (ممکنه باور نکنید چند جلسه را مطالعه کنید ایمان خواهید آورد).

محتوای فیلم آموزشی مدار الکتریکی 1

با توجه به اینکه درس‌هایی به مانند مدار الکتریکی 1 از جمله دروسی هستند که ضرورت دارد که به درستی فرا گرفته شود تا بتوان مسائل و سوالات کنکور را در وقت کمی که داریم حداقل تا حدودی خوب پاسخ دهیم. این امکان میسر نمی‌شود مگر آن که شیوه‌ها و مهارت‌های لازم برای آن را در ابتدا آموزش ببنیم و بعد با تمرین مستمر در پی نتیجه ایده‌آل باشیم.

ماهیت آموزش درس‌هایی که بایستی با راه حل به پاسخ سوال رسید کمی پیچیده است، زیرا به گمان بسیاری بایستی تمامی فرمول‌ها و رابطه‌هایی که برای حل سوال نیاز است حفظ شود، بله این جواب نه این که اشتباه باشد تا حدودی هم درست و منطقی ‌است اما فضای کنکور به ما این فرصت و مجال نمی‌دهد. اما شیوه تدریس استاد مورد نظر برای این درس می‌تواند شما را شگفت زده نماید چرا که  همان طور که قبلاً اشاره شد شما نیاز چندانی به حفظ کردن فرمول‌ها بیشمار آن نمی‌باشید، به نظر برایتان در نگاه اول عجیب و جای سوال باشد، اما این نتایج یک شبه حاصل نشده و با تجربه بسیار با دایر کردن این چنین کلاس‌ها حال چه حضوری چه آنلاین در طی این سال‌ها،  استاد مربوطه به این شیوه‌های ابداعی دست پیدا کردند و در کلاس‌ آنلاین مدار الکتریکی 1 و فیلم آموزش مدار الکتریکی 1 آنها را در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار می‌دهند.

البته این نکته را لازم است اشاره نماییم که این شیوه تدریس در هیچ کتاب و منبعی وجود ندارد و می‌شود گفت ابتکاری جدید می‌باشد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به آن نتیجه دلخواهی که  آن کسب درصد خوب در این درس و بالطبع داشتن رتبه مناسب برای انتخاب کردن شهر و دانشگاهی باشد که گاهی در رویاهایتان در سر می‌پروارنید. به نظر رویای شیرینی است منتها در به واقعیت تبدیل شدن آن بستگی به انتخاب‌هایی دارد که در این راه شما انجام می‌دهید. بنابراین توشه سفر خود را تا زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به درستی فراهم سازید تا قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگر  تا انتها به خوبی طی طریق نمایید.

نکته مهم

نکته مهم دیگر آن است که فیلم آموزش مدار الکتریکی 1 به گونه‌ای تدریس شده است که حتی برای خواندن درس مدار الکتریکی 2 شما مشکل خاصی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید این درس را هم مطالعه نمایید.

کلام آخر، امید است با توضیحاتی که بیان شد به شیوه‌ی درست رسالت خود را ادا کرده باشیم، و آن این نکته می‌باشد که همه شما دوستان در سرتا سر کشور بتوانید از امکانات برابر برخوردار باشید و با ارائه مطالب درس مدار الکتریکی 1 به شکل آنلاین توسط اساتید مطرح توانسته باشیم قدمی هر چند کوچک در اعتلای رشد علمی کشور برداشته باشیم.

علاوه بر دوره های آموزشی و جامع  مدارهای الکتریکی 1 و مدارهای الکتریکی 2 و نکته و تست مدار در یک روز آموزش های رایگان زیر هدیه لایو آموز به شماست.  

آموزش رایگان مدار الکتریکی - قضیه همپاسخی

آموزش رایگان مدار الکتریکی- تونن نورتن

آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

 


سوال و پرسش های متداول

 •  این دوره آنلاین است یا آفلاین؟

بخش اول فیلم ضبط شده کلاس آنلاین ترم گذشته است که بسیار کامل و جامع میباشد و بخش های دوم و سوم جلسات حل تست اضافی و تالیفی است. در ترم پاییز 98 که از اواسط ابان 98 شروع میشود فیلم آموزشی به صورت ضبط شده برای پیش مطالعه هر هفته در دوره اپلود میشود و در جلسات آنلاین تست های کنکور و اضافی به همراه دانشجویان تحلیل میکنیم.

 • جزوه درسی داده می‌شود؟ 

بله برای هر جلسه فیلم آموزشی و جزوه درسی در قسمت لیست فیلم ها اپلود می‌شود.

 • کتاب دیگری هم باید مطالعه کنیم؟

به دلیل ارایه سبک نوین آموزش مدار که با سایر منابع متفاوت است توصیه میشود هیچ کتابی به غیر از جزوه و دوره مطالعه نکنید چون باعث گمراه شدن شما میشود. تمام تست های کامپیوتر  و برق در این دوره حل میشوند و شما نگران منبع تست و تمرین نباشید. خوشبختانه تالیف کتاب مدار 1 هم به پایان رسید و تا پایان مهر کتاب مدار 1 هم ارایه می‌شود.

 • در صورتی که در جلسات آنلاین حاضر نباشیم به صورت آفلاین میتوانیم ببینیم؟

تمام جلسات ضبط میشود و تا 24 ساعت پس از کلاس آنلاین در سایت اپلود میشود و میتوانید به صورت آفلاین مطالعه کنید

 • این دوره از چه سطحی تدریس میشود؟ آیا پیشنیازی باید داشته باشیم؟

ما فرض کردیم شما با دانش دیپلم قصد شرکت در ازمون ارشد دارید و از پایه ای ترین سطح تدریس کردیم و شما را به سطحی میرسانیم که در این دوره سوالات ارشد و دکتری برق هم با هم حل میکنیم و  از این سطح تسلط لذت خواهید برد.

