دوره آموزشی لغت 504 و تافل

آموزش لغات کتابهای 504 و تافل با شیوه نوین کدینگ و ریشه شناسی شامل 16 ساعت کارگاه آنلاین فشرده به همراه امکان مشاهده آنلاین بازپخش جلسات.

person-add 5 نفر
16 ساعت
250,000 212,500 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از شنبه 2 اسفند همه روزه ساعت 17 الی 21
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی  (Absolutely Essential Words 504) پرتکرارترین و پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی را از کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان گردآوری کرده است. این کتاب شامل ۴۲ درس  و هر درس شامل ۱۲ لغت است که توسط Jalius Liebb , Murry Brombery و Arth Traiger  در ۲۰۶ صفحه  نوشته شده است و انتشارات   Barrons Educational Series آن را منتشر کرده‌.  علاوه بر کتاب 504، کتاب های دیگری هم برای یادگیری لغات زبان انگلیسی وجود دارد. کتاب 1100 و کتاب 3000 لغت لانگمن دو کتاب آموزش لغت زبان انگلیسی هستند که مطالعه آن‌ها می‌تواند به گسترش دایره لغات در ذهن شما کمک کند. 

اگر شما نیز قصد دارید زبان جدیدی یاد بگیرید باید بدانید که یادگیری لغات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لغات و واژگان پایه و اساس یک زبان را تشکیل می‌دهند. با در کنارهم قرار گرفتن این لغات، اصطلاحات پیچیده‌تر و حتی ساخت‌های گرامری تشکیل می‌شوند. برای درک بهتر اهمیت یادگیری واژگان از شما می‌خواهم خاطره‌ای از یکی از اساتید بریتانیایی که مدتی در دانشگاه‌های ژاپن تدریس می‌کرده را بخوانید.

مثالی را با هم مرور کنیم...

روزی او قصد خرید آرد از سوپرمارکت را داشته و جمله‌ای را برای خرید آرد آماده کرده بوده که معنی آن به انگلیسی می‌شد:

Excuse me, where is the....?

ولی مشکلی وجود داشت. او نمی‌دانسته که معنی آرد به ژاپنی چه می‌شود، بنابراین از یکی از دانشجویان ژاپنی خود می‌خواهد معنی آرد (flour) را به ژاپنی به او بگوید ولی آن دانشجو به اشتباه flower می‌شنود در نتیجه استاد در سوپر مارکت به بخش گل‌ها فرستاده می‌شود. از این داستان متوجه می‌شویم که چه اندازه دانستن لغت می‌تواند در برقراری ارتباط مهم باشد. تنها دانستن یک کلمه آرد بدون به کار بردن هیچ دستور گرامری، می‌توانست او را به هدفش برساند.

از دیگر دلایل مهم یادگیری لغت این است که می‌توانید دقیق‌تر و مختصرتر صحبت کنید. یعنی با به کاربردن کلمات کمتر منظور خود را بهتر به طرف مقابل برسانید.

ساختار کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

کتاب ۵۰۴ واژه ضروری متن‌های کوتاهی دارد که به شما کمک می‌کند کلماتی را که یاد گرفته‌اید در متن ببینید و از این طریق باعث تقویت درک مطلب شما می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این کتاب که سبب تمایز آن با سایر کتاب‌های وکب شده وجود تمرینات به صورت جای خالی (fill-in-the-blanks exercises) است. انجام این تمرینات باعث تثبیت کلمات در ذهن‌تان می‌شود و همچنین از این طریق می‌توانید میزان پیشرفت خود در یادگیری کلمات را بسنجید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)