درس و تست زبان عمومی دکتری - فشرده (دی 98)

دوره آنلاین درس و تست فشرده زبان ویژه کنکور دکتری، مدرس استاد خیرآبادی مولف بیش از 70 جلد کتاب تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح عالی (کارشناسی تا دکتری) و مدرس مطرح دوره های آنلاین و حضوری تافل و آیلتس

person-add 534 نفر
24:00
490,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 کلاس آنلاین درس و تست زبان عمومی دکتری برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمامی داوطلبان کنکور دکتری سال 99 آماده شده است . داوطلبان سطوح مختلف از جمله دانشجویان و داوطلبان کارشناسی، دانشجویان و داوطلبان مقطع ارشد، و داوطلبان یا دانشجویان دکتری می توانند از کلاس آنلاین درس و تست زبان عمومی دکتری استفاده کنند.

اگر از کلاس آنلاین زبان عمومی دکتری استفاده نموده اید می توانید از این دوره برای تکمیل اطلاعات خود استفاده نمایید.

پیشنیازهای فیلم آموزش درس و تست زبان عمومی دکتری چیست؟

برای شرکت در در این دوره به دانش پایه زبان انگلیسی در حد کارشناسی نیاز دارید. و با دانش اندک هم می توانید به درصد خوبی در کنکور برسید.

 

تفاوت کلاس آنلاین درس و تست زبان عمومی دکتری و سایر منابع

 در کلاس آنلاین درس و تست زبان عمومی دکترا با روش های ابداعی دکتر خیرآبادی می توانید به سوالات گرامر و لغت و درک مطلب پاسخ دهید.

با توجه به زمان دوره كه ۴۴ ساعته است براي تسلط

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (3)

با نظر دوستان ( معیری و ایلاقی ) کاملا موافقم.
فضای دوره ی فشرده نکته و تست زبان دکتری مطلقا با نکته و تست درس استعداد تحصیلی قابل مقایسه نبود.
شیرینی دوره دکتر عرفانیان باعث شد که تصور کنم دوره زبانشون هم به همین حلاوت هست به ویژه اینکه دکتر عرفانیان در یکی از جلسات تدریسشون اشاره داشتن به اینکه، "دروس عمومی رو به ما ( نوگام ) بسپارین". در هر صورت شنیدن جلسه ی اول دوره فشرده ی نکته و تست درس زبان دکتری، خیلی نا امیدم کرد.
ریتم فوق العاده کند کلاس با بیان کاملا مشتت و نارس و لحن کاملا یکنواخت استاد خیرآبادی که اگرچه از مفاخر این رشته هستن و مشخصا بنده هم منکر ابعاد و جایگاهشون نیستم ولی حقیقتا توی این روزای منتهی به کنکور ناامیدم کرد....
جزوه ای که ارائه کردن با جزوه ای که در کلاس تدریس شد همخونی نداره... یه موضوع رو که دنبال می کنن بی توجه به مقدمه و موخره، با چند تا تست می بندن.

با سلام
من فقط بحث گرامر را گوش دادم، کلیت دوره خوب بود ولی بعضی مطالب اصلا باز نمیشد و مبهم باقی میماند، از طرف دیگر فکر میکنم کلاس از انسجام کافی برخوردار نبود.

با سلام ...
ضمن خسته نباشید خدمت استاد عزیز ،در مقایسه با کلاس استعداد تحصیلی استاد عرفانیان فهم نکته و درک سوال یکم پایینه..... که این فهم مشکل تر نکته یا سوال شاید به خاطر فشرده بودن دوره 24 ساعته زبان هستش کلاس شماهم عالیه استاد اما یه نکته مثبت کلاس استاد عرفانیان اینه که ایشون با طرز بیان جمله و جلب توجه دانشجو به اون مطلب حالا از طریق بالا بردن تن صدا یا ....کاملا دانشجو رو میاره تو هوای کلاس واقعی و تمرکز بچه ها نسبت به بحث بالا میره و مسلما فهم یک نکته پیش نیازی برای قسمتهای بعدی در درس زبان هستش .که این برای کلاس شما میتونه یکم منفی باشه که این نظر شخصی من و دیدی ک من نسبت به کلاس شما دارم هستش، البته دید همه یکسان نیست و اگر انتقاد بی مورد و بی جایی هستش عذر می خوام ...

مشاهده بیشتر