 • دوره نکته و تست هم باید تهیه کنیم؟

اولویت با این دوره است و اگر این دوره را مطالعه کردید برای جمع بندی و مرور در ماه های پایانی میتواند مناسب باشد

 • فیلم هایی که در بخش اول قرار گرفته و مربوط به ترم های گذشته است را مطالعه کنیم؟

این فیلم مربوط به کلاس آنلاین است و چون سوال و پرسش دانشجیویان در فیلم ضبط شده است برای فهم بیشتر میتواند به شما کمک کند.

 • چند ساعت در روز باید برای این درس وقت بگذاریم؟

توصیه میشود به مدت 2  ماه روزانه حدود 3 تا 4  ساعت مطالعه وتمرین داشته باشید.

 • تفاوت تدریس استاد توسلی با اساتید دیگر چیست؟

کافی است جزوه ایشان و جلسات اول تدریس دوره قبل که رایگان است را مطالعه و با منابع دیگر مقایسه کنید.

 • اگر بخواهیم به صورت آفلاین مطالعه کنیم کدام بخش را مطالعه کنیم؟

ما یک دوره خیلی کامل و جامع در سال گذشته داشتیم که نزدیک 7 ماه طول کشید و از این حیث این دوره خیلی جامع و کامل است و تمام مباحث مطرح و سوالات و تست های زیادی کار شده از این رو این دوره در بخش اول لیست فیلم ها قرار دادیم و توصیه میکنیم این بخش را برای یادگیری انتخاب کنید.

این دوره امکان ارائه و فروش ندارد شما میتوانید از دوره ی زیر برای درس مدار الکتریکی استفاده کنید .

 جهت شرکت در کلاس آنلاین مدار الکتریکی کنکور1402 روی تصویر زیر کلیک کنید

بررسی فیلم آموزش مدار الکتریکی 1

درس مدار الکتریکی 1 با توجه به اهمیتی که در کنکور کارشناسی ارشد دارد، می‌توان با اندکی دقت و درایت بیشتر به دنبال منبع و مرجع مناسبی بود تا نتایج مطلوبی بدست آورد. حال ممکن است در این لحظه  این سوال مطرح ‌شود که کدام منابع و مؤسسات می‌توانند برای کسب نتایج مورد نظر در این درس مفید واقع شوند، چرا که ممکن است خیلی کتاب‌ها و مؤسسات این ادعا را بنمایند که به طور مثال کتاب x یا y می تواند شما را به هدفی که به دست آوردن درصد و رتبه قابل توجه در کنکور ارشد می‌باشد یاری رساند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که درس مدار الکتریکی 1 به هیچ عنوان نیاز به حفظ فرمول یا رابطه‌ای نیست. بنابراین لطفاً در اول راه ذهن تان را با این مسائل درگیر نفرمایید. لذا برای اینکه بیشتر با محتوای فیلم آموزش مدار الکتریکی 1 آشنا شوید ما را تا پایان در صورت تمایل دنبال نمایید.

سرفصل های فیلم آموزشی مدار الکتریکی 1 

به جرات می‌توانیم بگوییم تمام سرفصل‌های آموزشی این کلاس آنلاین مدارهای الکتریکی جز بهترین منابع کنکور ارشد برق است که حتی در بعضی مباحث مانند فرکانس طبیعی و مدارهای مرتبه اول مفاهیمی از مدار 2 هم گفته شده است.

1- مدارهای مقاومتی

 • مفاهیم اولیه kvl , kcl 

 • روش های تحلیل مدار مش و گره + حل تست 
 • روش تحلیل سریع مدار (روش ابداعی استاد توسلی)+ حل تست کنکور ارشد ودکتری
 • مفاهیم توان لحظه ای و متوسط و انرژی + حل تست

در این بخش مفاهیم پایه درس مدار الکتریکی 1 همراه با مثال و تست های فراوان به شما آموزش داده شده است و ابتدا روش کلاسیک تحلیل مدار آموزش داده میشود و سپس روش ابداعی استاد توسلی را همراه با حل انواع زیادی تست های کنکور ارشد برق و دکتری و کامپیوتر به شما به صورت مفهومی آموزش داده شده است. توصیه میشود این بخش را پس از مشاهده فیلم آموزش مدار الکتریکی 1، حداقل 2 دور تست های داده شده را خودتان حل کنید.

2- مدارهای معادل تونن و نورتن

 • مفهوم مدار معادل 
 • رابطه تعادلی
 • نحوه بدست آوردن مدار معادل تونن ونورتن 
 • اتصال ستاره و مثلت 
 • پل وتستون

این بخش یکی از بخش های مهم درس مدار است و برخلاف کتاب ها و منابع دیگر به هیچ عنوان نکته وار و فرمولی آموزش ندادیم. ابتدا مفهوم رابطه تعادلی را گفتیم و سپس با مثال های فراوان مفهوم دو مدار معادل را تشریح کردیم. قضیه تونن و نورتن را آموزش دادیم و پس از آن بیش از 15 تست و مثال مربوط حل کردیم. 

اتصال ستاره و مثلث  را به کمک قلق ابداعی استاد توسلی به گونه ای به شما آموزش میدهیم که هیچ گاه فرمول تبدیل ستاره و مثلث را فراموش نخواهید کرد. پل وتستون هم یکی از قضایای جالب مدار است که دانشجویان فقط فرم ساده این پل را حفظ میکنند در صورتی که اگر یک مقدار تغیییر کند پل وتستون را نمیتوانند تشخیص دهند.

در این بخش هم بیش از 50 تست و مثال کنکور ارشد و دکتری و کامپیوتربا روش های مفهومی حل کردیم.

3- جمع آثار و جعبه سیاه خطی مقاومتی

 • مفهوم قضیه جمع اثار

 • مفهوم جعبه سیاه و مدار های مقاومتی خطی

 • حل تستهای متنوع 

این فصل متاسفانه کتاب ها با یک اشاره کوتاه از آن گذشته اند در صورتی که پر از مفاهیم عمیق مدار است و تمام مفاهیم مربوط به مدارهای خطی تغییر ناپذیر با زمان و جعبه سیاه ها که در کنکور هم به وفور دیده می‌شود را ابتدا آموزش دادیم و سپس تمام تست های ارشد ودکتری این مبحث را تحلیل کردیم. در این بخش بیش از 12 تست کنکور و سوال تالیفی در رابطه با جعبه های سیاه تحلیل و بررسی میکنیم.

4- مدارهای متقارن

در این بخش از کلاس مدار الکتریکی 1 مدارهای خاصی که تقارن دارند را معرفی میکنیم و نحوه تحلیل سریع مدارهای متقارن را آموزش میدیم. بیش از 8 تست و مثال تالیفی در این فصل کار شده است.

قضیه انتقال توان ماکزیمم

این قضیه را معرفی کردیم و مثال و تست های مربوطه  را حل کر دیم.

5- مدارهای غیرخطی

 • معرفی مدارهای غیرخطی

 • روش های پیدا کردن نقطه کار مدارغیرخطی

 • روش سیگنال کوچک برای مدار غیرخطی

این بخش معمولا در کتاب ها به صورت گذرا تدریس شده در صورتی که در این چند سال سوال های زیادی در کنکور به خودش اختصاص داده است. مدارهای غیر خطی را معرفی کردیم و سپس روش تحلیل عددی و تحلیل با کمک نمودار را به همراه حل تمام تست های ارشد و دکتری مدار مربوطه را انجام داده یم. در انتهای این فصل قضیه سیگنال کوچک را برای مدارهای غیرخطی آموزش دادیم که این مفهوم هم در کتاب ها تدریس نشده ولی سوال در سال قبل در کنکور داشتیم.

6- آموزش معادلات دیفرانسیل مورد نیاز مدار الکتریکی 

در این بخش از فیلم مدار الکتریکی 1 پیشنیاز های ریاضی مورد نیاز درس مدار مخصوصا برای مدار های مرتبه اول  ومرتبه دو را از پایه تدریس میکنیم و آموزش معادلات دیفرانسیل خطی با ضرایب ثابت را از صفر به شما آموزش میدیم تا در فصول مربوطه مشکلی نداشته باشید.

7- آشنایی با سلف و خازن

در این فصل المان سلف و خازن و روابط جریان و ولتاژ خازن را بررسی میکنیم.

8- مدارهای مرتبه اول 

این فصل از آموزش مدار الکتریکی 1 دریچه ورود به مدارهای مرتبه اول و دوم است و نحوه نوشتن معادلات مدارهای غیر مقاومتی را آموزش میدیم و تحلیل صفر و بینهایت را برسی میکنیم. با ارایه تست ها و مثال های فراوان شما را برای نوشتن معادلات مدار های مرتبه اول  ومرتبه دوم آماده میکنیم.

9- تشخیص مرتبه مدار

در این بخش از درس مدار الکتریکی 1 نحوه تشخیص مرتبه مدار بدون نوشتن معادله دیفرانسیل مدار را به شما آموزش میدیم و از اینجا به بعد شما هر مداری بینید میتوانید مرتبه اون مدار را تشخیص بدید.

10- مدارهای پرش دار 

در این فصل مدارات خاص و پرش دار را آموزش میدهیم که خیلی از شما ها با آن مشکل دارید و کتاب و منابع دیگر به خوبی تدریس نکرده اند وفقط چند تا نکته و فرمول به شما آموزش میدهند. 

11- تحلیل مدارهای مرتبه دار با سه روش جالب

در این قسمت مدارها را با سه روش زمان(معادلات دیفرانسیل ) لاپلاس و فرمول طلایی تحلیل میکنیم تا شما بتوانید بهترین روش تحلیل مدار را مسلط شوید. این روش تحلیل نقطه تمایز روش ما با دیگران است.blush

12- نحوه تحلیل مدارهای مقاومتی با استفاده از معادلات دیفرانسیل 

در این قسمت از آموزش اغلب مدارهای غیر مقاومتی را با استفاده معادلات دیفرانسیل حل کنم ونه فرمول و روش های نکته وارو حفظی که در سوالات همه جا جواب نمی‌دهد.

13- مدارهای مرتبه اول غیرخطی

مدارهای مرتبه اول غیر خطی یکی از مفاهیم مهم این درس هست که در منابع دیگر آموزش داده نشده است ولی در این دوره ما در یک بخش مجزا ابتدا مفهومی آموزش دادیم سپس تمام سوالات کنکور مربوط را تجزیه و تحلیل کردیم.

14- مدارهای مرتبه دوم

این بخش از آموزش مدار الکتریکی 1 برای شما مثل آب خوردن است چرا که در فصل های قبل اصول تحلیل مدار های سلف و خازنی را یاد گرفته اید در این بخش تیپ دیگری از مدارات را تحلیل میکنیم. در این بخش بیش از 30 تست و مدار تالیفی باهم کار خواهیم کرد.

15- فازور 

در ابتدای این فصل اعداد مختلط را به شما آموزش میدهیم و بقیه فصل همون تحلیل مدار است با این تفاوت که معادلات بر حسب اعداد مختلط هستند. تمام تست های مربوط را باهم تحلیل و بررسی میکنیم.

16- توان فازوری 

این فصل ادامه مبحث فازور است و باید فازرو ابتدا مسلط باشید تا بتوانید این فصل را مفهومی یاد بگیرید. معمولا دانشجویان این فصل را با کتاب ها مشکل دارند و امیدوارم با روش های خاصی که به شما ارایه میکنم مفهومی یاد بگیرید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
بیشتر show-more


chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (110)

با عرض سلام و احترام
فیلم مربوط به قسمت کوپلاژ مغناطیسی بارگذاری نشده است؟
با تشکر

این مبحث در مدار 2 تدریس شده

سلام وقت بخیر
من یه چند سوال داشتم
واقعا امکان داره یه مقدار در قیمت ها تعدیل بشه؟ چون واقعا 500 هزار برای یک پک اونم دو درس خیلی مناسب نیس
ضمنا آی در مبحث بندی مشخص شده که کدوم فصلای کتاب تدریس شده یا با کتاب مرجع جلو نرفتین؟
ممنون از التفات شما استاد عزیز

, سلام
واقعاعالی
خداحفظتون کنه ان شالله

عالی بود

سلام خسته نباشین
مباحث:
مدارات مرتبه دوم
حالت سینوسی
لاپلاس
در کدام دوره تون تدریس میشن؟

سلام در دوره مدار 1 تدریس میشود

سلام استاد توسلی
وقتتون بخیر
برای آزمون های استخدامی تمام مباحث مطرح شده در مدار 1 و 2 و الک 1و 2 لازم هست؟
همه این فیلم آموزشی رو ببینبیم؟
اگه موضوعاتی حذفی هست امکانش هست بفرمایید!

با پشتیبانی لایوآموز تماس بگیرین

سلام استاد توسلی،
یکی از بچه های تیم پشتیبانی گفتند که دوره محدودیت زمانی یک ساله داره یعنی یک سال بعد از تاریخ خرید دوره غیر فعال میشه

خیر محدودیتی در دوره ها وجود نداره

سلام دوره محدودیت زمان استفاده که نداره؟

سلام خیر

سلام
میشه محبت کنید فایل فیلترها و آرایش صفر و قطب در مدارالکتریکی ۲ را در سایت بگذارید.
سپاس

سلام این مباحث در دوره مدار 2 تذریس شده است

سلام ویدیوی اپ امپ تو کدوم قسمته؟

با تشکر از استاد توسلی از جزوه خوب و کامل

خواهش میکنم

سلام . روز بخیر
آخرین ویدیوی آموزشی ( شماره 42(بخش دوم جلسه 31)) مثل اینکه لینکش مشکل داره . دانلود نمیشه!

سلام وقت بخیر.. مشکل برطرف شد

سلام . خسته نباشید استاد فایل جزوه رو دانلود کردم . اشکال نداره که کپی بگیرم . اما فیلم خرید نکردم . از نظر شما اشکال نداره

سلام وقت بخیر.. خیر مشکلی نداره دوست عزیز

سلام خسته نباشید.
چرا بعضی از این فیلم ها رو برای من باز نمیکنه؟
لطفا راهنماییم کنید

سلام وقت بخیر.با پشتیبانی تماس بگیرید

با سلام و احترام

خیلی تشکر میکنم ازتون بابت نحوه تدریس عالی تون و سایت خیلی خوبتون.

یک اشکال داشتم ویدئو شماره 25 که جلسه 20 حل تست های مدارهای مرتبه اول هست رو دانلود می کنم طول فیلم در حد 18 دقیقه هست. ممکنه بررسی کنید. حداقل یک ساعت باید باشه.

با سلام و احترام

خیلی تشکر میکنم ازتون بابت نحوه تدریس عالی تون و سایت خیلی خوبتون.

یک اشکال داشتم ویدئو شماره 25 که جلسه 20 حل تست های مدارهای مرتبه اول هست رو دانلود می کنم طول فیلم در حد 18 دقیقه هست. ممکنه بررسی کنید.

با سلام و خسته نباشید
فصل تزویج تو فیلما نیستش؟

سلام وقت بخیر.. مبحث تزویج داخل مدار2 تدریس شده

سلام
برای ارشد برق فقط همین دوره کافیه یا مدارالکتریکی ۲ رو هم باید تهیه کنیم؟! چون توی توضیحات مدارالکتریکی ۲ چیزی در مورد آزمون ارشد گفته نشده!!!

سلام وقت بخیر. هردو نیازه

سلام فقط مدار ۱است یا مدار ۲نیز شامل میشود؟

سلام به جز فیلم و جزوه ی دوره به کتاب دیگه ای برای تست زنی یا ... نیاز هست؟

سلام وقت بخیر.. جزوه ی استاد کفایت میکند

سلام ....اگر در این دوره به طور کامل همراه فیلم پیش بریم و تمرین زیادی هم داشته باشیم .
درصد مدار الکتریکی حدودا چند درصد خواهد شد
ممنون

سلام دانشجوهای سال قبل تا 93 درصد زدده بودن

سلام جلسه 31 ضبط اموزش گفتین اپ امپ جلسه جدا توی اسفند میشه بگین اپ امپ کجا درس دادین؟پیدا نمیکنم

سلام من دانشجوی برق ترم 3 هستم آیا این دوره برای من که در این درس مشکل دارم مفید است؟

سلام بله کاملا مفهومی مدار را آموزش خواهید دید

سلام در این دوره تحلیل مدار به روش مش وابر مش گفته میشود؟

سلام من دانشجوی برق ترم 3 هستم آیا این دوره برای من که در این درس مشکل دارم مفید است؟

سلام
اموزش لاپلاس گیری مدارا تو کدوم ویدیوعه؟

سلام در مدارهای مرتبه اول گفته شده است

سلام این درسایی که قفلن رو جطور باز کنم؟؟؟

سلام باید دوره را خریداری کنید تا جلسات قفل دار برای شما باز شود

باسلام وخسته نباشید لطفا فایل دانلود جزوه در بخش جزوات کل دوره را دوباره قرار دهید گویا فایل خراب هست وقابلیت دانلود ندارد برروی دانلود جزوه که کلیک کنید با این پیغام مواجه خواهید شد:
Your Download Link Is Dead

1399-07-05

با سلام و تشکر. جزوه مشکلی نداره و از قسمت جزوه کل دوره قابل دانلود است.

سلام استاد توسلی، ضمن تشکر از شما
خواستم بپرسم آیا کتاب مدار ۱ و ۲ شما چاپ شده؟ برای تهیه از کجا باید اقدام کرد؟

1399-07-05

با سلام به زودی کن=تاب چاپ خواهد شد.

سلام تو رو خدا تخفیف رو بذارید رو دوره من دیشب اومد بخرم کارتم ارور داد امروز اومدم دیدم تخفیفش برداشته شده!!!!! لطفا با تخفیف بزارید

سلام خسته نباشد چرا جزوه همراه بسته آموزشی نیست

جزوه به صورت فایل است

من با دوره شما تونستم مدار رو 84 درصد بزنم ، واقعا استثنایی بود ، هیچ سوال جدیدی من سر ازمون ندیدم ، جزوه استاد توسلی تمام سوالات مهم رو در بر میگیرد و بسیار روان و سریع میشود به درصد بالایی دست پیدا کرد

سلام مدار رو که ۸۴ زدید وقتی از درس استاد استفاده کردید آیا قبلش از صفر شروع کردید؟ یا زمینه خیلی خوبی داشتید ؟
ضمنا درس های دیگه مثل ماشین و معادلات و کنترل رو چطور از این مجموعه راضی بودید؟
با تشکر

عالی استاد با دیدن فیلم هاتون انگیزه خوندن و یادگیری چندبرابر شد

درناامیدی بسی امیداست.
اشتیاق به درس خوندن وقتی درسی رو میفهمی بینهایته.
استاد توسلی عزیزبابت تدریس خوبتون ممنون.

استاد دمت گرم عالی تدریس کردی.... اما ای کاش دوره های ماشین و بررسی استاد صابر هم مثل دوره های شما نسبت ب ساعات و کیفیت دوره ها قیمت مناسبی داشت.

سلام.وقتی جزوه کامل دوره رو دانلود میکنیم فایلی برا خارج کردن از زیپ وجود نداره!

منتظر بود من بعد تخفیف بخوره!

ای کاش بشه شما هم تو این وقتای تعطیلی تخفیفای ویژه ای روی محصولاتتون بزارید.تشکر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عوامل سایت خوب لایوآموز.خواستم یه تشکر کنم از آموزش عالی استاد توسلی .

سلام داخل فایل ها خیلی گشتم درسنامه خازن lti کجاست؟چیزی معلوم نیست

سلام این مبحث فصل جداگانه نداره در مدار غیرمقاومتی معرفی و آموزش داده شده است

داخل بخش 1 نبود گشتم یعنی اون جلسات بخش 1 از فایل 16 به بعد خیلیاشون دمو هستئ بیست سی دقیقن اومدم داخل بقیه بخش فقط توی بخش کلاس انلاین پاییز بود اونم تا رسیدید بهش گفتین من اینارو درس دارم هرجاشو مشکل دارین بگین

سلام
این دوره برای امتحانات دانشگاهی هم مناسب هست؟ یعنی این دوره میتونه برای امتحان دانشگاهم به من کمک کنه؟ امتحان بصورت شریحی هست

سلام استاد توسلی خسته نباشید . خیلی ممنون که این دوره رو تهیه کردین واقعا نحوه تدریستون تو این درس عالیه.

سلام
من این دوره رو تهیه کردم ولی نمیدونم چطور در جلسات آنلاین شرکت کنم و اصلا چه زمانی برگزار میشه
لطفا راهنمایی کنید

استاد تروخدا تخفیف بذارید

سلام استاد ، وقت بخیر، از کدوم بخش میتونم جزوه کلاس رو دانلود کنم(منظورم همون که تو کلاس جلسه یک به بعد تدریس میشه هستش)؟

سلام و خسته نباشید به استاد توسلی و گروه لایواموز . مهمترین مزیت دوره مدار استاد اینه که از پایه شروع کردند و کم کم میبینید که در طول خوندن سطحتون واقعا خوب میشه و خیلی خوبه این کار . خلاصه دست شما درد نکنه

این دوره رو تهیه کردم واقعا عالی بود بهترین نوع تدیس مدار برای کسانی که قصد دارن مدار رو صد بزنن.

این دوره رو تهیه کردم واقعا عالی بود بهترین نوع تدیس مدار برای کسانی که قصد دارن مدار رو صد بزنن.

سلام جزوه هر دوره رو چطور میتونم دانلود کنم

سلام بنده اين دوره رو امروز خريداري کردم و تصميم دارم مطالعه کنم و در ازمون استخدامي که در پيش رو دارم موفق بشم .آزمون رو با مدرک کارداني ثبت نام کردم .لطفا راهنمايي کنيد کدام مباحث مهمتر و کدام رو نياز ندارم و وقتم رو صرف آنها نکنم. ممنونم.

سلام وقت بخیر
مبحث آپ امپ تو کدوم جلسه تدریس شده؟

سلام وقت بخیر
مبحث آپ امپ تو کدوم جلسه آدرس یه شده؟

سلام در مدار الکتریکی 2 تدریس شده است

سلام

سلام وقت بخیر استاد راجب رسم شکل مقاومت ها و سوالات مهم امتحانیشون تدریس کردین؟؟؟؟

سلام برای امتحانات دانشگاه خیلی میتونه مناسب باشد

سلام وقت بخير

لطف مي کنيد جزوه جلسه دهم بحث تقارن داخل سايت قرار بدهيد

يا آدرس بديد کجاست بشه دانلودش کرد

با تشکر - نوروزي

تشکر میکنم از استاد توسلی به خاطر تدریس عالی در این درس، همه مباحث و نکات به طور کامل و عالی گفته شده

با سلام
چرا لینک دانلود کلاسهای آنلاین 98 رو نمیذلرید؟

سلام استاد
این دوره مدار۲ هم هست یا فقط مدار۱؟

سلام این دوره فقط مدار 1 است

سلام استاد وقت بخیر
استاد مباحث تبدیل لاپلاس دقیقا در کدام یکی از فیلم های بالا قابل دانلود است؟ میشه اسم فایل ها را دقیقا بفرمایید چی هست؟
منتظر پاسختون هستم
تشکر

سلام.من تا قسمت آخر فیلم ها رو دیدم.اما بخش مربوط به آپ امپ رو پیدا نکردم.لطفا راهنمایی کنید

با سلام. دوره بسیار عالی هستش.در هیچ کتاب و منبعی خیلی از این موارد نیست.با تشکر از استاد توسلی

سلام استاد
مبحث ثبدیل لاپلاس دقیقا تو کدوم جلسه هست؟
میشه بفرمایید؟
منتظر پاسختون هستم
ممنون

سلام استاد
مبحث ثبدیدل لاپلاس دقیقا تو کدوم جلسه هست؟
مشه بفرمایید؟
ممنون

با سلام و خسته نباشید
اینجانب شاغل می باشم و فرصت شرکت در کلاسهای آنلاین شما رو ندارم . میشه لطف کنید بعد از کلاس لینک کلاس رو بذارید که بتونیم دانلود کنیم . ممنون

سلام وقتتون بخیر
بله تمام جلسات آنلاین پس از برگزاری در اولین فرصت در سایت قرار میگیرند.

برای چی جزوه دانلود نمیشه

سلام وقت بخیر.
الان تست شد .بدون مشکل دانلود میشه.برای خروج فایل از حالت فشرده لطفا از آخرین نسخه نرم افزار winrar استفاده کنید.
موفق باشید.

سلام،استفاده از دوره آموزشی مدار استاد توسلی رو پیشنهاد می کنم.آموزش بسیار روان و مفهومی و حل سوالات زیاد و کلاس های رفع اشکال آنلاین به تسلط دانشجویان بر درس منجر می شود.

استاد توسلی معرکه ست،حس قشنگیه مدار رو عمیقا درک کنیم،با این آموزش حتما تجربه میکنین😍😍😍

با سلام و خسته نباشید . یه سوال داشتم برادر من خارج از کشور هستن چطور میتونن به فیلم های ضبط شده استاد توسلی دسترسی داشته باشن.با تشکر

سلام..چطور میتونم دوره هارو خریداری کنم،لطفا راهنمایم کنین.اگه شماره تلفن باشه ک بتونم تماس بگیرم خیلی خوب میشه.ممنون.

سلام برای مشاوره خرید میتونید با شماره 28423530-021 تماس حاصل فرمایید .
فرآیند خرید هم بسیار ساده هست کافیه که دوره رو به سبد خریدتون اضافه کنید و پس از اون مراحل رو طی کنید و توضیحات لازم رو که نوشته شده مطالعه بفرمایید.

سلامی دوباره ببخشید فرمودید بااستاد توسلی ساعت ۱۶ تا۱۷ تماس بگیرم چندین بار تماس گرفتم ولی ظاهراً سراستاد خیلی شلوغه از طریق دیگه میشه با استاد ارتباط برقرار کرد؟

سلام برای انتخاب رشته باید در سایت ثبت نام کنید اگر در رابطه با دوره های آموزشی سوالی دارید میتوانید در اون تایم تماس بگیرید

سلام من فارغ التحصیل سال ۸۷ لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد ساری ام امسال می‌خوام ارشد برق قدرت دولتی روزانه قبول بشم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم چندتا از منابع تهیه کردم ولی چون رشته لیسانس نبود چیزی نمیفهمم

سلام
با شماره 28423530-021 تمایس بگیرید و با استاد توسلی مشاوره تلفنی داشته باشید. ایشون هر روز ساعت 16 الی 17 پاسخگوی دانشجوها هستند.

سلام
باتوجه به اینکه فیلم های ضبط شده مربوط به سال ۹۶ هستند
به درد کسانیکه سال آینده میخوان ارشد بدن میخوره یا نه؟

سلام آموزش کامل در سال 96 ضبط شده است و هر سال سوالات و نکات جدیدتر و احتمالا سوالات تالیفی به دوره اضافه میکنیم که باعث میشود دوره خیلی جامع و کامل باشد

سلام وقت بخیر
ی جا فیلم رو گذاشتید برای دانلود و پایین تر نحوه اجرا فیلم رو توضيح دادید، چه جوریه دو بحث جداس?

1398-02-29

سلام. وقت شما هم بخیر
خیر . پایین راهنمای پخش فیلم ها در پلیر مخصوص سایت هست.

استاد توسلی بزرگوار
ممنونم ازتون بابت تدریس خوب و عالی شما. من هرچی از مدار یاد گرفتم رو مدیون شما هستم
انشاالله همیشه سلامت و موفق تر از قبل باشید

خودآزاری دارید میرید بیرون کلاس با اساتید دیگه؟
نمیتونید راحت توی خونه بشینید با یه شیوه عالی یاد بگیرید؟

زمان رفت آمد، هزینه بالاتر کلاس های بیرون، هزینه رفت آمد ، خیلی اوقات هم که شرایطش نیست کلاس حضوری برید.

درک نمیکنم با وجود استاد توسلی کسی مدار و الکترونیک کلاس دیگه ای بره.

این درصد از رضایت کلا تو ایران توی هیچ مسئله ای نیست.
چرا راهیو که ما بلدیم میخواید خودتون تست کنید؟

هم مدار هم الکترونیک عالی! با این کیفیت و این همه مثال و تشریح انواع موارد با این قیمت، شک در شرکت توی این دوره ها معنی نداره.

من از تدریس فصل های مدار های مرتبه اول و مدارهای غیر خطی و قضایای مداری استاد استفاده کردم که واقعا عالی بودند و خداروشکر به تسلط خوبی تونستم برسم تو این فصل ها من خیلی ضعف داشتم به دوستانی هم که فک میکنن تسلط کافی ندارن تو حل سوالات مدار استفاده از ویدیو ها رو پیشنهاد میکنم

با دوره نکته و تست امسال عاشق استاد میشید 😂
حجت رو بر ما تموم کرد.
انصافاً فیلم مدار ۱ و۲ و نکته و تست رو ببینید، خوشتون نیومد من پولشو پس میدم بهتون 😂
فیلم های رایگان اولش رو ببینید، میفهمید چی میگم.

به دوستانی که دنبال درصد خوبی در درس مدار الکتریکی هستن یا بیس مداری ضعیفی دارن فیلم مدار1و2 استاد توسلی رو توصیه میکنم ببینن.پشیمون نمیشید.

سلام من الان چند روز سوالم رو پرسیدم ولی هنوز روی سایت ثبت نشده بی زحمت پیگیری کنید سوالم واجب ممنون

البته استاد توسلی مدار یک رو انقد خوب درس دادن که مدار دو اب خوردنه؟

واقعا عالی خیلی خیلی خوب بود من که خیییییییلی خوب باهاش جلو رفتم و ممنونم از ای نحوه تدریس ،بی نظیر بود،مخصوصا این که تو بعضی از تست ها بخش زیادی از مدار رو دوره میکرد،و به قول استاد توسلی از مدار لذت میبردیم و کللللی کیف میکردیم ممنونم استاد بزرگ

با سلام روشهای تدریس استاد در مدار 1 عالی هست ایشون مباحث مقدماتی مدار رو پایه مباحث مدار است رو به نحو احسن و به صورت مفهومی توضیح میده و مبحث مدار های مرتبه اول و مباحثی همچون مبحث غیر خطی ها و فازور توان سینوسی رو که منابع اموزشی به صورت فرمولی بیان کردن به صورت مفهومی تدریس کردن و برای پاسخ گویی به تست ها نیاز یه استفاده از فرمول های طولانی نیست و همه مباحث به خصوص مبحث غیر خطی و مبحث جمع آثار و جعبه سیاه بهتر از هر منبع دیگری بیان شده... ممنون ازتون

آموزش مدار 1 ، سوای اینکه بخواین برای ارشد ادامه تحصیل بدین یا نه ، به عنوان اساس و فنداسیون رشته ی برق لازمه که خوب و مفهومی فراگرفته بشه که آموزش مفهومی استاد توسلی به نحو احسن این کار رو انجام میده . با بررسی جزوه مدار 1 و2 استاد توسلی با سایر کتب های مدار الکتریکی به جامعیت کتاب استاد پی خواهین برد.من از استاد توسلی به خاطر آموزش فوق العاده شون ممنونم.

سلام استاد توسلی عزیز
وظیفه خودم میدونم ازتون بابت فیلم های اموزشی مدار تشکر کنم ،عالی عالی عالی بود.
چندتا کتاب مدار قبل از اینکه فیلم های اموزشی شمارو ببینم خونده بودم حقیقتش مفاهیم به خوبی متوجه نشده بودم وحتی نمیتونستم سوالات کنکور حل کنم.
ویژگی خوبی که فیلم اموزشی شما داره اینه که موقعی که میخوام تست بزنم حداقل 90 درصد سوال متوجه میشم و میدونم باید چیکار کنم وهمچنین مطمئنم که راه حل تستم درسته . و خداروشکر میکنم که اعتماد به نفس بالایی برای شرکت در ازمون ارشد دارم. واین اعتماد بنفس مدیون شمام.

خیلی دوره کامل و جامعی بود،با تشکر از حمایت شما

سلام خواستم از استاد تشکر کنم راستش من ابتدا میترسیدم که شرکت کنم در دوره
ولی الان واقعا خوشحالم که شرکت کردم چون واقعا استاد عالی بودن
وکاش زودتر از این ها تو دوره استاد شرکت میکردم
خداروشکر انقد استاد تمرین میکنن که نیاز به هیچ منبع دیگه نیست
استاااد دمتون گرم

سلام خواستم از استاد تشکر کنم راستش من ابتدا میترسیدم که شرکت کنم در دوره
ولی الان واقعا خوشحالم که شرکت کردم چون واقعا استاد عالی بودن
وکاش زودتر از این ها تو دوره استاد شرکت میکردم
خداروشکر انقد استاد تمرین میکنن که نیاز به هیچ منبع دیگه نیست
استاااد دمتون گرم

سلام وقت بخیر خواستم تشکر کنم از استاد توسلی و تیم لایو آموز بابت زحماتی که در جهت تهیه فیلم انجام دادن . تدریس استاد بسیار عالی و مطالب از پایه ترین قسمت شروع میشن و در حد کامل به پایان میرسن ( شروع درس مدار با مفاهیم اولیه فیزیک و در قسمت مدارات مرتبه اول ابتدا یه خلاصه کامل از نحوه حل معادلات مرتبه اول انجام دادن اینجوری حتی واسه کسانی که معادلات رو نخوندن هیچ مشکلی به وجود نمباد ) توضیحات استاد هم توی نحوه تحلیل سوالات خیلی خوبه . این فیلم ها واسه بچه های شهرستانی که امکان حضور توی کلاس حضوری با استاید مطرح کشور رو ندارن واقعا مفیده به امید موفقیت و کیفیت هرچه بیشتر موسسه لایو آموز

خدمات پس از خرید :

رفع اشکال رایگان در کلاس آنلاین تا "یک" سال ؟؟؟ :|

برای کسانی که دیر ثبت نام میکنن کلاس آنلاینی نیست.
توی این یه موضوع واقعیت ضعیف بود دوره! از ما که گذشت کاش برای سال آینده یک گروه درست کنید بچه ها خودشون با هم رفع اشکال کنن.
من الان خودم نمیتونم این محیط رو فراهم کنم که. داخل سایت هم سوال میذارم بیشتر وقتم گرفته میشه چون هر روز میام چک میکنم و میبینم جوابی داده نشده...

سلام مدار مادر همه درس های برقی است اگر تسلط بتوان در آن بدست آورد خیلی از مشکلات در درس های دیگر حل می شود که با تدریس استاد پایه مداری از اول شکل گرفت و به نوعی دیگر به مدار نگاه کردم و مدار را یکی از درس های امتیاز آور به حساب آوردم.

مرسی استاد خیلی عالیه که همه مباحث کامل و همه نکات عالی و فوق العاده تدریس شده
واقعأ عالیه که دیگه نیازی هم به هیچ کتاب و کلاسی نیست و از همه منابع بى نیاز میشیم

خوب و عالی، ممنونم از استاد

استاد توسلی ازتون ممنونم با بهترین شیوه هایی که میشد مدار رو آموزش دادید میتوم بگم پایم کاملا صفره صفر بود و الان خداروشکر به حدی رسیدم که از خودم راضیم و منتظرم بهترین نتیجه رو بگیرم

استاد توسلی بهترین استادی بوده که تا الان داشتم ، یه طوری مدار رو بهتون یاد میدن که دیگه روش تستی و تشریحی براتون بی معنی میشه ، به چنان درک و تسلطی از مدار می رسید که نظیرش رو تا الان ندیدید

استاد توسلی بهترین استادی بوده که تا الان داشتم ، یه طوری مدار رو بهتون یاد میدن که دیگه روش تستی و تشریحی براتون بی معنی میشه ، به چنان درک و تسلطی از مدار می رسید که نظیرش رو تا الان ندیدید

استاد توسلی بهترین استادی بوده که تا الان داشتم ، یه طوری مدار رو بهتون یاد میدن که دیگه روش تستی و تشریحی براتون بی معنی میشه ، به چنان درک و تسلطی از مدار می رسید که نظیرش رو تا الان ندیدید

مباحث بسیار عالی و کامل هست.تشکر میکنم از استاد توسلی

تسلط بر دورس فوق العاده هست . واقعا عالی ست

بسیار عالی و کامل

یکی از مزیت های فیلم مدار حل اکثر تست های برق و کامپیوتر هستش که با وجود این جزوه و فیلم دیگه نیاز به کتاب های کنکوری نیست

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيازمي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

سلام استاد
تدریستون حرف نداره
ان شاالله 100

سلام استاد
خیلی ممنون بابت دوره ی خوبتون

این دوره برای من 2 تا مزیت خیلی بزرگ داشت:

اول اینکه با کتاب نمیشد خیلی از نکات رو خوب یاد گرفت درحالیکه روش های حل سوالاتتون کاملا قابل درک بود .. مخصوصا مرتبه 1 که فک کنم خیلیا مثل من مشکل داشتن توش

و مزیت دوم اینه که کلی تو زمان صرفه جویی شد. البته این دو مزیت در کنار هم باعث شد که من وقتی دارم میخونم زود خسته نشم.

خوندن کتاب چون درکش سخته باعث میشه آدم زود خسته شه

سلام. ممنون بابت آموزش خوبتون.

انصافا همیشه از غیرخطی میترسیدم الان دعا میکنم ازش سوال بیاد، با روش استاد توسلی و توضیحات خوبش جز سوالای خیلی آسون به حساب میاد.

سلام استاد
تدریستون عالیه
واقعا ممنون بابت این دوره هایی که قرار میدین و بابت بقیه زحمتهایی که میکشین 🌺🙏

دوره های برگزار شده عالی عالی بودن
مخصوصا مدار و الکترونیک و زبان

سلام خدمت استاد گرامی جناب اقای توسلی عزیز ممنون بابت فیلم های اموزشی خوبتون .من به خاطر مشکلاتی که دارم و یه شهر دور از تهران هستم وبه کلاس های کنکور دسترسی ندارم از فیلم های شما استفاده میکنم که خیلی عالی هستن .و بابت صبوری تون هم ممنون که با حوصله وبدون هیچ چشم داشتی به سوال های مشاوره ای ما جواب میدین.ومن یه تشکر ویژه هم میکنم یه لطفی به ما کردی .امیدوارم پاینده وسر بلند باشین .

سلام , عالیییییییییییییییییییییی , کاش کی زودتر با لایو آموز آشنا میشدم. لینک جلسات 8.1 و 8.2 ترم جاری خرابه

سلام وقتتون بخیر
من از فیلم های اموزشی درس مدار و الکترونیک استفاده میکنم و بسیار راضی هستم ،تشکر بابت تدریس عالی و جزوه بینظیرتون.

استاد روش هاتون عالی و تکه تو هیچ کتاب اینایی به این اندازه دقیق و کامل و همه جانبه نیس ممنون

استاد تدریس شما بی نظیره راضی ام از خرید این محصولات

وظیفه ماست که شما هم از کیفیت و هم از نتیجه آموزشتون در کنکور راضی باشید😊

مشاهده بیشتر